Bardzo dobry3 opinie100% poleceń
8.5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaHurghadaAmarina Abu Soma Resort Aqua Park

Amarina Abu Soma Resort

Last minute
Kod oferty: WAK652186
basen, aquapark, zjeżdżalniabasen, aquapark, zjeżdżalniabasen, aquapark, zjeżdżalniabasen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzikbasenbasen, restauracjabasenpool barpool barpool barrestauracja, drink bar, pool barrecepcja / lobbyrestauracjapokójpokójpokójrestauracjarestauracjakawiarniarestauracjarestauracjarestauracjaplażaplażaplaża
basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzik
basen

Nasi klienci docenili

 • Hurghada - niekwestionowana stolica Riwiery Egipskiej z doskonałymi warunkami do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.
 • Dobra baza wypadowa do Luksoru - wizytówki arabskiej kultury i sztuki - skarbnicy światowej klasy zabytków.
 • Snurkowanie na archipelagu Giftun Islands wśród bogactwa podwodnego świata rafy koralowej.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: HurghadaOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK652186

  Położenie

  Abu Soma, w regionie Hurgada, ok 52km od lotniska w Hurgadzie, ok 5km od Safagi.

  Plaża

  Przy hotelu, prywatna, piaszczysta, o długości ok. 200m, z pomostem. Leżaki i ręczniki bezpłatne, parasole platne. Bar na plaży.

  Hotel

  WiFI bezpłatnie w lobby

  Nowy, elegancki hotel wybudowany w 2019 roku. Oferuje całodobową recepcję, punkt wymiany walut, usługę prania (płatnie), kącik internetowy - płatny. Pokoje rozmieszczone są w sześciu trzypiętrowych budynkach.

  Hotel przystosowany dla osób poruszających się na wózkach.

  Oficjalna kategoria lokalna

  Pokoje

  Klimatyzacja, sejf (bezpłatnie), mini lodówka (wypełnienie płatne), telefon, TV Sat, łazienka (WC, prysznic/wanna), balkon lub taras

  Standardowe - dla 2 osób dorosłych z możliwością 1 dostawki.

  Superior - dla 4 osób - z 1 sypialnią, dostępem do basenu i plaży.

  Rodzinne - dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci- sypialnia i oddzielny pokój z łóżkiem dla dzieci.

  Oferta zawiera zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje o podwyższonym standardzie dodatkowo płatne. Dostawka dla 2 dzieci w pokoju rodzinnym może być w postaci jednego łóżka, rozkładanej sofy lub łóżka piętrowego.

  Rekreacja, sport, atrakcje

  3 baseny zewnętrzne, park wodny (zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych - bezpłatnie, czynny w określonych godzinach); przykładowe zajęcia i atrakcje: siłownia, animacje dzienne i wieczorne, pokazy, dyskoteka, siatkówka plażowa, aerobik, mini golf.

  Płatnie - centrum SPA, oświetlenie i sprzęt do tenisa ziemnego, sporty wodne na plaży, m bilard, salon piękności.

  Dla dzieci

  Basen, mini aqua park, mini klub, plac zabaw, krzesełka w restuaracji.

  Wyżywienie

  All Inclusive

  Śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu; przekąski w wyznaczonych barach i określonych godzinach; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych miejscach i godzinach (10:00-24:00)

  Restauracje i bary

  Restauracja główna, 3 restauracje a la carte, kilka barów w tym bar w lobby, bary przy basenie, bary przy plaży.

  Informacje dodatkowe

  Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sporotwych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi.

  świadczenia w cenie

  Dla Przelotów Wyczarterowanymi Liniami

  Cena zawiera (PLN): obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00), transfer: lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT.

  Warto wyróżnić

  • położony przy prywatnej plaży

  • mini aqua park i kilka basenów

  • nowy, elegancki obiekt

  Hotele regulacje i zmiany po covid 19

  W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

  Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

  Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

  Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  Przepisy celne

  Rząd Egiptu zawiesza do 30 kwietnia 2021 roku opłaty wizowe. Po tym okresie opłata za wizę wynosi 25 USD/os. Obcokrajowcy zobowiązani są do zasięgnięcia informacji na temat obowiązku wizowego oraz uzyskania wizy w swojej ambasadzie lub konsulacie. Paszport musi być ważny min. 6miesięcy.

  Dla przylotów po 30.04.2021 od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie, na lotnisku. Opłaty za wizę od 1maja 2014 r. wynoszą 28 USD (wiza jednokrotna) lub 38 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport ( z pustą stroną) musi posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. W razie uszkodzenia lub utraty paszportu należy zgłosić ten fakt na policję, zwrócić się do Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Kairze o wydanie paszportu tymczasowego, a następnie wystąpić do tutejszego Urzędu MSW (Kair, przy Placu Tahrir) w celu uzyskania potwierdzenia wjazdu na teren Egiptu oraz wizę wyjazdową. Wiza taka jest ważna wówczas przez 7 dni i nie można bez niej wyjechać z Egiptu. Obywatele Białorusi wylatujący z Polski do Egiptu, zgodnie z informacja zawartą w systemie TIMATIC należącym do Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA), muszą posiadać aktualną wizę do Egiptu już podczas odprawy biletowo- bagażowej. Nie ma możliwości uzyskania wizy w Egipcie. Bez wymaganego zezwolenia pasażerowie nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu. Obywatele Białorusi aplikują o wizy wyłącznie w Ambasadzie.

  Covid 19

  Od 1 września 2020 r. wszyscy podróżujący do Egiptu zobligowani są do okazania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19, przetłumaczonych na język angielski lub język arabski. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu (nie dotycz dzieci w wieku do 6 lat). Turyści, których portem docelowym jest Hurghada, Marsa Alam, Szarm El-Szejk lub Taba, nie posiadający odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego negatywny wynik testu na koronawirusa, mogą odpłatnie wykonać test PCR na egipskim lotnisku, należy się jednak liczyć z izolacją do momentu uzyskania wyniku i kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (kwarantanna może być przedłużana aż do momentu uzyskania negatywnego testu na koronawirusa). Należy też liczyć się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wykonywaniem kolejnych testów, wizytami lekarskimi oraz transportem do placówek medycznych. W przypadku uzyskania pozytywnego testu na koronawirusa wykonanego w Egipcie, należy mieć na względzie, iż linie lotnicze mogą zastrzec sobie prawo do niewpuszczenia osoby zakażonej na pokład i okazania negatywnego wyniku testu PCR. Prosimy o bieżące śledzenie kolejnych komunikatów lub konakt z Organizatorem.

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).

  UWAGA! AKTUALIZACJA Z DNIA 30.03.2021

  Z obowiązku tego zwolnione będą osoby, które dokonają testu w Polsce - nie respektowane są testy dokonane za granicą. Poniżej przestawiamy aktualizację ze strony www.gov.pl ważne od 30.03.3021:

  Zasady dla podróżnych przybywających do Polski spoza strefy Schengen

  • Każdy z podróżujących jest skierowany na kwarantannę.

  • Z kwarantanny nie będzie zwalniać test wykonany w kraju, z którego przybywa dana osoba.

  • Podróżni, którym została nałożona kwarantanna, mogą w Polsce wykonać test, którego negatywny wynik zwolni z kwarantanny.

  • Rodzaj testu: PCR lub antygenowy.

  Osoby zaszczepione na COVID-19 są zwolnione z kwarantanny. Dotyczy to osób, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej.

  Dla pasażerów ląduących w warszawie

  W związku z wprowadzeniem nowych zasad dotyczących kwarantanny dla pasażerów przylatujących do Polski obowiązujących od 30.03.2021, dostaliśmy informację od lotniska Chopina o otwarciu centrum testowego, gdzie pasażerowie przylatujący do Polski będą mieli możliwość wykonania testu na obecność koronawirusa na terenie terminala. Decyzję o chęci wykonania testu w celu zwolnienia z kwarantanny podejmuje pasażer.

  Dla pasażerów przylatujących z Non-Schengen uruchomione zostało Centrum testowe MSWiA, znajdujące się w hali odbioru bagażu (koło taśmociągu nr 7). Na dzień dzisiejszy koszt testu antygenowego w w/w punkcie to 200 pln.

  W celu wykonania testu przed jego wykonaniem pasażer proszony jest o podanie swoich danych: numeru PESEL, numeru dokumentu tożsamości, numeru telefonu, imienia i nazwiska. W centrum MSWiA nie jest wymagane wypełnienie żadnych dokumentów - należy podać tylko w/w dane przed testem.

  Potwierdzenie rezrwacji

  Uwaga! Każda rezerwacja potwierdzona przez Agenta/Klienta - musi zostać dodatkowo potwierdzona przez Organizatora.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Niedziela, 09.05.2021
  08:40
  12:55
  WAWWarszawa - Chopin
  HRGHurghada

  Powrót

  Niedziela, 16.05.2021
  13:55
  18:25
  HRGHurghada
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.0
  Marek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Kwiecień 2021Rodzina z dziećmi
  Nie polecam tego hotelu osobą chcącym odpocząć i naładować akumulatory, dla rodzin z dziećmi może być dzieciaki mają co robić, żałuję że wybrałem ten hotel drugi raz bym tego nie zrobił, skusiły mnie dobre opinie tylko dwie, czyli nie miarodajne, kiedy chotel ma tylko kilka a nie kilkadziesiąt opinii nie ma co im dawać wiary, pozdrawiam Marek
  ZaletyDobrze sprzątane pokoje, dbałość o baseny i czystość
  WadyHotel typowo dla rodzin z dziećmi, hałas i krzyki od samego rana do wieczora, dzieciaki mieszają w potrawach, głośne i głupie animacje, przewaga prymitywnych Rosjan, brak ambitnych występów zwłaszcza wieczorem, totalna klapa.

  9.9
  Paweł Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2021Rodzina z dziećmi
  Witam pobyt grudzień styczeń 2020/21 - Czyli Święta i Sylwester spędzony w tym fajnym miejscu . W Egipcie byliśmy kilkanaście razy i hotel ten z czystym sumieniem możemy polecić każdej grupie wiekowej . Hotel czysty schludny Nowy !!! Basen ze Zjeżdżalniami z podgrzewaną wodą co jest rzadkością , plaża na terenie hotelu wraz z centrum nurkowym i przystanią - uwaga snurkując można spotkać wielkiego żółwia morskiego , było to niesamowitym przeżyciem pojawiał się też delfin !!! Hotel jest w takiej zatoce i woda w morzu nawet zimą jest cieplejsza a wiatry zimą które są tam standardem omijają tą część :) Jedzenie bardzo dobre -przesympatyczny szef kuchni bacznie pilnuje z pola klienta swojego działu!!! Restauracja Włoska serwuje pyszne steki i ryby a zupa pieczarkowa bajeczna - kto spróbuje będzie wiedział o czym piszemy .ważne Hotel nowy i nowe wyposażenie leżaki nowe aluminiowe mega wygodne . Na zakończenie musimy bardzo pochwalić obsługę która naprawdę stara się aby goście byli zadbani . Team animacyjnych nie pozwoli się nudzić , pani która przygotowuje rano pyszne falafele a w dzień piecze przy plaży pyszne pity !!! A szczególną uwagę trzeba podziękować Remon jest już Nasz przyjaciel Menago nocny 23-11 rano godziny jego pracy - mówi świetnie po Polsku i jest cudownym człowiekiem !!! Possumowując spędziliśmy wspaniały czas w tym miejscu który zapamiętamy
  ZaletyGorąco polecam ten Hotel a byłem w Egipcie z 10 razy
  WadyMożna przytyć od dobrego jedzenia :)))

  8.7
  Marcin Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2020Rodzina z dziećmi
  Hotel Nowy Pokoje czyste super obsługa i fajny klimat wszyscy życzliwy .Byliśmy w tym hotelu przełom stycznia i lutego 2020 .Jedzenie bardzo dobre i estetycznie podane. .Obsługa bardzo dobra zawsze uśmiechnięta w barach dobre drinki szczególne pozdrowienia dla mr Audi , Ramon , Mohamed (Muuuuu) ,Joseph.W hotelu dbają o bezpieczeństwo wieczorkiem mili ochroniarze czuwają nad porządkiem . Zimą podgrzewany aqapark oraz basen z barem .Plaża czyściutka łagodne wejście do wody Po prawej stronie pomostu można spotkać żółwie( 5 razy widzieliśmy) trochę dalej kilka Rafek z małymi rybkami Naprawdę hotel na wysokim poziomie . Był to nasz 7 pobyt w Egipcie2+2 i i mogę polecić ten hotel dla par czy też dla rodzin z dziećmi , każdy znajdzie sobie swoje miejsce .
  ZaletyNowy Hotel Dobre jedzenie i estetycznie podane Przemiła i pomocna obsługa w całym obiekcie Fajne Animacje w ciągu dnia jak i wieczorne Czysta plaża
  WadyTrochę daleko od lotniska ok 1h jazdy .Poza hotelem kilka sklepów i raczej nic więcej nie ma .Ale to może też być zaletą gdyz hotel jest samowystarczalny .

  Mapa

  Pogoda

  30°C
  23°C
  25°C
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).