Dobry24 opinie75% poleceń
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

The Movie Gate Golden Beach

Last minute
Kod oferty: WAK641554
basen
basen, zjeżdżalnia, dla dzieci
basen, dla dzieci
basen
basen
basenbasen, zjeżdżalnia, dla dziecibasen, dla dziecibasenbasenteren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenbrodzikobiektdla dzieci, plac zabawrecepcja / lobbypokójpokój, łazienkapokójrestauracjapool barrestauracjabeach barsport i rekreacjasport i rekreacja, siłowniasport i rekreacjasport i rekreacja, korty tenisoweSPAplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Bezpośrednio przy prywatnej plaży piaszczystej
 • Dużo udogodnień dla dzieci: animacje, brodzik, mini klub Calimerini, mini disco, krzesełka w restauracji
 • 3 przyjemne baseny oraz brodzik dla dzieci
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  346
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK641554Region: HurghadaOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Ok. 15km od centrum Hurghady, ok. 300m od plaży, czas dojazdu z lotniska ok. 25min

  Plaża

  Piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody, bezpośrednio przy hotelu, Leżaki i parasole przy basenach i na plaży - bezpłatnie, Ręczniki plażowe - wymagany depozyt, Pomost

  Hotel

  Oficjalna kategoria hotelu 4

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, 7 restauracji, w tym 5 restauracji a'la carte (bezpłatnie po wcześniejszej rezerwacji), 9 barów (Vitamin bar oraz bar w dyskotece są płatne dodatkowo), 6 basenów zewnętrznych, w tym basen relaksacyjny (tylko dla dorołych), brodzik oraz sztuczna rzeka łącząca 2 baseny, statek piracki (5 zjeżdżalni dla dorosłych oraz 3małe zjeżdżalnie dla dzieci, sala strachów, kino, sklepy z pamiątkami, salon piękności - płatny, strefa SPA - płatna, pralnia - płatna, lekarz na telefon - płatny

  Internet

  Wi-Fi w lobby - bezpłatne

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Bezpłatne: 2 boiska do siatkówki, 3 korty tenisowe (oświetlenie oraz sprzęt płatny), siłownia, piłka wodna, tenis stołowy, rzutki, mini golf, szachy, aerobik, joga, codzienne animacje, wieczorne show

  Odpłatnie: centrum SPA, sauna, jacuzzi, łaźnia turecka, masaże, bilard, sporty wodne na plaży (kitefurfing, windsurfing, baza nurkowa)

  Dla dzieci

  Miniklub, minidisco, junior klub, plac zabaw, 3małe zjeżdżalnie

  Zakwaterowanie

  Pokój ekonomiczny dla max 2 os.: klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny), minibar (bezpłatny), TV, telefon, łazienka (wanna lub prysznic, WC)

  Pokój Standard ok. 28m- klimatyzacja indywidualnie sterowana, łazienka z wanną lub prysznicem, toaleta, suszatrka do włosów, TV Sat, telefon, minibar odpłatnie (uzupełniany w wodę bezpłatnie), sejf - bezpłatnie, WiFi w pokojach odpłatnie, balkon lub taras, widok na ogród lub basen

  Pokój Family ok. 37m- większa powierzchnia niż w pokojach Standard, brak balkonu, widok na góry lub okolicę

  Pokój Family 2 Bedrooms ok. 56m- 2 pokoje Standard połączone drzwiami, wyposażenie jak w pokojach Standard, widok na ogród lub basen

  Wyżywienie

  All Inclusive

  • Śniadania, obiady, kolacje w restauracji głównej w formie bufetu

  • Przekąski w określonych godzinach w barze przy plaży

  • Napoje alkoholowe lokalnej produkcji w barach wskazanych przez hotel w godzinach ich otwarcia do godz. 24:00 Napoje bezalkoholowe oraz przekąski w restauracji Grease w godzinach nocnych

  • Alkohole importowane są dodatkowo płatne

  Uroczysta kolacja Sylwestrowa wkalkulowane w cenę.

  Informacje dodatkowe

  Cena

  Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (nie dotyczy przelotów liniami Easy Jet), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.

  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

  Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet (dodatkowa opłata 400 PLN/os)

  Covid- 19

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

  Osoby podróżujące linią Easy Jet, podczas przelotu zobowiązane są do posiadania maseczek FFP2 (chirurgiczne lub materiałowe). Szaliki, osłony twarzy (przyłbice) oraz maski z zaworami nie będą przez przewoźnika akceptowane.

  AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19

  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt

  AKTUALIZACJA 15.10.2020

  Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).

  Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat.

  Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym.

  W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient.

  Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych).

  Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym. AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020

  Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju.

  • Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.

  • Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.

  • Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.

  Wytyczne Sanitarne

  • Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.

  • Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze

  • Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)

  • Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.

  • Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych

  • Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.

  • Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,

  • Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

  Warunki wjazdowe

  Władze egipskie poinformowały, iż do 30 kwietnia 2021 r. przedłużone zostaje zniesienie opłat za wizy turystyczne dla osób przylatujących bezpośrednimi lotami do gubernatorstw: Synaj Południowy, Morze Czerwone, Luksor i Asuan.

  Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży.

  Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj.

  Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.

  Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu.

  Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

  Dokumenty podróży

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  22°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.8
  Renata
  Pobyt - Kwiecień 2019Grupa przyjaciół
  Celem mojej wycieczki był odpoczynek, kąpiele wodne i słoneczne , oraz chęć zobaczenia piramid oraz muzeum egipskiego. Moje plany zrealizowałam w 100 % dzięki wycieczce zakupionej na terenie hotelu ( taxi car). Pojechałam z przyjaciółmi taksówką-wypasioną toyotką, podróż trwała zaledwie 3 i pół godziny w jedną stronę :))...kierowca rewelacyjny co było widać szczególnie podczas jazdy ulicami Kairu ( sporo ostrej adrenaliny, tam nie ma zasad ruchu drogowego ... i nie ma wypadków )...na miejscu opiekował się nami ku miłemu zaskoczeniu - polsko- języczny przewodnik. Polecam gorąco wszystkim tego rodzaju wycieczkę-bezpiecznie i komfortowo i w dobrej cenie. Na pewno wrócę do tego hotelu za rok ale w kwietniu.....ze względu na odpowiednie temperatury 25-27 st C.
  ZaletyPiękne pokoje, serdeczna i pomocna obsługa, dużo basenów z czystą wodą, smaczne i zróżnicowane jedzenie, kreatywni animatorzy i animatorki . cudowna roślinność.....oaza spokoju. Gorąco polecam.
  WadyCzęsto \"ścinający \" się internet w lobby hotelowym, internet powinien być wszędzie....bezpłatny, to irytowało mnie najbardziej.

  1.5
  Michał Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2018Grupa przyjaciół
  Hotel głównie nastawiony na gości pochodzenia Rosyjskiego i Niemieckiego co widać po tłumaczeniach wszelkich informacji lub znajomości języków przez obsługę. Hotel lata świetności ma za sobą co wskazuje chociażby 3cia zmiana nazwy (Calimera ? Golden Beach ? Movie Gate). Zmiany te zrobione po taniości (pomimo nazwy Movie Gate ? w wielu miejscach nadal widnieje nazwa Golden Beach). Rezerwacja pokoju poprzez portal Wakacje.pl nie ma odwzorowania w rzeczywistości. Jadąc w 6os. na każdym voucher\'ze hotelowym widzieliśmy z przyjaciółmi, że każdy ma pokój obok siebie (room next to *nazwisko*) z widokiem na morze za które dopłaciliśmy. W rzeczywistości każdy z nas był rozrzucony po hotelu, a widok na morze był gdy stanęło się na palcach przy oknie lub na krześle na balkonie. Ilość restauracji robi wrażenie tylko na ofercie z racji powtarzalności dań ( tylko w głównej restauracji zmieniają się 2-3 dania przy obiedzie i kolacji ) Jakość jedzenia można porównać do polskich szpitali szynkopodobne czy seropodobne wyroby na pewno zadowolą kogoś kto nie ma oczekiwań co do jedzenia. Dodatkowo mogę powiedzieć że mielone mięso zawiera w sobie chrząstki/skóry z włosiem i bóg wie co jeszcze. Większość dań topione w głębokim tłuszczu co czuć w smaku a w zasadzie jego braku, jedyne nadające się i smaczne dania to wszystko co grillowane. (Opisywane na bazie doświadczeń?) Ultra all Inclusive to nazwa handlowa której używa hotel a nie wie co za nią się kryje. Jak dobrze wiemy flora bakteryjna Egiptu różni się o tyle od Europejskiej że pijąc wodę z kranu potrafi wywołać u naszych rodaków biegunkę i wymioty które mogą spowodować odwodnienie do takiego stopnia by wylądować w szpitalu. Wiedząc to, hotel posługujący się nazwą ULTRA ALL INCLUSIVE powinien dostarczyć swoim gościom wodę pitną w nieograniczonych ilościach jak i inne napoje butelkowane? tymczasem w tym hotelu wodę (o zawartości składników mineralnych ok 160mg/l ? dla nieorientujących się, lepszej jakości wodę mamy w każdym polskim kranie) dostarczają sprzątacze w ilości 2*0.5l, a butelka wody/softów w każdym barze/restauracji kosztuje 1-2euro, sok świeżo wyciskany też jest płatny (200ml -1euro). Hotel ma w wielu miejscach postawione dystrybutory z . softami na bazie syropów ? Tonic/Cole/Sprite/Mirynda/Soda. Nie było by w tym nic złego gdyby nie to że do dystrybutora podłączona jest woda z kranu której każdy z nas powinien unikać ( wiem to ponieważ nie mogłem się porozumieć w języku angielskim z barmanem i pozwolił mi wejść za bar obejrzeć instalacje )? (Opisywane na bazie doświadczeń). Obsługa to też jedna z tych usług które hotel powinien dostarczać na najwyższym poziomie. W Hotelu Movie Gate można wyróżnić pojedyncze jednostki które swoim profesjonalizmem powinny dostać awans z dnia na dzień gdyż ich przełożeni powinni się uczyć od nich obsługi gości. Moje doświadczenie z tym hotelem pokazuje też że można pracować na głównej recepcji i można nie umieć obsługiwać głównego komputera do kwaterowania gości i przydzielić pokój z kimś już zakwaterowanym w środku. Rodzina z dziećmi była zaskoczona gdy obcy ludzie (ja z żoną w ciąży) weszli do ich pokoju mając kartę dostępu. Kelnerzy czy też Kucharze którzy wyglądają jakby pracowali za kare, czy też Animator który był na tyle odurzony nie wiadomo czym, że musiał prosić koleżankę o pomoc z którą też nie mógł się dogadać na moich oczach a chodziło o wymianę depozytu za piłkę siatkową na paletki do tenisa stołowego. W hotelu znajduje się mnóstwo sklepów i stoisk z operatorami wycieczek którzy w zasadzie nie mają ujednoliconych cen a większość z nich jest zawyżona, o większość rzeczy można się targować. Szklana buteleczka o wysokości 20cm w cenie wyjściowej kosztowała 25euro. Właściciel sklepu był nie zadowolony gdy po rozmowie uświadomił sobie że wiemy ile kosztuje taka sama butelka w centrum Hurgady i ile mniej więcej w cenie zakupu (rozmowa z właścicielem sklepu w centrum). I od niego zależało czy kupimy u niego za 6euro czy kupimy przy okazji bycia w centrum. Niesmak tej transakcji na jego twarzy widzę do dziś. Dla mało doświadczonych polecam organizowane wycieczki dostępne on-line z racji na ceny niższe o ok 30% i możliwość porozumienia się po polsku i dokładne omówienie szczegółów. Do tego dodam też że ceny rezydenta są droższe od cen hotelowych wystawców, które nadal są droższe od cen pośredników on-line. Na bazie własnych doświadczeń nikomu nie polecam Hotelu Movie Gate, przewoźnika i operatora biur podróży Vezyr-Coral. Michał Bartosik-Budecki.
  Zaletyciężko dopatrzeć się na bazie własnych doświadczeń
  Wady- brak profesjonalizmu obsługi - Położenie - pomimo płatnego internetu - Brak zasięgu - monotonne niskiej jakości jedzenie - płatna woda pitna - płatne owoce ( bezpłatne tylko w restauracji z której nie można nic wynosić ) - brudne pokoje (zalane ściany, odór z szaf) - bezdomne koty w restauracjach - brak lub bardzo słaba klimatyzacja w głównym lobby i głównej restauracji

  5.1
  Nikita
  Pobyt - Wrzesień 2014Rodzina z dziećmi
  Spędzaliśmy tam wakacje na przełomie sierpnia i września 2014. Rodzina z 2 dzieci 2,5 i 5 lat. Dostaliśmy pokój w bungalowie na parterze.Dla małej przyniesiono łóżeczko a synek miał pojedyńcze łóżko. Pokój codziennie w miarę ogarnięty,ale przez 11 dni brudna wanna i nienaprawione swiatło w części pokoju samo mówi za siebie, ręczniki były wymieniane,, po oględzinach\\\". Jeśli chodzi o takie wyjazdy nie jestem mocno wymagającą osobą bo w pokojach się nie siedzi, ale nie byłam pierwszy raz w Egipcie mam więc porównanie. Miła obsługa zwłaszcza w restauracji głównej i włoskiej
  Wadybrudne baseny w których walały się slomki i kubki z cieńkiego i grubego plastiku. Na plaży codziennie odpływ żeby popływać w morzu było trzeba przejść ok 250-300 metrów po niezbyt miłym dnie poobumierane rafy koralowe i muliste dno w którym można było znależć kraby

  10
  krzysztof Klient Wakacje.pl
  Bardzo dobry hotel ciekawe animacje, dobre jedzenie i wspaniała pogoda Krzysztof z Wałbrzycha
  5.1
  calimera Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2012Para
  Pokoje piekne....ale tylko na zdjeciach. Sa to zdjecia nowej , niewielkiej, dobudowanej czesci hotelu, do ktorej trafiaja tylko nieliczni. Pozostale pokoje -typowy dla Egiptu Standard, bez rewelacji. Nie ma problemu jezeli chodzi o zmiane pokoju w starej czesci. Posilki wzgledne, obsluga nachalna, niedokonczony posilek moze bardzo szybko zniknac ze stolu. Animacje srednie i bardzo krotkie (wieczorne), plaza ok jednak duze odplywy, brak rafy. Hotel polozony na odludziu, na zewnatrz nie ma sklepu, jedynie apteka. Pracownicy hotelu wszystko widza:) i kontroluja, czulam sie jak w BB. Baseny ok. Hotel niemiecki, niemiecki general manager stara sie sam dopilnowac aby wszystko odpowiednio funkcjonowalo, Polakow praktycznie brak, jedynie tzw. polscy Niemcy, ktorzy staraja sie nie przyznawac do jezyka polskiego, podobnie Rosjanie. Hotel zasluguje na 4* jednak jezeli ktos bywa w hotelach 5* to bedzie narzekal. Cena wycieczki jak najbardziej wygorowana i nie jest adekwatna do tego co hotel oferuje. Wybralam ten hotel ze wzgledu na baaaardzo dobre opinie jak rowniez- jak gdzies doczytalam- nowe pokoje o wysokim standardzie. Bardzo sie zawiodlam i na pewno tam nie wroce.