Dobry1645 opinii82% poleceń
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaHurghadaSunny Days Resort Spa & Aqua Park (ex. El Palacio)

Sunny Days El Palacio

Last minute
Kod oferty: WAK428991
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
plaża, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl
plaża, wakacjepl
basen, wakacjeplbasen, wakacjeplplaża, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplplaża, wakacjeplplaża, wakacjeplobiekt, wakacjeplobiekt, wakacjeplrecepcja / lobby, wakacjeplrecepcja / lobby, wakacjeplplac zabaw, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, dla dzieci, wakacjeplpokój, wakacjepl, 25O, 26C, D21, SGL, DBL, DSV, EZ, EZM, PEZ, PDZpokój, wakacjepl, 25O, 26C, D21, SGL, DBL, DSV, EZM, EZ, PEZ, PDZpokój, 1SQ, 31R, DB2, DS2, DS1, DB1, EZP, DZ, DZM, DZPzjeżdżalnia, sport i rekreacjateren hotelu, plażasport i rekreacja, plażaplac zabaw, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Idealna lokalizacja dla wielbicieli nurkowania - rafa koralowa tuż przy brzegu, przy hotelowej plaży.
 • Infrastruktura przyjazna dzieciom: brodzik, plac i pokój zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
 • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysto-koralowa plaża z tarasowym zejściem do morza.
 • Dużo udogodnień dla dzieci: plac zabaw, miniklub, basen z małą zjeżdżalnią,
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy + dostawka

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę

  Informacje o podróży

  Wylot

  21.01.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  21.01.2021 Czwartek
  HRGHurghada

  Powrót

  28.01.2021 Czwartek
  HRGHurghada
  28.01.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK428991Region: HurghadaOrganizator: Ecco Holiday

  Region

  Egipt/Hurghada

  Opis

  Doskonała lokalizacja, przy prywatnej plaży z dostępem do rafy koralowejPokoje zaprojektowane w fascynującym andaluzyjskim styluWyśmienita kuchniaBliskość centrum Hurghady z dostępem do rozrywekaqua park dostępny w hotelu Sunny Days Mirette Family Aqua Park

  Lokalizacja

  W Hurghadzie, przy plaży, ok. 2km od centrum miasta, ok. 10km od lotniska, w pobliżu centrum rozrywki, centrum handlowe w hotelu.

  Wyposażenie

  Liczba pokoi: 825, restauracje: 1, restauracje a'la carte: 2, bary: 6, windy: 2, recepcja 24h, lobby, taras słoneczny, ogród, wymiana walut, sklep z pamiątkami, fryzjer, Wi - Fi w lobby, room service (płatny), brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  Basen

  Basen odkryty, parasole, ręczniki i leżaki bezpłatne, brodzik dla dzieci. Aqua park dostępny w hotelu Sunny Days Mirette Family Aqua Park.

  Pokoje

  Klimatyzacja indywidualnie sterowana, łazienka z wanną lub prysznicem, telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny), bezpłatnie możliwość wypożyczenia suszarki, balkon/taras Typ pokoju - Palacio standard pool/ lagoon view: pokoje dla max. 3 osób dorosłych i 1 dziecka.

  Plaża

  Przy hotelu, prywatna, piaszczysto-koralowa, zejście do morza tarasowe lub drabinką, rafa koralowa przy brzegu (zalecane obuwie ochronne), parasole, leżaki, materace i ręczniki bezpłatne.

  Sport na plaży

  Siatkówka, w części Sunny Days Palma De Mirette dostępne sporty wodne (płatne).

  Sport i fitness

  Siłownia, rzutki, bilard (płatny), centrum wellness (płatne): masaże, sauna, łaźnia parowa; w części Sunny Days Palma De Mirette tenis ziemny i boisko do squasha (płatne).

  Rozrywka

  Animacje, dyskoteka.

  Dla dzieci

  Plac i pokój zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), animacje, opiekunka, łóżeczko dziecięce.

  Wyżywienie

  Pakiet All Inclusive, Dopłata do kolacji w dniu 31/12 jest obowiązkowa ( płatna przy rezerwacji). W cenie nie ma uroczystej kolacji w dniu 24/12.

  All inclusive

  Śniadanie (07.00 - 10.00), lunch (13.00 - 15.00), obiadokolacja (19.00 - 22.00), późna kolacja (22.30 - 00.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski w barach (12.30 - 17.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe, all inclusive w godzinach 10:00 - 00:00; wymagane noszenie opasek all inclusive.

  Informacje dodatkowe

  Uroczysta kolacja w dniu 31/12 jest wliczona w cenę pakietu. W cenie nie ma uroczystej kolacji w dniu 24/12.
  Hotele Sunny Days El Palacio i Sunny Days Palma de Mirette - funkcjonują pod wspólną nazwą Sunny Days Resort Spa & Aquapark. Sunny Days Resort Spa & Aquapark ( Palma de Mirette) - pokoje palma premium sea view to dawn nazwa Sunny Days Palma de Mirette. Sunny Days Resort Spa & Aquapark ( El Palacio) - pokoje palacio standard pool/lagoon view to dawna nazwa Sunny Days El Palacio.

  świadczenia

  Przelot, hotel, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowiązkowe ubezpieczenia KL NW, transfer lotnisko-hotel-lotnisko.


  Cena nie zawiera

  Rząd Egiptu zawiesza do 30 kwietnia 2021 roku opłaty wizowe. Po tym okresie opłata za wizę wynosi 25 USD/os.
  Cena nie zawiera ubezpieczenia od sportow wysokiego ryzyka, do któych zalicza się nurkowanie.

  Obcokrajowcy zobowiązani są do zasięgnięcia informacji na temat obowiązku wizowego oraz uzyskania wizy w swojej ambasadzie lub konsulacie.
  Wymagany paszport ważnym minimum 6miesięcy przed planowanym wylotem z Egiptu.

  Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).
  Z dniem 1 września 2020 r. podróżni udający się do Egiptu zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu

  Pasażerowie nieposiadający w/w zaświadczenia mogą zrobić test w kierunku COVID-19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania to 30 USD/os. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat.


  Po wykonaniu badań Turyści jadą standardowym transferem do zarezerwowanego przez siebie hotelu, gdzie oczekują 24 godziny na wynik testu – w tym czasie Turyści mogą korzystać z infrastruktury hotelu. W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu Klienci odbywają kwarantannę w wykupionym hotelu.

  Obsługa na miejscu

  Opieka polskojęzycznego przedstawiciela. Ecco Holiday nie zapewnia opieki pilota oraz obsługi polskiego rezydenta. Opiekę uczestnikom imprezy w miejscu wakacyjnym zapewniać będzie polskojęzyczny pracownik lokalnego agenta.

  Informacje wizowe

  Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym lub otrzymać ją na lotnisku w Egipcie. Obywatel RP posługujący się paszportem dyplomatycznym nie może ubiegać się wizę wjazdową na lotnisku w Egipcie. Przed planowaną podróżą musi, pod rygorem niewpuszczenia na terytorium ARE, wystąpić z wnioskiem o jej wydanie w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym.
  Z dniem 1 września 2020 r. podróżni udający się do Egiptu zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu

  Pasażerowie nieposiadających w/w zaświadczenia mogą zrobić test w kierunku COVID-19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania to 30 USD/os. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat.


  Po wykonaniu badań Turyści jadą standardowym transferem do zarezerwowanego przez siebie hotelu. W hotelu oczekują 24 godziny na wynik testu – w tym czasie Turyści mogą korzystać z infrastruktury hotelu. W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu Klienci odbywają kwarantannę w wykupionym hotelu.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  22°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  22°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.8
  Basia
  Pobyt - Październik 2020Grupa przyjaciół
  Hotel posiada lokalną kategorię 4 gwiazdek, ale zasługuje na 3,5 najwyżej. Inne hotele w których byłam 4* były ładniejsze, bardziej zadbane. Dostępna była tylko jedna restauracja dla all inclusive, pozostałe chyba dwie płatne , a la carte. To bardziej stołówka niż restauracja, stoliki bez obrusów, jedynie papierowe podkładki pod talerze (plasitkowe!) Za mało stolików, trzeba przychodzić punktualnie na początku posiłku, bo pół godz później jest problem z wolnym stolikiem. Posiłki może i różnorodne, ale słabo doprawione jak na Egipt , bardziej jak w stołówce szkolnej, niby wszystko dogotowane, ale takie nijakie w smaku. Desery bez rewelacji, ale były owoce. Łazienki mocno wyeksploatowane, baterie z kamieniem, cieknące syfony (woda na podłodze non stop) Klimatyzacja w pokoju działała, ale u znajomych już nie za bardzo. Duzo Rosjan i 90% Egipcjan średnio zamożnych. Za to animacje bogate, aerobik, joga, występy muzyczne, wieczorami jest co robić, muzyka głośna ale do 22.30 i cisza (rodziny z dziećmi). Raczej nie dla par, chyba że nurkujących po całych dniach i wracających na kolację (jak my).
  Zaletyblisko plaży, wolne leżaki, dobre zejście do morza
  Wadysłaby standard, hotel dla Egipcjan głównie, dla dużych rodzin

  4.7
  Ryszard
  Pobyt - Styczeń 2020Singiel
  Ogólnie pobyt był raczej udany, hotel wyposażony właściwie do standardu, obsługa też w miarę trzymająca poziom, różnorodne miejsca do plażowania, było gdzie spacerować, oglądać statki, animatorzy się naprawdę starali. Jednakże jedna rzecz położyła się cieniem na wyjeździe a mianowicie jadłodajnia. To nie pierwszy raz w Egipcie czy też na all inclusive więc wiedziałem, że cudów nie ma co oczekiwać ale już po dwóch dniach stołowania zaczęły się biegunki (od tego momentu Stoperan nieodzowny) do których dwa dni później dołączyły bóle żołądka i torsje (które paracetamol/ibuprofen łagodziły). Leki jakoś dawały radę (choć dawki się zwiększały) aż do czasu powrotu do domu, gdzie zaraz po przylocie \"klątwa Farona\" dała o sobie w pełni znać. 24 godziny wymiotów i biegunek w trakcie których z układu trawiennego poleciało prawie 2 kg! toksycznych złóg. Później de facto ponowna \"nauka\" trawienia i po kolejnych 5 dniach nadawałem się do użytku. Zatrucie pokarmowe mogę powiązać bezpośrednio z główną restauracją i zwłaszcza obiadami / kolacjami co sugeruje jasno, że do przygotowywania posiłków leją niefiltrowaną wodę kranową, do tego ptaki podjadające z talerzy może i wyglądają \"słodko\" ale dla higieny też nie pomagają. Tak więc mam olbrzymią zagwozdkę, bo ze wszystkich pozostałych powodów poleciłbym ten hotel jako dobre miejsce dla odpoczynku ale w związku z opisanymi wyżej problemami przed kolejną rezerwacją zastanawiałbym się grubo przed wyborem tego hotelu a już na pewno po pierwszych objawach biegunki i wymiotów wezwał na miejscu lekarza bo inaczej możecie do kraju przywieźć sobie duży problem.
  ZaletyWiele - lokalizacja, szeroki wybór różnorodnych miejsc do plażowania, duży obszar do spacerów, marina do podziwiania statków czy też atrakcyjne animacje
  WadyGłówna jadłodajnia będąca wprost wylęgarnią \"klątwy Faraona\"

  3.8
  Adam Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2019Rodzina z dziećmi
  hotel słaby ,brud wszędzie , brak różnorodności w jedzeniu , łazienka bardzo mała ,nie ma miejsca na poruszanie się w niej ,brudne ręczniki. wifi tylko w lobby i bardzo słabej jakości ,pokój premium okazał się nieadekwatny do ceny i oczekiwań., brudne ,plastikowe szklanki w barze .lokalizacja dobra , wieczorem w hotelu ok 21 są animacje.
  Zaletylokalizacja
  Wadyłazienka w pokoju , posiłki monotonne

  9.8
  Andrzej
  Pobyt - Grudzień 2019Grupa przyjaciół
  Jedzenie bardzo dobre , czysto, przyjemnie. Klima, lodówka,sejf, taras,tv lcd w pokoju. Własna piaszczysta plaża, sprzątana non stop. Ogólnie suuuper.
  ZaletySpokojnie, kameralnie
  Wadybrak

  5.1
  Tomasz
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Rzeczywistość inna niż opis i zdjęcia hotelu. Rozsypujący się hotel ze starości, zaśniedziałe bateria oraz pożółkła ceramika łazienkowa. Meble nie w starym stylu tylko stare. Specyficzny zapach starości i stęchlizny. Brudna pościel oraz pouszkadzane meble. Standard akademicki. Położenie hotelu nad piękną zatoką z rafą koralową i błękitną wodą. Przyjazna i bezpieczna okolica na wieczorne spacery. Blisko stragany i lokalne sklepiki. Jedzenie specyficzne ze względu na kulturę i kontynent. Wykupiony w Polsce pokój DE LUXE taki sam jak inne pokoje, na parterze z widokiem na sąsiednie skrzydło i bar oraz z krzyczącymi turystami poruszającymi się po chodniku tuż pod oknem. Turyści \\\"rzucający\\\" 10$ na recepcji dostawali pokoje na wyższych kondygnacjach z pięknym widokiem na miasto i morze. W ofercie All inclusive 24h na dobę w rzeczywistości do północy a po północy płatny. Informacja jaką uzyskałem w recepcji była taka, że to jest wina biura podróży, ponieważ wprowadzili mnie w błąd podając taką informację. Restauracje ala karte to jedna wielka ściema. Większość potraw dodatkowo płatna, wyjątkiem jest restauracja rybna, w której wszystkie dania są dodatkowo płatne poza jednym tradycyjnym - rybką i frytkami hhihihi. Zdjęcia przedstawiające pięknie nakryte stoły z pełną gamą zastawy stołowej oraz pięknie ułożonymi daniami też jedna wielka ściema. Ogólnie wyjazd udany, ponieważ większość czasu spędzona na plaży i w mieście. Cena NIEADEKWATNA do standardu - ok. 6 331,20 za 2 osoby. Samolot dość stary i beż żadnego loga. Załoga ubrana różnorodnie. Kokpit otwarty większość lotu.
  Zalety- położenie - przybrzeżna rafa - błękitna woda - bar na plaży
  Wady- brud w hotelu (pokoju, restauracji) - plastikowe kubeczki do drinków !!!! - nocne prace konserwacyjne - ścieki wpływające do zatoki kąpielowej
  +6