Alf Leila wa Leila

Kod oferty: WAK665938
Kod oferty: WAK665938

Opis oferty

Region: HurghadaOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK665938
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

9.2
szala
Pobyt - Październik 2021Rodzina z dziećmi
Bardzo fajny hotel.Spędziliśmy w nim tydzień i jesteśmy bardzo zadowoleni.Posiłki urozmaicone i w ilości, której nie da się przejeść.Obsługa pomocna zawsze uśmiechnięta i kontaktowa.W pobliżu hotelu bliźniaczy obiekt o nazwie Jungle z aqua parkiem ( niestety płatny dodatkowo 30$ od osoby na cały dzień. Trzeba pam?etać że tam młody 13 letni człowiek to już dorosły i zniżka nie obowiązuje).Jednakże uważam że wieczorne imprezy i pokazy znacznie lepsze w Alf Leila niż w Jungle.Oczywiście jest to nasza subiektywna ocena hotelu.Na pewno wrócimy.P.S pozdrowiam bardzo szczególnie Daniela, który jest barmanem na małym basenie i w restauracji La Casa. Piotr z rodziną
ZaletyHotel wybudowany na podobieństwo pałaców Sułtańskich.Bardzo duży i przestronny.Pokoje czyste z klimatyzacją i sejfem.
Wadybrak

8.7
Leszek , Małgorzata MAREK Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2021Grupa przyjaciół
Hotel godny polecenia dla dorosłych jak i rodzin z dziećmi, miła i serdeczna obsługa hotelowa, czysto, dobre posiłki, nikt głodny nie chodzi, byliśmy w tym hotelu po raz drugi i napewno nie ostatni, polecam z czystym sumieniem.
ZaletyHotel z dużą ilością restauracji i dobrym menu, czysto, bardzo serdeczna i miła obsługa hotelowa, możliwość wyboru miejsca wypoczynku tzn. kilka basenów, fajne animacje, hotel godny polecenia dla dorosłych jak i rodzin z dziećmi. Polecam
WadyNie ma

9.3
Angel Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2021Para
Hotel przepiękny, wręcz bajkowy, na każdym kroku da się odczuć, że personel bardzo się stara, przemiła obsługa zarówno w lobby jak i w restauracjach, nie zdarzyło się żebyśmy zostali z jakimkolwiek problemem sami, zawsze uśmiechnięci, zawsze pomocni. Polecam też wycieczki fakultatywne, które można zakupic na miejscu w hotelu, a zwłaszcza rejs statkiem na Paradise Island połączony z nurkowaniem, można tam zobaczyć naprawdę piękne rafy, bo te w Hurghadzie są bardzo zniszczone. Ogólnie urlop w tym hotelu bardzo udany i na pewno jeszcze tam wrócę.
ZaletyPrzemiła i pomocna obsługa, pokoje czyste i zadbane, wiecznie uśmiechnięty personel, sporo animacji
WadyTrochę monotonne jedzenie, ale za to duży wybór, brakowało mi trochę owoców morza

1.0
Teresa Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2021Rodzina z dziećmi
Nie wiem kto pisze dobre opinie o tym hotelu!!! to najgorszy hotel w jakim byłam, a jeżdżę od kilkunastu lat 2-4 razy w roku! zwykle nie piszę opinii, ale teraz muszę przestrzec. Do hotelu przybyliśmy z małym dzieckiem dopiero o godz. 3. 00, przydzielono nam pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami których nie dało się zsunąć ! Pokój wyglądał niechlujnie. Z łazienki, z wnęki na prysznic na cały pokój rozchodził się zapach uryny. Na nasz protest przedstawiciel hotelu powiedział, że innych pokoi nie ma, łóżko doniosą a w łazience puścił wodę i powiedział, żeby się lała przez 10 minut!.Oczywiście zero kolacji w pokoju była tylko woda. Doniesienie łóżka i pościeli trwało półtorej godziny. Sejf nie działał, bo musi przyjść przedstawiciel hotelu, żeby go otworzyć, strata następnej połowy dnia, bo przyszedł po 11-tej!! Najgorsze jednak było potem, przy naszym budynku prowadzona budowa ( potężna budowa z przejeżdżającymi wielkimi gruchami betonu i ciężarówkami!!!!) . Za każdym razem w drodze do pokoju szliśmy w sąsiedztwie samochodów wśród kurzu i gruzu! tam też mieścił się ujęty w ofercie plac zabaw i brudny, zakurzony klub dla dzieci. Dziecko chciało się huśtać, ale każdorazowo trzeba je było przebierać bo huśtawki i małpi gaj brudne! Wychwalana w komentarzach obsługa nakierowana wyłącznie na gości z Niemiec, bez dolara wołem go nie ruszysz. Wypoczynek w tym hotelu wyzwala najgorsze instynkty, wszędzie kolejki, ścisk polowanie na stolik na stołówce, mój średni czas w kolejce po jajko albo omleta to jakieś 10-15 minut. Obiad to samo, najczęściej udało się znaleźć stolik na zewnątrz w słońcu. Wieczorem się rozluźniło bo były na kolacje otwierane jeszcze 3 restauracje. te obiekty w czasie śniadań i kolacji stały zamknięte, marnotrawstwo miejsca i kpina z gości!!! Wisienką na torcie była plaża!!! Z wąskim dostępem do morza, zatłoczona, za to sąsiednia wolna, której spokoju strzegł ochroniarz! Na plaży w barze podawane piwo i słodkie ulepki w jednorazowych kubkach o pojemności 100 ml!!!!! przez 2 -3 godziny czynny bufet z niedosmażonymi frytkami i hamburgerami , które można sobie nałożyć do mini styropianowych tacek, których przeciętny wczasowicz używał kilkanaście!!! JAK MOŻNA POZWOLIĆ NA TAKIE ZUŻYCIE PLASTIKU I STYROPIANU!!!! 100ml piwa w jednorazowym plastiku , w sytuacji, kiedy na plaży sami Rosjanie i Niemcy!!! Każdy bierze po 4-5 kubków kilka razy dziennie, a potem to idzie w kosz!!! Za takie działanie ten hotel powinien zostać zamknięty!!!. Te słynne busiki na plażę też dają popalić, dowożą plażowiczów z dwóch hoteli, kolejki , kierowca zatrzymuje się na tym etapie kolejki gdzie stoi wieloosobowa rodzina arabska, albo zapamiętana z napiwków, tak więc żeby sie dostać do busiku trzeba mieć szczęście, albo swoje odczekać, nam zdarzyło sie raz 3 kolejki. My przepłaciliśmy zdrowo ten hotel, ale z nami byli turyści , którzy we wrześniu płacili 1700 i też narzekali!!! Szkoda pieniędzy i urlopu na ten hotel!!
Zaletyjak w opisie
Wadyjak w opisie

1.0
Teresa
Pobyt - Wrzesień 2021Rodzina z dziećmi
Nie wiem kto pisze dobre opinie o tym hotelu!!! to najgorszy hotel w jakim byłam, a jeżdżę od kilkunastu lat 2-4 razy w roku! zwykle nie piszę opinii, ale teraz muszę przestrzec. Do hotelu przybyliśmy z małym dzieckiem dopiero o godz. 3. 00, przydzielono nam pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami których nie dało się zsunąć ! Pokój wyglądał niechlujnie. Z łazienki, z wnęki na prysznic na cały pokój rozchodził się zapach uryny. Na nasz protest przedstawiciel hotelu powiedział, że innych pokoi nie ma, łóżko doniosą a w łazience puścił wodę i powiedział, żeby się lała przez 10 minut!.Oczywiście zero kolacji w pokoju była tylko woda. Doniesienie łóżka i pościeli trwało półtorej godziny. Sejf nie działał, bo musi przyjść przedstawiciel hotelu, żeby go otworzyć, strata następnej połowy dnia, bo przyszedł po 11-tej!! Najgorsze jednak było potem, przy naszym budynku prowadzona budowa ( potężna budowa z przejeżdżającymi wielkimi gruchami betonu i ciężarówkami!!!!) . Za każdym razem w drodze do pokoju szliśmy w sąsiedztwie samochodów wśród kurzu i gruzu! tam też mieścił się ujęty w ofercie plac zabaw i brudny, zakurzony klub dla dzieci. Dziecko chciało się huśtać, ale każdorazowo trzeba je było przebierać bo huśtawki i małpi gaj brudne! Wychwalana w komentarzach obsługa nakierowana wyłącznie na gości z Niemiec, bez dolara wołem go nie ruszysz. Wypoczynek w tym hotelu wyzwala najgorsze instynkty, wszędzie kolejki, ścisk polowanie na stolik na stołówce, mój średni czas w kolejce po jajko albo omleta to jakieś 10-15 minut. Obiad to samo, najczęściej udało się znaleźć stolik na zewnątrz w słońcu. Wieczorem się rozluźniło bo były na kolacje otwierane jeszcze 3 restauracje. te obiekty w czasie śniadań i kolacji stały zamknięte, marnotrastwo miejsca i kpina z gości!!! Wisienką na torcie była plaża!!! Z wąskim dostępem do morza, zatłoczona, za to sąsiednia wolna, której spokoju strzegł ochroniarz! Na plaży w barze podawane piwo i słodkie ulepki w jednorazowych kubkach o pojemności 100 ml!!!!! przez 2 -3 godziny czynny bufet z niedopieczonymi frytkami i hamburgerami , które można sobie nałożyć do mini styropianowych tacek, których przeciętny wczasowicz używał kilkanaście!!! JAK MOŻNA POZWOLIĆ NA TAKIE ZUŻYCIE PLASTIKU I STYROPIANU!!!! 100ml piwa w jednorazowym plastiku , w sytuacji, kiedy na plaży sami Rosjanie i Niemcy!!! Każdy bierze po 4-5 kubków kilka razy dziennie, a potem to idzie w kosz!!! Za takie działanie ten hotel powinien zostać zamknięty!!!. Te słynne busiki na plażę też dają popalić, dowożą plażowiczów z dwóch hoteli, kolejki , kierowca zatrzymuje się na tym etapie kolejki gdzie stoi wieloosobowa rodzina arabska, albo zapamiętana z napiwków, tak więc żeby sie dostać do busiku trzeba mieć szczęście, albo swoje odczekać, nam zdarzyło sie raz 3 kolejki. My przepłaciliśmy zdrowo ten hotel, ale z nami byli turyści , którzy we wrześniu płacili 1700 i też narzekali!!! Szkoda pieniędzy i urlopu na ten hotel!!
Zaletyjak w opisie
Wadyjak w opisie

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
30°C
23°C
27°C
10

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY:
Formularz lokalizacji pasażera w wersji papierowej wypełniony przed wylotem zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR najwcześniej 72 godziny przed lądowaniem w Egipcie. Należy zabrać ze sobą negatywny wynik testu w formie papierowej lub na urządzeniu mobilnym w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub przetłumaczonego na język angielski negatywnego wyniku testu PCR.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR najwcześniej 72 godziny przed lądowaniem w Egipcie. Należy zabrać ze sobą negatywny wynik testu w formie papierowej lub na urządzeniu mobilnym w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).