Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

9126

9 126  /os.

Podsumowanie ceny
40
obiekt, basen
basen
basen
basen
basen

8.9

13 opinii

Opis oferty

Region: Punta CanaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK786977

Naszym zdaniem

Idealany wybór dla szukających relaksu i aktywnego wypoczynku w tropikalnej scenerii; kilkanaście 3-piętrowych budynków w otoczeniu egzotycznej roślinności, rozrywka, atrakcje dla dzieci, zróżnicowana kuchnia, m.in. regionalne przysmaki w restauracji dominikańskiej.

Położenie

Hotel stanowi część dużego kompleksu Grand Bahia Principe położonego przy pięknej, piaszczystej plaży Bavaro (część Turquesa - ok. 900 m od niej), w miejscowości Punta Cana, 7 km od Dolphin Island Park, 15 km od Bavaro Adventure Park, ok. 30 km od lotniska w Punta Cana, ok. 70 km od La Romana.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracje z kuchnią międzynarodową: Las Dalias (główna, menu i kącik dla dzieci), restauracja i 2 bary przy basenie, Corales Dominican Restaurant (a'la carte, kuchnia regionalna),

Bar przy plaży, bar w lobby, Wi-Fi bezpłatne w lobby, centrum konferencyjne. Na terenie resortu znajduje się kilkanaście lokali gastronomicznych.

Goście części Turquesa mogą korzystać bezpłatnie z pozostałych części kompleksu za wyjątkiem GBP Aquamarine, Luxury Bahia Principe oraz Fantasia Bahia Principe.

Pokoje

Superior junior suite - przestronne i elegancko urządzone, wyposażenie: jedno łóżko typu king-size lub dwa pojedyncze, klimatyzacja, wentylator, sofa, ekspress do kawy, sejf, minibar, telefon, żelazko, łazienka (wanna z hydromasażem, oddzielny prysznic, suszarka). Wi-Fi w pokoju odpłatnie.

Junior suite - pokój o nieco niższym standardzie.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, przekąski, 3 kolacje w wybranych restauracjach la carte (wymagana rezerwacja i odpowiedni strój), lokalne napoje i alkohole.

Sport i rozrywka

Basen, kajaki, tenis,

Możliwość wynajęcia katamaranu, snorkling, paddle surf - 1 godz. dziennie (w zależności od obłożenia), międzynarodowy program rozrywkowy dla dorosłych i dzieci z muzyką na żywo i pokazami, aerobik, siłownia, lekcja nurkowania na basenie, bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki na plaży i przy basenie. Odpłatnie: sporty motorowe, centrum spa, kasyno, wycieczki katamaranem, nurkowanie głebinowe, wędkowanie itp.

Dla dzieci

Klub dziecięcy (dla dzieci w wieku 4 - 12 lat), klub dla nastolatków, minigolf, brodzik, park wodny, kącik dla dzieci w restauracji głównej, menu dziecięce, wysokie krzesełka.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,

Wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

Warunki wjazdu do kraju

Nie ma wymogu posiadania wyniku testów. Podczas lotów z i na terytorium Niemiec oraz lotów z przesiadką w Niemczech na lotniskach i w samolotach należy używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych. Przyłbice, maski FFP2 z zaworem, chusty oraz szale nie są dozwolone. Maseczkę należy wymieniać co 3 godziny. Podczas odprawy sprawdzane są rodzaje maseczek oraz ich liczba. Brak odpowiedniej maseczki może skutkować odmową wejścia na pokład samolotu. Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych. informacje na temat sytuacji epidemiologicznej i restrykcji obowiązujących w Dominikanie:

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdarzyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu. UWAGA! Klienci podróżujący na Dominikanę ! wylocie na Dominikanę i przy powrocie z Dominikany.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Klienci Best Reisen objęci są polskojęzyczną telefoniczną obsługą lokalnego przedstawiciela.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Junior suite superior

2 dorosłych

All inclusiveSuperiorJunior
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH177, LH43
08:40
17:25
BER · 04.12 (Pon.)Berlin - Brandenburg
PUJ · 04.12 (Pon.)Punta Cana
Przylot
19:10
11:55
PUJ · 11.12 (Pon.)Punta Cana
BER · 12.12 (Wt.)Berlin - Brandenburg
18 252 zł
za pokój

Junior suite superior

2 dorosłych

All inclusiveSuperiorJunior
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH1371, LH4
06:20
17:25
KRK · 04.12 (Pon.)Kraków
PUJ · 04.12 (Pon.)Punta Cana
Przylot
19:10
17:35
PUJ · 11.12 (Pon.)Punta Cana
KRK · 12.12 (Wt.)Kraków
20 492 zł
za pokój

Junior suite superior

2 dorosłych

All inclusiveSuperiorJunior
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH1347, LH4
09:15
17:25
WAW · 04.12 (Pon.)Warszawa - Chopin
PUJ · 04.12 (Pon.)Punta Cana
Przylot
19:10
14:00
PUJ · 11.12 (Pon.)Punta Cana
WAW · 12.12 (Wt.)Warszawa - Chopin
20 572 zł
za pokój

Junior suite superior

2 dorosłych

All inclusiveSuperiorJunior
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH5715, LH4
07:45
17:25
WAW · 04.12 (Pon.)Warszawa - Chopin
PUJ · 04.12 (Pon.)Punta Cana
Przylot
20:05
13:50
PUJ · 11.12 (Pon.)Punta Cana
WAW · 12.12 (Wt.)Warszawa - Chopin
20 572 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

406
za wycieczkę
406
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami

Wycieczka18 252

Cena całkowita

18 252
Do zapłaty teraz18 252

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Radosław
Klient Wakacje.pl
Luty 2019 ·

Para

Dodano: 29.03.2019

10

CUDOWNE MIEJSCE I FANTASTYCZNY HOTEL WSPANIAŁE JEDZENIE I REWELACYJNE DRINKI.

Zalety

CZYSTO, MIŁO ,FANTASTYCZNA OBSŁUGA

Wady

BRAK

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Rafa koralowa 5 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

Zobacz więcej

Rafa koralowa

Pogoda

26°C
24°C
27°C
11

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej