Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Grand Bavaro Princess

Kod oferty: WAK672443
Last minutePrzedsprzedaż
Kod oferty: WAK672443
1/6
basen
teren hotelu
recepcja / lobby
pokój
restauracja

Opis oferty

Region: Punta CanaOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK672443

Opis kontrahenta

W pobliżu hotelowej piaszczystej plaży znajduje się hotel Grand Bavaro Princess All Suites Resort, Spa & Casino. Hotel wyposażony jest w całodobową recepcję, lobby, Wi-Fi, supermarket i inne sklepy, bankomat, salon fryzjerski oraz jacuzzi. Na terenie zewnętrznym znajduje się ogród oraz basen (czynny przez cały rok), przy którym dostępne są bezpłatne parasole. Dla dzieci jest również basen dla dzieci. Ponadto na zewnątrz znajduje się taras. Dla rozrywki hotel oferuje dyskotekę. Dostępne są krzesełka dla dzieci. Bagaż można przechować w hotelowej przechowalni. Istnieje również usługa prasowania. Dla Twojej wygody, oprócz usług konsjerża, o opiekę zadba strona hotelu. W razie potrzeby możesz skontaktować się z centrum medycznym. Na zjazdy i inne spotkania biznesowe hotel oferuje centrum biznesowe oraz salę konferencyjną. Jeśli chcesz zwiedzić region wakacyjny, możesz skorzystać z wypożyczalni samochodów w pobliżu hotelu (za dodatkową opłatą). Ze względu na udogodnienia bez barier, takie jak wejścia bez barier, hotel jest również odpowiedni dla osób na wózkach inwalidzkich.

Wyżywienie Śniadania oferowane są w formie bufetu szwedzkiego. Lunch i kolacja serwowane są również la carte lub w formie bufetu. O dobre samopoczucie fizyczne dba restauracja z tarasem i bar przy basenie. Menu napojów w hotelu obejmuje wodę, napoje bezalkoholowe, kawę i herbatę oraz piwo.

Sport i rekreacja Aby zadbać o kondycję podczas wakacji, goście mogą korzystać z siłowni. Specjalne oferty dla wszystkich miłośników golfa zapewnia pole golfowe (obowiązują opłaty). Za opłatą można skorzystać z różnych sportów wodnych. Jeśli nie chcesz przegapić treningu z piłką podczas wakacji, znajdziesz możliwość gry w piłkę nożną lub koszykówkę. Ci, którzy chcą ćwiczyć łucznictwo, znajdą w hotelu odpowiednie udogodnienia. Z rzutkami, tenisem stołowym i siatkówką różne inne sporty oferują wiele urozmaiceń na wakacjach. Z kortu tenisowego mogą korzystać również goście hotelowi. Ponadto w okolicy można uprawiać różne sporty wodne, takie jak wędkarstwo, windsurfing i nurkowanie. Sauna czeka na Ciebie w strefie wellness. Hotel oferuje również masaże (płatne) i zabiegi kosmetyczne (płatne). Daj się rozpieszczać w Hamam. Niemowlęta mogą być opieką w hotelowym klubie dla dzieci. Hotel oferuje również pokój gier dla dorosłych.

Covid 19

Zniesiono wymóg posiadania testów na COVID-19 przy wjeździe do kraju, ale osoby przybywające mogą zostać poddane tzw. szybkim testom na obecność wirusa.

TEST: NIE

Rodzaj testu

BRAK

Test dla dziecka

BEZ TESTU

Wymagane dokumenty

KOD QR - rejestracja na stronie internetowej https://eticket.migracion.gob.do/ i wygenerowanie kodu QR dla każdej z osób podróżujących.

Rekomendujemy posiadanie pliku z kodem QR w formie papierowej i elektronicznej. Rejestracji należy dokonać na mniej niż 72 godziny przed wylotem do i z DominikanyUWAGA! Należy każdorazowo zapoznać się z warunkami tranzytowymi kraju, w którym planowana jest przesiadka oraz z warunkami przewozu linii lotniczej, obsługującej dany lot.

Przy zameldowaniu w hotelach dokonywany jest pomiar temperatury oraz wymagane jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Na Dominikanie obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa w zamkniętych przestrzeniach publicznych. Noszenie maseczki nie jest obowiązkowe na plaży, przy basenie hotelowym oraz przy stoliku w restauracji.

Prosimy każdorazowo zapoznać się z aktualnymi ostrzeżeniami i komunikatami na stronie MSZ

Serwis hotelowy

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Rodzaj oferty - ważne informacje

1. Oferty z przelotem liniami rejsowymi to oferty DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA co oznacza, że ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane - cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.

2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.

3. Warunki przewozów wybranych przewoźników:

Lufthansa

Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23 cm) oraz bagaż rejestrowany 23 kg (Maksymalne wymiary jednej sztuki bagażu wynoszą 158 cm - szerokość + wysokość + głębokość).

Swiss

Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23 cm) oraz bagaż rejestrowany 23 kg

Condor

Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x20 cm) oraz bagaż rejestrowany 20 kg. Suma wymiarów zewnętrznych na sztukę bagażu nie może przekraczać 158 cm (długość + szerokość + wysokość).

AIR FRANCE -cena oferty zawiera bagaż podręczny 12 kg (55x35x25 cm).

Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.

KLM - cena oferty zawiera bagaż podręczny 12 kg (55x35x25 cm).

Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg (Maksymalne wymiary jednej sztuki bagażu wynoszą 158 cm - szerokość + wysokość + głębokość).

Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.

Cena zawiera/nie zawiera

Cena zawiera

• ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),

• bilet lotniczy,

• zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),

• wyżywienie według wybranej opcji,

• bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi i czarterowymi,

• bagaż główny w przypadku przelotów liniami czarterowymi i wybranymi rejsowymi (Lufthansa, Swiss, Condor)

• transfer lotnisko-hotel-lotnisko

• obsługę polskojęzycznego przedstawiciela kontrahenta

Uwaga! podstawa ceny nie zawiera

• bagażu głównego w przypadku przelotów wybranymi liniami rejsowymi (Air France, KLM)Klienci przylatujący na DOMINIKANĘ są pod opieką polskojęzycznego przedstawiciela kontrahenta. Klienci mają również możliwość kontaktu w języku polskim pod alarmowym numerem telefonu Organizatora (podany w dokumentach podróży).

Potwierdzenie rezerwacji

Uwaga! Każda rezerwacja potwierdzona przez Agenta/Klienta - musi zostać dodatkowo potwierdzona przez Organizatora.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Niedziela, 19.12.2021
06:20
17:55
KRKKraków
PUJPunta Cana

Powrót

Niedziela, 26.12.2021
19:50
10:35
PUJPunta Cana
KRKKraków
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

8.8
Tomek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2018Singiel
Polecam ten hotel szczególnie parom. Jest dużo pięknego terenu na spacery jak i sporo miejsca na odpoczynek
ZaletyCisza spokój dużo zieleni i ptaków. Blisko plaża.
WadyZa mało i za często powtarzające się animacje.

10
Kasia
Pobyt - Sierpień 2016Para
Bylam w Bavaro Princess w siepniu br. Cudownie spedzony czas, Osrodek pieknie polozony, z przepiekna roslinnoscia. Z racji tego,ze jest rozlegly teren to sa melexy, ktore jezdza bardzo czesto. Obsluga przemila. Pokoje sprzatane codziennie, reczniki wymieniane codziennie. Wszyscy bardzo mili, pozdrawiaja gosci. Plaza bardzo szeroka, lezaki, reczniki, drinki, palmy, raj na ziemi. Polecam, Ja na pewno tam wroce. Szczegolne pozdrowenia dla Ramona Monuz, najmilszego kelnera.
ZaletyPrzemila obsluga, szczegolnie w barze w lobby. Pieknie polozony rozlegly osrodek ,z cudowna roslinnoscia.
Wadybrak.

9.7
arturro
Pobyt - Czerwiec 2014Para
Hotel położony w pięknym swego rodzaju lesie palmowym po którym spacerują różnego rodzaju ptaki. Jedzenie na dobrym poziomie, drinki bardzo dobre a co ważne nie rozwodnione (polecam coco loco, oraz lokalny specjał mamajuana ). W restauracji czysto, obsługa uwija się jak może. Animacje na dobrym poziomie, cały czas coś się działo, do południa na plaży a popołudniu przy basenie. Wieczorami różnego rodzaju występy stojące na wysokim poziomie. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Nas co chwilę chcieli częstować kokosem który spadł z drzewa :). Pokoje duże, dobrze wyposażone. Jedyne zastrzeżenia mam do sprzątanie, ale naprawdę niewielkie. Mianowicie na Dominikanie panuje dosyć duża wilgotność więc trochę większą uwagę należy przyłożyć do sprzątania szczególnie w łazience, Plaża tuż przy hotelu, można spokojnie spacerować po kilka kilometrów w każdą stronę. sam teren hotelu również wielki, jak ktoś ma lenia to może \\\"ciuchcią\\\" podjechać. Co istotne w hotelu pomimo wielu gości jest cisza i spokój. Hotel położony w miasteczku turystycznym Bavaro ze sklepami, barami itp. Polecam wycieczkę na rajską wyspę Saonę. Niektórzy wynajmowali auto i sami zwiedzali wyspę. Na terenie jest kilka restauracji a la carte. ja byłem w Pastadorze i naprawdę jedzenie jak i obsługa na bardzo wysokim poziomie, niczym w renomowanej restauracji. Generalnie można fajnie wypocząć.
Zaletyprzy plaży, piękny teren (las palmowy), duże pokoje wyposażone w sejf, TV, lodówkę, dobre jedzenie, dobre drinki, animacje, wysoka jakość obsługi
Wadyminimalne wady w sprzątaniu

9.4
arturro
Pobyt - Grudzień 2013Para
Piękny, wielki kompleks położony w lesie palmowym z różnego rodzaju ptakami spacerującymi po jego terenie. Jedzenie b. dobrze przygotowane, smaczne, aczkolwiek mogłoby być bardziej urozmaicone (to już tak na siłę czepiam się). Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, nie czekająca na kasę. Co ciekawe w trakcie pobytu do pokoju bez okazji i powodu przynieśli talerz ładnie ułożonych i pokrojonych owoców. Drinki bardzo dobre i co ważne nie rozwodnione. Animacja na dobrym poziomie, do południa na plaży a popołudniu na basenie, wieczorami pokazy oraz disco, w tym raz w tygodniu na plaży. Osobiście nie korzystaliśmy ale widziałem, że sporo atrakcji było dla najmłodszych. Pokoje duże, ładne z TV, klimą i sejfem. Hotel zbudowany na zasadzie 8-pokojowych bungalowów rozrzuconych po terenie hotelu. Zastrzeżenia niewielkie do jakości sprzątania szczególnie w łazience, bowiem na Dominikanie jest duża wilgotność więc trzeba trochę bardziej się przyłożyć (aczkolwiek jakoś bardzo źle nie było). Hotel położony w miasteczku turystycznym Bavaro więc i na disco i do restauracji można się wybrać. Niektórzy wynajmowali auta i sami coś zwiedzali. Plaża ładna, można spacerować kilometrami w każdą stronę. Polecam wycieczkę na rajską wyspę Saonę. Generalnie mogę hotel z czystym sumieniem polecić. Moim zdaniem również osoby o wyższych wymaganiach powinny być zadowolone. Fajne wakacje, w miłej atmosferze, dobrym jedzeniu, dobrych drinkach.
Zaletysuper położenie, przy samej plaży, w centrum miasteczka Bavaro; dobre jedzenie, nigdy nie było sytuacji aby czegoś brakowało, świetne drinki, nie rozwodnione, miła i pomocna ogsługa
Wadywłaściwie może jedna wada tak na przyczepienie się a mianowicie trochę lepiej powinni sprzątać łazienkę

10
leszek
Pobyt - Październik 2010Para
Fantastyczny hotel Świetna plaża super drinki i wyżywienie

Mapa

Rafa koralowa 1 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

Zobacz więcej

Rafa koralowa
Plaża Bavaro 6 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana słynie z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych plaż z białym, ciepłym i miękkim piaskiem. Najładniejszą plażą jest Bavaro Beach (Playa Bavaro), z której rozpościera się panorama na piękne gaje palmowe leniwie kołyszące się w rytm wiatru. Dodatkowego uroku tej rajskiej scenerii nadają zapierające dech w piersiach widoki krystalicznie czystego, lazurowego morza. Odwiedzając to miejsce doświadczymy egzotyki w najczystszym wydaniu - czeka tu na nas dzika, jeszcze nie odkryta przez świat przyroda.

Zobacz więcej

Plaża Bavaro
Park rozrywki Manati Park 6 km w linii prostej od hotelu
Pośród bujnych storczyków i tropikalnych roślin znajduje się wyjątkowe miejsce na Dominikanie - park rozrywki Manati. Ma bogatą ofertę programów dla najmłodszych (między innymi pokazy lwów morskich, delfinów oraz papugi, która lubi jeździć samochodem-zabawką, czy rejsy statkiem na pobliską wyspę Dolphin Island Park). Koniecznie wybierzmy się do Seaquarium Park, gdzie będziemy mogli podziwiać piękne koralowce oraz wrak zatopionej łodzi podwodnej.

Zobacz więcej

Parque Nacional del Este 48 km w linii prostej od hotelu
Na Dominikanie znajduje się wiele parków i rezerwatów. Na szczególną uwagę zasługuje Parque Nacional del Este, położony w prowincji Altagracia. Jego główną atrakcją są naskalne malowidła, znajdujące się w jaskiniach, które charakteryzują się także wyjątkowymi formami nacieków. Na terenie parku znajduje się zatoka Las Calderas i rezerwat raf koralowych. Parque Nacional del Este to przede wszystkim naturalne schronienie dla wielu gatunków ptaków (także endemicznych) - przy odrobinie szczęścia zobaczymy tu gołębia białogłowego (zagrożonego wyginięciem) i hutie. Na pewno spotkamy tu również pelikany i wyjątkowe gatunki papug.

Zobacz więcej

Parque Nacional del Este
Wioska artystów Altos de Chavon 53 km w linii prostej od hotelu
Ciekawym pomysłem na jednodniową wycieczkę może być wypad do wioski artystów Altos de Chavon. Wioska słynie z wyjątkowo oryginalnej architektury oraz krętych i urokliwych uliczek. To prezent od byłego prezydenta amerykańskiej kompanii cukrowniczej Gulf & Western - Charlesa Bluhdorna, ofiarowany jego córce. Wioskę zamieszkują liczni artyści, którzy przybyli tu z całego świata aby czerpać z niej inspiracje dla swoich kolejnych dzieł. Wyjątkowy charakter tego miejsca dodatkowo podkreśla prestiżowa uczelnia znajdująca się we wiosce, która współpracuje z nowojorską Parsons The New School for Design. Z nabrzeża wyspy rozpościera się widok na rzekę Rio Chavon, która była plenerem dla jednego z największych dzieł kina - "Czasu Apokalipsy". Znajduje się tu także kościół poświęcony przez Jana Pawła II.

Zobacz więcej

Wioska artystów Altos de Chavon

Pogoda

30°C
20°C
27°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Wszyscy podróżni udający się do Dominikany są zobowiązani do wypełnienia online formularza E-Ticket i uzyskania kodu QR. Formularz jest dostępny pod linkiem: zobacz więcej i należy go wypełnić nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem z Polski lub z Dominikany (w przypadku lotu powrotnego), bez użycia polskich znaków językowych.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.
Szczepienia nie są wymagane.