Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaMakadi BayRed Sea Grand Waterworld Makadi (ex. Sunwing Waterworld Makadi)

Red Sea Grand Waterworld Makadi (ex. Sunwing Waterworld Makadi)

Kod oferty: WAK614004
obiekt, basenaquapark, zjeżdżalniazjeżdżalnia, wakacjeplbasen, sport i rekreacjazjeżdżalnia, wakacjeplzjeżdżalnia, wakacjeplaquapark, dla dzieciteren hotelu, wakacjeplaquapark, dla dziecisport i rekreacjabasenbasen, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, sport i rekreacjateren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelubasen, sport i rekreacjarecepcja / lobby, wakacjeplpokój, wakacjepl, DZJ, JHB, EHB, EZJ, THB, TZJpokój, wakacjepl, DZJ, JHB, EHB, EZJ, TZJ, THBpokój, DZJ, JHB, EHB, EZJ, TZJ, THBpokój, DZJ, JHB, EHB, EZJ, TZJ, THBrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracjarestauracjabalkon / taras, wakacjeplrestauracja, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplbalkon / tarasteren hotelurozrywka, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplsiłowniaplażaplażaplaża, wakacjeplplaża, wakacjepl
obiekt, basen
aquapark, zjeżdżalnia
zjeżdżalnia, wakacjepl
basen, sport i rekreacja
zjeżdżalnia, wakacjepl

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: klub dla dzieci (4-12 lat), programy animacyjne i rozrywkowe, oddzielny brodzik, plac zabaw.
 • Hotel położony bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży, idealny dla miłośników nurkowania (przy brzegu rafa koralowa).
 • Rozległy resort z aquaparkiem, należący do renomowanej sieci hotelowej Red Sea Hotels.
 • Sport i rozrywka: aerobik, aqua aerobik, wieczorami programy rozrywkowe z muzyką na żywo, przedstawienia.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: HurghadaOrganizator: ETIKod oferty: WAK614004
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  4.2
  Tomasz
  Pobyt - Kwiecień 2021Rodzina z dziećmi
  Pobyt tygodniowy w kwietniu 2021. Biuro ETI, Pokój rodzinny 2 sypialnie, łazienka, garderoba i balkon. Hotel lata świetności ma zdecydowanie za sobą - wygląda na co najmniej kilkunastoletni - nie widać prób odświeżania jego wyglądu czy odnowienia pokoi, natomiast są całe skrzydła i korytarze z dziesiątkami pokoi które wyglądają jakby od lat nie były używane. Czystość - sprzątanie pokoju powierzchowne, trzeba się dopraszać o dodatkową rolkę papieru, nieuzupełniane mydło itp. Udawane all-iinculisive - wersja bezpłatna obejmuje jedzenie, słodycze, drinki gorszej jakości, sok wyciskany ze świeżych owoców - dodatkowo płatny, lepszy posiłek - dodatkowo płatny itd. I obsługa jest mocno nastawiona na oferowanie tych płatnych produktów. Jedzenie - to w wersji podstawowej prawdziwy dramat. nawet nie można stwierdzić że akceptowalne - nie osiąga tego poziomu. I niesamowicie monotonne - cały czas to samo. Atrakcje - i to gwóźdź programu. My wybraliśmy ten hotel ze względu na wodny plac zabaw dla dzieci. Na folderze i zdjęciach w internecie wygląda ładnie - natomiast jest to straszydło z przed parunastu lat, odrapane i brzydkie. Córka pierwszego dnia rozcieła sobie na nim palec. Dodatkowo uruchamiane 2 godziny dziennie. SIC! zjeżdżalnie dla dorosłych - 5 sztuk. 1 w ogóle nie działa, z pozostałych 4 - 2 są naprzemiennie co 2 dzień uruchamiane na 1 !, tak na 1 godzinnę dziennie. porażka. Jesli coś mogę w ogóle miłego o tym hotelu powiedzieć - ładny dziedziniec z roślinnością. Podsumowując - nie dajcie się nabrać ładnym zdjęciom - odradzam ten hotel. Z pewnością można wybrać coś lepszego.
  ZaletyHotel bezpośrednio przy plaży, która jest całkiem ładna, z piaszczystymi zejściami, poprzedzielana kamienistymi pasami. Dzieci mają się gdzie pobawić.
  WadyGeneralnie wszystko poza plażą i całkiem akceptowalnymi basenami jest poza tym wadą. Wygląd, utrzymanie, czystość, obsługa, jedzenie, atrakcje dodatkowe, bary all-inclusive. Wszystko naprawdę bardzo słabe.

  8.8
  Diana
  Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
  Bardzo fajny hotel na wakacje z dziećmi - dużo atrakcji, park wodny, zjeżdżalnie, leniwa rzeczka. Morze zaraz przy hotelu z rafą koralową.
  Zaletysuper park wodny dla dzieci czysto duże pokoje lokalizacja przy morzu z rafą
  Wadysłabe wifi mało różnorodne jedzenie soki - sama chemia

  8.4
  Bartosz
  Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel jak najbardziej godny polecenia, duży park wodny, bardzo dobra obsługa, plaża przy hotelu z rafą koralową i egzotycznymi rybkami, wspaniałe duże pokoje
  Zaletybaseny, park wodny, plaża przy hotelu z rafą koralową i egzotycznymi rybkami, duże i ładne pokoje
  Wadysztuczne soki z barwnikami, słabe wifi, przydałoby się więcej urozmaicenia w posiłkach

  7.8
  Michal- Monika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Wiec dla dzieci pod wzgeldem rozrywki ok....wieczorami dla doroslych ogolna nuda...malo atrakcji , jedzenie na 3 punkty. Dziekuje
  ZaletyWitam....hotel w fajnym miejscu, dla dzieci wspanialy aqua park...wieczorem imprezy w bar show dla dzieci.
  WadyJedzenie bardzo slabe i powtarzalne kazdego dnia typu sniadania i obiad....zwracac uwage na niedopieczone kurczaki dla dzieci...ogolny wybor stawia hotel na max 3 gwiazdki....

  6.5
  Kate Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel ogromny. Mnóstwo ludzi głównie Niemców i Brytyjczyków. Mili i sympatyczni zawsze pomocni kelnerzy i obsługa wokół basenów. Super sprzątanie pokoju. Pokoje w części family star dość stare i wymagające remontu czy odświeżenia ale bardzo przestronne. Hotel położny dość daleko od jakiegoś centrum ale bliziutko fajna prywatna plaża.
  ZaletyDużo zjeżdżalni i basenów, blisko plaży, przyjemna rafa w pobliżu wiec do snorkowania Ok.
  WadyOgromny hotel i mnóstwo ludzi, a co za tym idzie o 10 nie uświadczysz wolnego leżaka jeśli go sobie wcześniej nie zarezerwujesz. W hotelu mało się dzieje wieczorami. Atrakcje na słabym poziomie - rownież te płatne.

  Mapa

  Pogoda

  30°C
  23°C
  25°C
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).