Empire Beach Resort (ex. Triton Empire Beach Resort Hurghada)
7.0
186 opinii
7.0
186 opinii
Opis oferty
Informacje ogólne
Hotel Empire Beach Aqua Park 3 położony jest nad samym brzegiem Morza Czerwonego, w starej części Hurghady. Hotel posiada niewielki obszar z prywatną plażą, basenami, restauracjami, barami i miniklubem dla dzieci. Empire Beach Aqua Park 3 to odpowiednie miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi.
Kategoria lokalna
3 gwiazdki
Położenie
• Lotnisko w Hurghadzie - 13 km
• Plaża - bezpośrednio przy hotelu
• Centrum Hurghady - 5 km
Plaża
• Bezpośrednio przy hotelu
• Prywatna
• Piaszczysto - żwirowa
• Leżaki, parasole i materace: w cenie
• Ręczniki plażowe: w cenie
Zakwaterowanie
Pokoje:
•Standard Room - 25 m2, widok na teren hotelu, widok na ogród lub tył hotelu
•Pool View Room - 25 m2, widok na basen
•Sea View Room - 25 m2, widok na morze
•Family Room
Wyposażenie:
• Klimatyzacja
• Telefon
•TV
• Minibar (za opłatą)
• Sejf (nie we wszystkich pokojach)
• Suszarka do włosów (na życzenie)
• Balkon lub taras
Wi-Fi dostępne bezpłatnie w lobby i strefie basenowej.
Sport, rozrywka
Bezpłatnie:
• Basen zewnętrzny ze słodką wodą
• Zjeżdżalnie wodne
• Gimnastyka
• Tenis stołowy
Za opłatą:
• Sporty wodne na plaży
• Centrum SPA (masaż, sauna, jacuzzi)
• Wycieczki
Dzieci
• Miniklub
• Brodzik
• Plac zabaw
• Wysokie krzesełka w restauracji
• łóżeczko dziecięce (na życzenie)
Wyżywienie
Restauracje i bary:
•Olives - restauracja główna, bufet
•Sunny Terrace - restauracja a la carte
•Coral Bar
•Oasis Bar
System żywnościowy: All Inclusive
• śniadanie w formie bufetu w Olives 07:00 - 10:00 obiad w formie bufetu w Olives 12:30 - 14:30 lub lekki lunch w Sunny Terrace 12:30 - 15:00 kolacja w formie bufetu w Olives 18:30 - 21:00 przekąski 16:00 - 17:00 w Sunny Terrace i w barze na plaży
• Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są od 10:00 do 00:00 za opłatą: minibar, koktajle mleczne na bazie lodów, lody, espresso, wino, świeżo wyciskane soki, importowane alkohole
Ważne
W Egipcie podjęto decyzję, że nie można obecnie wpuszczać obywateli Syrii do tego kraju (z wyjątkiem posiadaczy tymczasowego pobytu w Egipcie w celach innych niż turystyczne). W przypadku naruszenia tego zakazu, zostanie nałożona kara finansowa.
Wybierz pokój i godziny lotów
NowośćPodział na pokoje
Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.
Maksymalna liczba uczestników
Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.
Standard standard room double room
2 dorosłych
Standard standard room double room
2 dorosłych
Standard pool view double room
2 dorosłych
Cena całkowita
4 280 złKup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.
Opinie 186
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Grudzień 2024
Para
Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.
3.7
Pobyt w hotelu ocenia jako negatywny-poza położeniem-bliskością plaży nic mnie tam nie urzekło ,nie polecam
Zalety
• Brak zalet
Wady
• Zimna woda w kranach-po godzinie spłaszczania temp w kranach+15 C,brak czajnika w pokoju,brak sygnału w tv,zepsute WC-brak wody,syf w pokojach,jedzenie no-top to samo
Mapa
Zobacz więcej
Pogoda
Styczeń
Przed podróżą
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Wiza Sinai Only
Podczas podróży do kurortów położonych na Półwyspie Synaj takich jak Sharm El-Sheikh, Taba czy Dahab jest możliwość otrzymania na lotnisku bezpłatnej wizy wydawanej jako stempel paszportowy. Wiza ważna jest przez 14 dni i uprawnia do podróżowania po wschodnim Wybrzeżu Półwyspu Synaj: od Granic Ras Mohammed (w pobliżu miasta Sharm el Sheikh) do Taby włącznie oraz do Klasztoru Świętej Katarzyny na południu półwyspu. Należy pamiętać, że ten rodzaj wizy nie upoważnia do poruszania się po pozostałych częściach Półwyspu Synaj, ani wyjazdów na wycieczki fakultatywne do innych miejscowości Egiptu.