Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaEl GounaSteigenberger Golf Resort

Steigenberger Golf Resort

Kod oferty: WAK594137
basen
basen
basen
basen
basen
basenbasenbasenbasenbasenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hoteluobiekt, budynek głównyobiekt, teren hotelurecepcja / lobbypokójpokójpokój, apartamentrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjasale konferencyjnebasensiłowniateren hoteluteren hoteluteren hotelu, pole golfowebeach barplażaplażaplaża

Nasi klienci docenili

 • Hurghada - niekwestionowana stolica Riwiery Egipskiej z doskonałymi warunkami do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.
 • Dobra baza wypadowa do Luksoru - wizytówki arabskiej kultury i sztuki - skarbnicy światowej klasy zabytków.
 • Snurkowanie na archipelagu Giftun Islands wśród bogactwa podwodnego świata rafy koralowej.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK594137Region: HurghadaOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  30°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  27°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Bogusław
  Pobyt - Kwiecień 2017Para
  Wszystko, naj- naj- naj ,polecam tym co chcą wypocząć, picia,jedzenia nigdzie tak nie było jak tu.
  ZaletyObsługo, pokoje, jedzenie,
  Wadynie ma

  8.3
  Sylwia
  Pobyt - Grudzień 2016Grupa przyjaciół
  hotel nie ma własnej plaży, polecam raczej dla pasjonatów golfa lub osób chcących spędzać czas na zwiedzaniu. Większość gości z zachodu. Standard hotelu wysoki, pokoje duże i czyste.
  9.0
  Zbigniew Nowosad Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2014Para
  Wakacje byly udane.Spokoj i cisza dla tych co tego oczekuja.
  ZaletyPolozenie
  WadyMielismy allinclusive a kelnerzy ciagle oczekiwali napiwki. Dlaczego?

  10
  Dorota Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2014Para
  Był to 4 wyjazd do ElGouny w tym drugi w tym Hotelu (po 8 latach nieobecności), wymarzyłam sobie aby było tak samo jak podczas poprzedniego wyjazdu. ....a było jeszcze lepiej. Odczułam mniejszą ilość gości w hotelu, mieście, w kraju. Przez 2 tygodnie pobytu mogliśmy się świetnie zrelaksować, bo na tym Nam zależało. W hotelu jest najwięcej gości niemieckojęzycznych (90%), brak osób z Rosji. Hotel oferuje urozmaiconą kuchnię (codziennie inny temat przewodni np. chinese cuisine, arabic cuisine), wyjście na kolację mogę porównać do wieczornego wyjścia na droższą kolację w kraju. Wieczorami przy restauracji muzyka na żywo (dobra gitara, na żywo covery hitów). Hotel jest bardzo czysty. Hotel usytuowany jest na sztucznej lagunie. Przy hotelu znajduje się pole golfowe, mozna poruszać się rowerami po alejkach pola golfowego, biegać, spacerować.
  Zalety-wysoka kultura osobista personelu, można poczuć się jak w domu (nikt nie podchodził do Nas aby sprzedać wycieczkę) - smaczna i urozmaicona kuchnia -brak w hotelu Rosjan -podgrzewany basen -bardzo duży pokój Deluxe -brak animatorów -możliwość darmowego przemieszczania się motorówkami pomiędzy wysepkami -darmowe korzystanie z rowerów
  Wady-skromne wyposażenie słowni -brak bezpośredniego dostępu do morza

  9.6
  tekla
  Pobyt - Kwiecień 2010Para

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).

  Wizy

  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 31 października 2020 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do do okazania negatywnego wyniku testu PCR Covid-19.
  W związku z powyższym wjazd do Egiptu jest możliwy:
  1) po okazaniu testu PCR, wykonanego maksymalnie 72 godziny przed podróżą
  2) lub po wykonaniu testu na lotnisku po przylocie do Egiptu, koszt badania to 30 USD/os. Test można wykonać na jednym z czterech lotnisk: Szarm El-Szejk, Taba, Hurghada, Marsa Alam.

  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00