Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Dorfer

Kod oferty: WAK596352

Promocja

Skipass w cenie

Skipass w cenie

Skipass w cenie
Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

06.12.2020 Niedziela

Wykwaterowanie

13.12.2020 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK596352Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: SnowTrex

Miasto

Großarl

Kraj

Austria

Położenie

Komfortowy 3-gwiazdkowy Hotel Dorfer położony ok. 6km od centrum miejscowości Großarl. Do terenu narciarskiego dotrą Państwo po pokonaniu ok. 5km (Hochbrandbahn), natomiast przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się w bezpośredniej okolicy obiektu. Najbliższy teren do narciarstwa biegowego, a także tor saneczkowy znajduje się ok. 6km od obiektu.

Wyposażenie

Rodzinny obiekt wyposażony jest w recepcję, windę, Wi-Fi, pokój do śniadań, restaurację, bar, pokój wypoczynkowy i pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego. Do Państwa dyspozycji są także bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Ponadto mogą Państwo skorzystać ze strefy wellness z sauną fińską, łaźnią parową, kabiną z podczerwienią, wody Kneippa i pokój relaksu. Goście hotelowi mogą ponadto bezpłatnie skorzystać z programu górsko-sportowych aktywności oferowanych przez "BERG-GESUND". Do aktywności, które będą prowadzone przez wykwalifikowany personel, należą wędrówki w rakietach śnieżnych, wspinaczka lodowa, wycieczki na nartach i wiele więcej (organizator zastrzega sobie prawo do zmian, wymagane wcześniejsze zgłoszenie na stronie www.berg-gesund.at, więcej informacji otrzymają Państwo bezpośrednio w obiekcie).

Wyżywienie

Wliczone w cenę wyjazdu wyżywienie HB zawiera urozmaicony bufet śniadaniowy z świeżymi wypiekami i potrawami jajecznymi, a także 4-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację. Na zapytanie dostępne są także potrawy wegetariańskie, bez glutenu, bez laktozy i dietetyczne. Najmłodsi goście mogą wybrać potrawy z menu dla dzieci.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellnessRęcznik do sauny (w recepcji)Płaszcz kąpielowy i klapki (w recepcji)Udział w programie sportowym (wg informacji na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej (8% zniżki na kursy grupowe i opiekę nad dziećmi, a także rabaty na wypożyczenie sprzętu sportowego i serwis nart )

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,15 € za osob./nocKeycard: 3,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (7,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

Pokój 2-osob. prysznic/WC (Rosmarin), HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 5 lat 20%

6 do 15 lat 10%

16 do 18 lat 5%

Pokój 2-osob. prysznic/wc (melisse), hb - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 5 lat 20%

6 do 15 lat 10%

16 do 18 lat 5%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (lavendel), hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 100%

6 do 10 lat 45%

11 do 15 lat 30%

16 do 18 lat 15%

Od 19 lat 10%

Pokój rodzinny prysznic/wc, hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 100%

6 do 10 lat 45%

11 do 15 lat 30%

16 do 18 lat 15%

Od 19 lat 10%

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/wc, hb - przy zakwaterowaniu wraz z 1 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 100%

6 do 10 lat 45%

11 do 15 lat 30%

16 do 16 lat 15%

17 do 18 lat 5%

Ważne wskazówki

Dzieci z rocznika 2014 i młodsze nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Korzystanie z wyciągów dla dzieci z tej grupy wiekowej wymaga zakupu na miejscu minicard (rodzaju karnetu, maks. 30,- € /dziecko). Więcej informacji uzyskają Państwo w kasie wyciągu. Aby wziąć udział w aktywnościach BERG-GESUND wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie poprzez stronę internetową (ograniczona liczba miejsc). W związku z dojazdem, wyżywieniem i wyposażeniem mogą wiązać się dodatkowe opłaty na miejscu, więcej informacji otrzymają Państwo bezpośrednio w obiekcie. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/wc (rosmarin), hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, TV, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/wc (melisse), hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, miejscem do siedzenia, TV, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (lavendel), hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, kanapą do spania, TV, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Wi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, TV, telefonem, radiem i sejfem

Pokój z łóżkami pojedynczymi, łóżkiem piętrowym lub łóżkiem podwójnym (przeznaczony dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka do 16. roku życia włącznie)

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Wi-Fi

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem pojedynczym, kanapą do spania (przeznaczona wyłącznie dla dzieci do 16. roku życia włącznie), TV, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: St. Johann im Pongau (ok. 15km)Przelot: Salzburg (ok. 75km), Klagenfurt (ok. 190km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski großarltal-dorfgastein

Maks. wysokość: 2033mMin. wysokość: 850mWys. miejscowość: 924mWyciągi łącznie: 17Orczyki: 4Krzesełka: 8Gondole: 5Trasy łącznie: 63kmTrasy zielone/niebieskie: 27kmTrasy czerwone: 34kmTrasy czarne: 2km

Region narciarski ski amadé

Maks. wysokość: 2700mMin. wysokość: 600mWyciągi łącznie: 270Orczyki: 133Krzesełka: 90Gondole: 47Trasy łącznie: 760kmTrasy zielone/niebieskie: 275kmTrasy czerwone: 390kmTrasy czarne: 95km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
3°C
Temperatura w nocy
-4°C
Liczba godzin słonecznych
2

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie przybywający z państwa członkowskiego nienależącego do strefy Schengen nie mogą wjechać na terytorium Austrii.
- Nie dotyczy to obywateli Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburg, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii.
- Nie dotyczy to pasażerów z brytyjskim paszportem.
- Nie dotyczy to mieszkańców Austrii.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających wizę D wydaną przez Austrię.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających zaświadczenie lekarskie wykluczające zarażenie wirusem datowane maksymalnie na 4 dni przed przylotem do Austrii.
Pasażerowie przybywający z dowolnego kraju mogą zostać poddani procedurom kwarantanny przez 14 dni.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00