Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Palm Beach (Hurghada)

Kod oferty: WAK487265
basen
obiekt, teren hotelu, basen, zjeżdżalnia
obiekt, teren hotelu, basen, zjeżdżalnia
recepcja / lobby
recepcja / lobby, lobby bar
basenobiekt, teren hotelu, basen, zjeżdżalniaobiekt, teren hotelu, basen, zjeżdżalniarecepcja / lobbyrecepcja / lobby, lobby barrecepcja / lobbypokój, 47884, 57617, 48254, 78598, SPROMO/SGL, SRGV/SGL, SPROMO/2_3P, SPROMO/3_P, SRGV/2_4P, SRGV/3_4Ppokój, 46637, 51262, 68770, 48070, 75872, 78597, SRPV/SGL, SRSV/SGL, SRPV/3_P, SRPV/2_3P, SRSV/2_4P, SRSV/3_4P, FRPV/4_5P, FRSV/4_5Pbalkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjaobiekt, plażaSPArecepcja / lobbyplażaplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
 • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
 • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK487265Region: HurghadaOrganizator: Coral Travel / Wezyr
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  22°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  22°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  4.6
  Korek
  Pobyt - Październik 2019Rodzina z dziećmi
  Nigdy, powtarzam nigdy nie miałem problemu z jedzeniem. Wręcz irytowało mnie to narzekanie na monotonność czy smak. Po 25 latach podróżowania wpadłem! To ci się działo to skandal. Z innymi turystami z Polski nie mieliśmy innego tematu do rozmów. Mało, niesmacznie. Dramat. Brak dyzurnych frytek? Dwie główne potrawy na kolację i.....jedna ostra druga to jakiś pies pomielony z budą. Pusty kids korner. Co mam dziecku dać? Falafel e spod lady. Cyrk. Poo godzinie braki. Wcześniej kolejki do restauracji, stanie, tupanie w miejscu o końcu miejsce z obcymi ludźmi przy stoliku. Przy basenach w zasadzie brak przekąsek. Nie w zasadzie. Brak. Reszta ok. Tzn stary hotel, ale czysty. Pośrodku niczego. Ludzie mili. Animacje jak animacje. Ekipa się starała. Blisko plaża. Ale ocena 8,7!? Nigdy. Dobra cena. Ale żarcie dramat. Drugi raz tam nie pojadę.
  ZaletyCzystość
  WadyJedzenie

  9.3
  Jerzy Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2019Rodzina z dziećmi
  Grudzień 2019r. Jak na Egipt znacznie powyżej przeciętnej. Obsługa b. miła nawet bez napiwków, zawsze pomocni, uśmiechnięci . Czysto, 2 duże baseny, czysta plaża - jedyny minus brak rafy ale dla chętnych baza nurkowa i przystań ze statkami na miejscu. Zawsze świeża butelkowana woda w pokoju. Jedzenie naprawdę dobre, dużo, zróżnicowane i codziennie owoce (greifruty, pomarańcze, daktyłe, granaty, melony, banany itp), miękka wołowina! Sklepy po drugiej stronie ulicy.
  Zaletyblisko morza, miła obsługa, czysto obfite posiłki, dużo owoców
  Wadybrak

  8.6
  Edyta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Rodzina z dziećmi
  W październiku 2019 byłam razem z dorosłą córką. Hotel czasy świetności ma już za sobą, wymaga lekkiego \"liftingu\". Jak dla mnie zarówno łazienka jaki pokój posiadały za mało oświetlenia a klimatyzacja trochę za głośna. Pokoje hotelowe czyściutkie , codziennie wymieniane ręczniki i dostarczana woda. Rekompensatą jest bliskość morza, przemiła obsługa, profesjonalny serwis sprzątający teren zewnętrzny. Posiłki smaczne, różnorodne i bardzo obfite . Wiele animacji dla dorosłych i dzieci. Co wieczór jakiś spektakl kulturalny dla turystów. Cicho i spokojnie. Czujesz atmosferę bardziej ośrodka wypoczynkowego niż hotelu. Polecam
  ZaletyBlisko do morza, przemiła obsługa, smaczne,obfite i różnorodne posiłki, wiele animacji dla dorosłych i dzieci, codziennie jakieś show dla turystów
  Wadyczasy świetności ma już za sobą , wyposażenie i jego stan wymagają liftingu

  3.9
  Monika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Para
  Nie polecam ocena jest niezgodna z rzeczywistością
  ZaletyBrak
  WadyPowtarzające się posiłki, brak urozmaicenia oraz podawanie posiłków spod lady Np falafele , o godzinie 22.30 braki w alkoholach, zero przekąsek przy basenie Obsługa hotelowa powinna się uczyć od innych hoteli mających cztery gwiazdki. Barmani za karę. Wybrałam ten hotel sugerując się ocena biura ale to pomyłka byłam w Egipcie nieraz i to najgorszy hotel w jakim byłam.

  7.8
  Agata
  Pobyt - Październik 2019Para
  Hotel dla osób pragnących spokoju, z dala od centrum miasta. Ogólnie wakacje na duży plus, mimo że hotel nie najnowszy, to czysty, obsluga miła i bardzo pomocna. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Teren wokół zadbany. Polecam wybrać się n dodatkowa wycieczkę do Kairu lub Luxoru z biurem Skrabtravel.com. Niezapomniane doświadczenie, zabytki na skalę światową, polskojęzyczny przewodnik i na prawdę dobre ceny.
  ZaletyMiła obsługa, leżaki i ręczniki na plażę w cenie, bezpośredni dostęp do plaży, czysto, spokojnie
  WadyZbyt dużo nachalnych handlarzy "dodatkowymi" usługami. Są namolni i przychodzą często.