Bardzo dobry8 opinii100% poleceń
8,3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Labranda Club Makadi (ex Club Azur)

Lato 2021
Kod oferty: WAK648202
basen
basen
teren hotelu, basen
basen
basen, pool bar
basenbasenteren hotelu, basenbasenbasen, pool barteren hotelu, basenrestauracja, drink barpokójpokójpokójsiłowniasiłowniaplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Hurghada - niekwestionowana stolica Riwiery Egipskiej z doskonałymi warunkami do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.
 • Dobra baza wypadowa do Luksoru - wizytówki arabskiej kultury i sztuki - skarbnicy światowej klasy zabytków.
 • Snurkowanie na archipelagu Giftun Islands wśród bogactwa podwodnego świata rafy koralowej.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  346
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK648202Region: HurghadaOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Hotel obecnie należący do międzynarodowej sieci hotelowej Labranda, wcześniej Club Azur Makadi. Bardzo dogodnie usytuowany hotel przy samym morzu w malowniczej miejscowości turystycznej, Makadi Bay. Idealny dla miłośników sportów wodnych.

  Położenie

  Bezpośrednio przy prywatnej piaszczystej plaży, leżaki, parasole, ręczniki - bezpłatne. Oddalony o ok. 35km od centrum Hurghady, ok. 30km od międzynarodowego lotniska w Hurghadzie, ok 20km od Senzo Mall.

  Wyposażenie

  Całodobowa recepcja i lobby, restauracja główna - kuchnia międzynarodowa, posiłki w formie bufetu, restauracja a'la carte - kuchnia orientalna, restauracja na plaży Makadi Beach Art. Deco (kolacje i gorące przekąski), bar w lobby, przy basenie i na plaży. Ponadto do dyspozycji gości hotelowych odpłatnie: kantor, kawiarenka internetowa, sklepiki, fryzjer, sala konferencyjna, lekarz na telefon, serwis limuzyn, pralnia. WiFi bezpłatne w lobby (ograniczenia transferu).

  Pokoje

  Hotel dysponuje 339 pokojami: 303 typu standard, 36 Family room. Wszystkie pokoje z balkonem lub tarasem, wyposażone w - centralnie sterowaną klimatyzację, łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, sejf, TV LCD z kanałami międzynarodowymi, mini-lodówkę, czajnik, telefon. Pokoje z widokiem na basen, ogród lub boczny widok na morze.

  Pokoje typu standard o wielkości 22m2.

  Pokoje Family room o wielkości 30m2.

  Wyżywienie

  All Inclusive - śniadania (07:00-10:00), lunche (12:00-15:00) kolacje (19:00-22:00) podawane w formie bufetów w restauracji głównej. ponadto przekąski w ciągu dnia - bar w lobby )10:00-12:00 i 15:00-17:00) i restauracja Makadi Beach Art. Deco (15:00-17:00). Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe (10:00-00:00). Napoje bezalkoholowe serwowane 24h.

  Formuła nie zawiera napoi importowanych, kawy po turecku, soków ze świeżo wyciskanych owoców.

  Szczegółowy program All Inclusive dostępny w hotelu po zameldowaniu się. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Sport i rozrywka

  Basen główny o nieregularnych kształtach, taras słoneczny - leżaki, parasole, ręczniki bezpłatne, animacje w ciągu dnia i wieczorem, tenis stołowy, Dart, bilard, siłownia, fitness, aqua gimnastyka, siatkówka plażowa, boccia, water polo, karaoke.

  Odpłatnie: Sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, masaże, basen relaksacyjny, sporty wodne, nurkowanie, squash, tenis, jazda konna na plaży.

  Dla dzieci

  Basenik, plac zabaw, mini club dla dzieci w wieku 4-12 lat, łóżeczka dla dzieci poniżej 2 roku życia (na zapytanie, rezerwacja przed wylotem).

  Uwagi

  Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Opłat za wizę egipską 25 USD/OS; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Przelot corendon airlines / easyjet

  Corendon

  Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  20 kg + 5 kg podręcznego w cenie

  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:

  https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  ///

  EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low CostWażne:

  Zmiany dotyczące bagażu podręcznego :Loty do 09/02/2021: W cenie podstawowej zawarty jest bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych do 56x45x25 cm (z uchwytami i kółkami). W przypadku rezerwacji dokonanych do 30.11.2020 r. z wylotami od 10 lutego 2021 r. Klient może skorzystać z usługi Hands Free, która umożliwia nadanie dużego bagażu podręcznego (maks. 56 x 45 x 25 cm) za darmo przy stanowisku nadawania bagażu. Nie należy przynosić bagażu do bramki, ponieważ zostanie on umieszczony w luku, a Klient zostanie obciążony opłatą.

  Wszyscy klienci podróżujący od 10/02mogą zabrać na pokład jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.

  Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową. Bagaż główny za dopłatą:

  • 15 kg w cenie 320 PLN/sztuka

  • 23 kg w cenie 500 PLN/sztuka

  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualizacja z dnia 25.01.2021.

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).

  Z obowiązku tego zwolnione są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 oraz osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego na SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu. (Akceptowane testy PCR i antygenowe).

  Koszty testów są po stronie Klientów, poniżej szczegóły: Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)

  Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD

  Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy.

  Uwaga! loty liniami easy jet

  W związku z dynamiczną sytuacją i brakiem jednoznacznej interpretacji przepisów na lotnisku w Hurghadzie, zalecamy podróżnym wykonanie testów PCR przed powrotem z Egiptu do Berlina

  Prosimy śledzić komunikaty na stronie www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information

  Nie jesteśmy odpowiedzialni za brak jednoznacznego stanowiska w sprawie posiadania lub nieposiadania wyników testu przed wylotem z Egiptu. Bardzo przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tego typu okoliczności.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem.

  • Wynik testu PCR musi być wyraźną kopią w języku angielskim, wydaną do 72 godzin przed przybyciem do miejsca docelowego.

  • Wynik musi posiadać wyraźną pieczęć laboratorium i podpis lekarza lub znak wodny lub kod QR, który wskazuje wyniki testów na oficjalnej stronie laboratorium.

  • Wynik testu PCR musi być wydrukowany lub wysłany oficjalnym mailem przez laboratorium bezpośrednio do klienta (wynik testu PCR nie będzie ważny, jeśli pochodzi z innego e-maila).

  • Wynik testu PCR musi zawierać jasne i prawidłowe informacje o klientach.

  • Certyfikat wystawiony ręcznie nie będzie ważny.

  Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik. należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Aktualizacja z dn. 1.10.2020r.

  Do dnia 30.04.2021r. obowiązują bezpłatne wizy turystyczne do prowincji Synaju, Morza Czerwonego, Luksoru i Asuanu.

  Aktualizacja z dn. 1.09.2020r.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem. Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik.należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.6
  Robert
  Pobyt - Październik 2020Para
  Dla osób chcących odpocząć bardzo dobry hotel położony poza miastem. Obsługa bardzo fajna, wszyscy mili, życzliwi. Jedzenie bardzo dobre zwłaszcza kolacje gdzie codziennie były inne tamtejsze specjały z grilla. Plaża i leżaki dobrze utrzymane, łagodne zejście do morza. Pobyt w październiku 2020. Dostosowanie do warunków sanitarnych uważam spełnia oczekiwania i czułem się bezpiecznie. Mało dzieci.
  Zaletypołożenie mała liczba rodzin z dziećmi jedzenie
  Wady basen jest duży ale zbyt płytki jak dla dorosłych :(

  8.8
  Ania i Grzesiek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2020Para
  Fajne miejsce na odpoczynek, polecam parom, niekoniecznie z dziećmi, bo te mogłyby sie nudzić, Czysty ,choć nie najnowszy hotel, miła obsługa ,piękne widoki, nie ma sie do czego przyczepić,
  Zaletyczystość,spokój, brak naganiaczy, dobre jedzenie i drinki, piekna rafa przy hotelu
  Wadysłabe restauracje tematyczne( ale to szczegół)

  7.2
  Grzegorz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Para
  Miła obsługa, blisko od pokoi do basenów, lobby z klimą i morza. Fajna plaża, choć woda lekko mętna przy samej plaży z racji zatoczki. Generalnie polecam, poza monotonnym jedzeniem, choć głodny nie chodziłem.
  ZaletyPrzy plaży, daleko od miasta, dlatego troszkę bezpieczniej. Niedaleko długie molo i piękna rafa koralowa. Leżanki obok basenu i na plaży.
  WadyMonotonne jedzenie, czasem przegoni do WC. W obiedzie raz znalazłem patyk :). Piec do pizzy był czyszczony szczotką do podłogi, co lekko obrzydziło ten rodzaj posiłku. Bar alkoholowy zamykany o 24 a otwierany o 10 rano. Basen zamykany około 17.30. Jedzenie prawie to samo na śniadanie obiad i kolację. Trochę płyti basen bo max 135cm.

  7.0
  Luiza
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel z piękna plaż i wysepka z piękna rafa koralowa . Cudowne miejsce na podziwianie podwodnego kolorowego świata bez wykupowania wycieczek na nurkowanie . Nie chodzi sie tam głodnym cały czas moza cos zjeść . Napoje cały czas dostępne drinki alkoholowe z trunków międzynarodowych ,w pokojach butelkowana woda dokładana codziennie . Basen czyszczony codziennie , rożne zajecia nad basenem fitnes zabawy dla dzieci . Codzienne animacje dla dzieci a pozniej dla dorosłych . Hotel skromny ale czysty pobyt obył sie bez zemsty faraona :) uśmiechnięci animatorzy i obsługa .
  ZaletyHotel jest typowym miejscem wypoczynku .
  WadyBardzo daleko od lotniska i miast

  9.5
  Kasia i Bogdan
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  Labranda Club *** relaks i odpoczynek *** miła wieczorna zabawa i wspaniali animatorzy
  ZaletyWłaśnie wrucilismy z labranda club czerwiec 2019 . Pięknie położony w spokojnej Makadi Bay z dala od centrum to dla nas zalety żeby odpocząć, radzi duża i czysta plaża z wygodnymi leżakami duże 3 połączone baseny czysty zadbany teren hotelu dziennie świeża woda w butelkach na plaży z lodówkami.dobre drinki w lobby bardzi uśmiechnięty i miły pan barman zreszta chyba wszyscy uczyni i mili pracują dziennie od wczesnych godzin do puznego wieczoru,jedzenie czysto przyżadzine widać że w kuchni nacisk na higienę! Przeróżne rodzaje mięsa makarony ryż owoce ryby oraz świetna pizza robiona na miejscu 4 do wyboru,napoje cola i sprei nalewana z butelki !przepiekne animacje a animatorki i animatorzy robia wszystko żeby nas zawsze miło zabawić .co nas zaskoczyło żegnali nas i odprowadzili do busa na koniec zrobiliśmy wspulne foto, na plaży byl beach pary Wtęp 10? w tym napije drinki pokaz ognia i wyżutnia z pianą????.bardzo miły Marko który sprzedaje buty adidas nike dobre ceny można go znakez idąc plażą w prawa stronę sklep ma na końcu dlatego nie jest widoczny a na plaże labranda niemoze się dostać.zapytacie to wam pokażą.każdy znajdzie coś dla siebie hotel dla rodzin i seniorów i dla par zależy kto czeko szuka ..a goście z Niemiec Czechów polski pare Rysów i Arabów.lecz przewaga gości Z Niemiec.dodam ze na pobyt 2 razy A la carte w restauracji orientalnej a 2 do wyboru grecka hińsks kubańska.milych wakacji.a dla wiadomości co do pokoji to czyste dziennie sprzątane za 1? zrobią wiele
  WadyHmmm może dla innych jest wadą ze z dala od centrum i meble w pokojach już maja swoje lata lecz nie są uszkodzone.. i mogliby dodać więcej owoców