Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Jaz Casa Del Mar Beach

Last minute
Kod oferty: WAK592881
obiekt, budynek główny
teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
basen, aquapark, zjeżdżalnia
dla dzieci, plac zabaw, kids club
obiekt, budynek głównyteren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenbasen, aquapark, zjeżdżalniadla dzieci, plac zabaw, kids clubsiłowniasport i rekreacja, rozrywkaplażarestauracjapokój

Nasi klienci docenili

 • Hurghada - niekwestionowana stolica Riwiery Egipskiej z doskonałymi warunkami do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.
 • Dobra baza wypadowa do Luksoru - wizytówki arabskiej kultury i sztuki - skarbnicy światowej klasy zabytków.
 • Snurkowanie na archipelagu Giftun Islands wśród bogactwa podwodnego świata rafy koralowej.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  174
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  06.08.2020 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  06.08.2020 Czwartek
  HRGHurghada

  Powrót

  13.08.2020 Czwartek
  HRGHurghada
  13.08.2020 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK592881Region: HurghadaOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Hotel położony w odległości 10minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Hurghadzie oraz 10 kg od centrum Hurghady.

  Plaża

  Plaża połozona 350metrów od hotelu, prywatna, piaszczysta. Leżaki i parasole w cenie.

  Hotel

  Kategoria Lokalna

  4

  Hotel otwarty w 2008 roku.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, lekarz (na zamówienie), recepcja całodobowa, sejf, winda, bankomat, fryzjer (dodatkowo płatny), pralnia (płatna), 3 restauracje w tym 1 główna, 4 bary.

  Hotel akceptuje płatności kartami: Visa, MasterCard, American Express.

  Internet

  Wi - Fi w lobby bezpłatnie.

  Konferencje/incentive

  Sala konferencyjna

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Bezpłatnie: siatkówka plażowa, siłownia, tenis stołowy, 3 baseny w tym jeden podgrzewany w sezonie zimowym), aquapark z 3 zjeżdżalniami, animacje dzinne i wieczorne, boccia, rzutki, dyskoteka (we wtorki i soboty w godzinach 23:00 - 01:00), sauna (po uprzedniej rezerwacji w godzinach 16:-17:00)

  Odpłatnie: salon kosmetyczny, sporty wodne przy plaży

  Dla dzieci

  Basen dla dzieci z 2 zjeżdżalniami, mini club dla dzieci w wieku 4-12 lat, animacje dla dzieci w wieku 4-12 lat, plac zabaw, mini dyskoteka (4-12 lat), krzesełka i menu w restauracji, łóżeczko (na zamówienie, przed przyjazdem)

  Zakwaterowanie

  199 pokoi.

  Pokoje wyposażone w: balkon lub taras, telewizję satelitarną, indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, minibar (dodatkowo płatny), łazienkę z suszarką.

  Wyżywienie

  All Inclusive

  Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Przekąski pomiędzy posiłkami (ciasto, lody), kawa/herbata po południu(16:00 - 17:00). Wybrane napoje bezalkoholowe, wybrane lokalne napoje alkoholowe dostępne w wyznaczonych przez hotel miejscach i godzinach.

  Podczas tygodniowego pobytu 1 wizyta w restauracji a'la carte: gratis.

  Informacje dodatkowe

  Www.jazhotels.com

  Cena

  Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (Uwaga !!! W hotelu Wadi Lahmy Azur kontakt z rezydentem tylko telefoniczny), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

  Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

  Warunki wjazdowe

  Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży.

  Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj.

  Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.

  Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu.

  Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

  Dokumenty podróży

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  34°C
  Temperatura w nocy
  27°C
  Temperatura wody
  28°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).

  Wizy

  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że loty do Egiptu są zawieszone.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00