Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyDominikanaPunta CanaPunta CanaGrand Sirenis Punta Cana Resort

Grand Sirenis Punta Cana Resort

Kod oferty: WAK697130
Kod oferty: WAK697130
10
teren hotelu, basen
teren hotelu, plaża
teren hotelu
aquapark, zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: Punta CanaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK697130
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Waldemar
Grudzień 2018 ·

Para

Dodano: 31.12.2018
8.4
Hotel odnowiony, bardzo nowoczesny. Pokoje dobrze wyposażone, kilkanaście budynków w kompleksie. Promenada do morza. Duże i głębokie baseny. Dużo barów i restauracji. Minusem jest obsługa.
ZaletyDuży, nowoczesny, piękna plaża
Wadyobsługa

Paweł
Maj 2017 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 24.05.2017
8.6
Duży hotel z szeroką ładną plażą. Hotel obecnie w trakcie remontu. Dobra, zróżnicowana kuchnia. Na terenie aquapark z dużymi brodzikami i atrakcjami dla najmłodszych.
ZaletyDuży, rozległy teren z dużą ilością fantastycznej zieleni. Dobrze przystosowany dla dzieci.
WadyPokoje niezbyt ładne, łazienki podobnie.

Wiktor
Marzec 2016 ·

Grupa znajomych

Dodano: 21.02.2017
10
Zawzze znajda sie osoby narzekajace...podejrzewam ze wzieli kredyt i uznali ze beda ich wachlowac i podawac winogrona do ust (najlepiej nagie kobiety). A tak na powaznie nie ma sie do czego przyczepic. Bylo super wakacje zycia.
ZaletyOgromny kompleks w ktorym nie mozna sie nudzic Piekna plaza bezpisrednio przy hotelu
WadyW jednej czesci gorsze pokoje, ja nie mialem z tym problemu a znajomym zmienili go bez problemu

marek
Kwiecień 2012 ·

Para

Dodano: 17.08.2012
6.6
Hotel na totalnym odludziu, praktycznie bez animacji i ze zbyt małą ilością barów (zwłaszcza wieczorem). Pokoje w dwóch częściach hotelu: Cocotal i Tropical Suites (w tym drugim małe, dwupokopojowe "apartamenty"). Świetne spacery plażą w obu kierunkach - w lewo kompletna dzicz z gajami palmowymi dochodzącymi do plaży, w prawo - niezagospodarowane hotele i kompletny brak ludzi. Spacery plażą są najmocniejszą stroną tego resortu.

miła
Sierpień 2011 ·

Para

Dodano: 01.09.2011
5.8
Pokoje hotelowe tragedia,stare i śmierdzące!!!!Hotel na całkowitym odiizolowaniu od pobliskich miejscowości.

Mapa

Rafa koralowa 22 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

Zobacz więcej

Rafa koralowa
Park rozrywki Manati Park 26 km w linii prostej od hotelu
Pośród bujnych storczyków i tropikalnych roślin znajduje się wyjątkowe miejsce na Dominikanie - park rozrywki Manati. Ma bogatą ofertę programów dla najmłodszych (między innymi pokazy lwów morskich, delfinów oraz papugi, która lubi jeździć samochodem-zabawką, czy rejsy statkiem na pobliską wyspę Dolphin Island Park). Koniecznie wybierzmy się do Seaquarium Park, gdzie będziemy mogli podziwiać piękne koralowce oraz wrak zatopionej łodzi podwodnej.

Zobacz więcej

Plaża Bavaro 27 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana słynie z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych plaż z białym, ciepłym i miękkim piaskiem. Najładniejszą plażą jest Bavaro Beach (Playa Bavaro), z której rozpościera się panorama na piękne gaje palmowe leniwie kołyszące się w rytm wiatru. Dodatkowego uroku tej rajskiej scenerii nadają zapierające dech w piersiach widoki krystalicznie czystego, lazurowego morza. Odwiedzając to miejsce doświadczymy egzotyki w najczystszym wydaniu - czeka tu na nas dzika, jeszcze nie odkryta przez świat przyroda.

Zobacz więcej

Plaża Bavaro
Wioska artystów Altos de Chavon 47 km w linii prostej od hotelu
Ciekawym pomysłem na jednodniową wycieczkę może być wypad do wioski artystów Altos de Chavon. Wioska słynie z wyjątkowo oryginalnej architektury oraz krętych i urokliwych uliczek. To prezent od byłego prezydenta amerykańskiej kompanii cukrowniczej Gulf & Western - Charlesa Bluhdorna, ofiarowany jego córce. Wioskę zamieszkują liczni artyści, którzy przybyli tu z całego świata aby czerpać z niej inspiracje dla swoich kolejnych dzieł. Wyjątkowy charakter tego miejsca dodatkowo podkreśla prestiżowa uczelnia znajdująca się we wiosce, która współpracuje z nowojorską Parsons The New School for Design. Z nabrzeża wyspy rozpościera się widok na rzekę Rio Chavon, która była plenerem dla jednego z największych dzieł kina - "Czasu Apokalipsy". Znajduje się tu także kościół poświęcony przez Jana Pawła II.

Zobacz więcej

Wioska artystów Altos de Chavon
Parque Nacional del Este 54 km w linii prostej od hotelu
Na Dominikanie znajduje się wiele parków i rezerwatów. Na szczególną uwagę zasługuje Parque Nacional del Este, położony w prowincji Altagracia. Jego główną atrakcją są naskalne malowidła, znajdujące się w jaskiniach, które charakteryzują się także wyjątkowymi formami nacieków. Na terenie parku znajduje się zatoka Las Calderas i rezerwat raf koralowych. Parque Nacional del Este to przede wszystkim naturalne schronienie dla wielu gatunków ptaków (także endemicznych) - przy odrobinie szczęścia zobaczymy tu gołębia białogłowego (zagrożonego wyginięciem) i hutie. Na pewno spotkamy tu również pelikany i wyjątkowe gatunki papug.

Zobacz więcej

Parque Nacional del Este

Pogoda

28°C
23°C
28°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
Nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem należy wypełnić formularz e-Tiket. Formularz należy wypełnić online- zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI:
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.
Szczepienia nie są wymagane.