Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaHurghadaLe Pacha Resort (Hurghada)

Le Pacha Resort (Hurghada)

Kod oferty: WAK254003
basen, zjeżdżalnia
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt
obiekt, plaża
basen, zjeżdżalniaobiekt, basenobiekt, basenobiektobiekt, plażapokój, 4DH, 48779, 1L9, 38036, 49984, 55164, DBL, DB1, DB2, SR/SGL, PR/2_4, SR/2_4, PR/3_4, SR/3_4pokój, 4DH, 19M, 1L9, 38036, 48779, 49984, 55164, SGL, DBL, DB1, DB2, SR/SGL, PR/2_4, SR/2_4, PR/3_4, SR/3_4
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, miniklub dla dzieci (4-12 lat), plac zabaw.
 • Tylko 300 m do prywatnej, piaszczystej plaży.
 • Dla aktywnych: animacje, bilard, siatkówka plażowa, aerobik, miniboisko do piłki nożnej, szachy.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK254003Region: HurghadaOrganizator: Best Reisen
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  22°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.9
  Paulina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2019Rodzina z dziećmi
  Mój pobyt w grudniu uważam w tym hotelu za jak najbardziej udany tym bardziej, że cena za pobyt dwóch osób wynosiła tyle, co w sezonie wysokim za jedną osobę. Piękny ogród , w którym położony jest kompleks. Pracownicy codziennie dbają o porządek, mili, uśmiechnięci. Pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie jak na Egipt i mój poprzedni pobyt 5lat temu jak najbardziej na plus. Codziennie inna kolacja tematyczna. Piwo lane z butelek. Minus, który nam doskwierał to brak windy a bylismy z dzieckiem więc codziennie trzeba było wnosić wózek na stołówkę, która była na pietrze.
  Zaletypołożenie wśród pięknego ogrodu prywatna plaża bar przy plaży
  Wadybrak windy

  7.3
  Anna
  Pobyt - Wrzesień 2019Singiel
  Bardzo jestem zaskoczona, bo jestem nie pierwszy raz w Egipcie. Najgorsza było chyba obsługa barmanów w lobby bar szczegołnie jednego wysokiego w kręconych włosach barmana . Gdy zamówiłam drugiego drinka to dał mi go z taką łaską że w ogóle nie chciało mi sie tam po raz kolejny zamawiać drinka. A zamawiałam moze tylko 3 drinki każdego dnia. Mysleli chyba ze codziennie beda dostawac napiwki Pokoj sprzątany w miare ale porażką było brak papieru toaletowego . Zgłosiłam tą informacje do recepcji i została zignorowana. Dopiero pożniej dorwałam sprzątającego to mi dał. Obsługa w lobby tez niemiła nietaktowna zadawała mi głupie pytania czego przyjechałam sama. Poza tym słabo rozmawiająca po angielsku. W łazince był bardzo duży robak -masakra !!! W pokoju klima działała ale nie zawsze . Ogolnie komuną wieje cały hotel i można tam nabawić sie jakiejś depresji, dobrze ze miałam swoją ekipke poza hotelem i byłam tam moze tylko dwie godziny dziennie w tym hotelu. Jedzienie było w miare nie ma co narzekać i barmani w restauracji byli w porządku tak sami jak i na plaży też ok chociaz byłam tam tylko raz XD Ogólnie to ne polecam
  ZaletyPolożenie, blisko centrum, w miarę dobre jedzenie,dobre drinki
  WadyRobak bardzo duże w łazience, niemiła obsługa, słaba plaża

  8.8
  Krzysiek Bydgoszcz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Przyjazny hotel w Centrum Hurgady. Mila plaza, basen, bar. Dobrze spedzone wakacje. Polecam.
  ZaletyPolozenie, gastronomia, baseny, animacje, oblozenie
  WadyBrak

  3.8
  Ja Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Singiel
  Na plastikowych kubkach widoczne były ślady wcześniejszego ich używania. Nie do końca działająca poprawnie klimatyzacja.
  ZaletyNie określam !!
  WadyNa plastikowych kubkach widoczne były ślady wcześniejszego ich używania. Nie do końca działająca poprawnie klimatyzacja.

  4.7
  Pawel i Beata
  Pobyt - Maj 2019Para
  Ogólnie dobrze ale ja na pewno nie wybiorę się tam drugi raz i vin poleciła znajomym
  ZaletyCały kompleks hotelu dobrze rozplanowanie obsługa pokoi i barmani mili Przyzwoicie czysto ibespiecznie widoki ma 3 z *
  WadyBar na plaży kiepska obsługa która stawała się miesza kiedy dajesz napiwki ale nie o to chodzi gościa hotelowym szklanki do napoi brudne