Bardzo dobry120 opinii85% poleceń
8,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Stella Di Mare Beach Resort & Spa (ex. Stella Makadi Resort)

Lato 2021
Kod oferty: WAK24297
basen
basen
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
basenbasenobiekt, basenobiekt, basenobiekt, basenteren hotelu, basenbasenbasenobiekt, basenbasenrecepcja / lobbypokój, 3F4, 456, 46637, 51262, 74287, 77301, 77302, 17X, 284, 358pokój, 169, 2BC, 2MS, 372, 3F4, 456, 46637, 77302, 17X, 284łazienkaobiekt, basen, 17A, 265, 2BC, 4JB, 358pokój, 169, 17A, 265, 2BC, 2MU, 3F4, 456, 4JB, 51262, 77301, D21, 270, 358pokój, 169, 17A, 265, 3F4, 4JB, 4N7, 51262, 77301, 270, 2N1, 358, 3SXpokój, 169, 265, 3F4, 4N7, 74287, 270, 2N1, 3SXłazienkarestauracjadrink barrestauracjarestauracjateren hoteluteren hoteluobiekt, teren hotelubasenteren hotelu, basenobiekt, budynek głównyplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021rabat do 40%tylko 15% zaliczki

Ecco Holiday - LATO 2021

Lato 2021rabat do 40%tylko 15% zaliczki
Oferta z rabatem do 40% (wliczony w cenę) i niską zaliczką - tylko 15%. Dodatkowo GRATIS: Gwarancja Niezwłocznego Zwrotu i Gwarancja Stałej Ceny (cena nie ulegnie zmianie np. w przypadku wzrostu cen paliw czy kursów walut).

Nasi klienci docenili

 • Położony w malowniczym ogrodzie w rejonie Makadi Bay, około 30 km od lotniska w Hurghadzie.
 • Hotel leży w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży z rafą koralową.
 • Pobyt w hotelu urozmaicają dzienne i wieczorne animacje oraz liczne atrakcje.
 • Dla dzieci: mini club, plac zabaw, zjeżdżalnie w hotelu Stella Makadi Garden, menu i krzesełka w restauracji.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK24297Region: HurghadaOrganizator: Ecco Holiday

  Region

  Egipt/Hurghada

  Opis

  Hotel o wysokim standardzie, położony w zatoce MakadiPrywatna, piaszczysto-żwirowa plaża ciągnąca się wzdłuż rafy koralowejDuży kompleks basenowy z tarasem słonecznymCentrum Spa oferujące szeroką gamę zabiegówAtrakcje dla najmłodszych

  Lokalizacja

  W Makadi Bay, przy plaży, ok. 35km od lotniska, centrum handlowe przy hotelu.

  Wyposażenie

  Liczba pokoi: 605, restauracje: 3, lobby bar, bar na plaży, bar przy basenie, lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet bezprzewodowy (płatny), recepcja 24h, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród, wymiana walut, fryzjer, butik, bankomat, pasaż handlowy, informacja turystyczna, opieka lekarska (płatna), pokoje łączone, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  Basen

  3 baseny odkryte, największy o powierzchni 1800m. kw., dwa mniejsze z podgrzewaną wodą (od listopada do kwietnia); leżaki i parasole bezpłatne.

  Pokoje

  Klimatyzacja indywidualnie sterowana, telewizja satelitarna, sejf, mini bar (płatny), widok na morze (płatny), telefon, taras/balkon, suszarka do włosów, łazienka Typ pokoju - STANDARD: pokoje dla max. 3 osób albo 2 osób dorosłych i 2 dzieci (możliwość dopłaty do widoku na morze).


  Plaża

  Prywatna, piaszczysta, łagodne zejście, przy hotelu, bar service, zagospodarowana, parasole, leżaki.

  Sport na plaży

  Snorkeling (płatny), siatkówka.

  Sport i fitness

  Masaże (płatne), jacuzzi (płatne), centrum fitness, SPA (płatne), sauna (płatna), łaźnia turecka (płatna), zabiegi lecznicze (płatne).

  Rozrywka

  Dyskoteka, program artystyczny.

  Dla dzieci

  Mini klub, animacje.

  Wyżywienie

  Pakiet All Inclusive,

  Dopłaty do kolacji w dniach 24/12 i 31/12 są obowiązkowe!

  All inclusive

  Śniadanie lub późne śniadanie, lunch i obiadokolację w formie bufetu. W ciągu dnia zimne i ciepłe napoje oraz lokalne alkohole (piwo, wino, wódka, gin, rum, whiskey, brandy) w wyznaczonych barach. Po południu przekąski i podwieczorek w określonych godzinach.

  Po przylocie jedna mała butelka wody mineralnej na osobę, w mini barze w pokoju.

  Płatne: przekąski i napoje między 23.00 a 10.00, wszelkie napoje butelkowane, przekąski i napoje w dyskotece; restauracje a'la carte (włoska i indyjska).

  Informacje dodatkowe

  Stanowiska komputerowe dostępne przy lobby barze - płatne.

  świadczenia

  Przelot, hotel, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowiązkowe ubezpieczenia KL NW, transfer lotnisko-hotel-lotnisko.


  Cena nie zawiera

  Rząd Egiptu zawiesza do 30 kwietnia 2021 roku opłaty wizowe. Po tym okresie opłata za wizę wynosi 25 USD/os.
  Cena nie zawiera ubezpieczenia od sportow wysokiego ryzyka, do któych zalicza się nurkowanie.

  Obcokrajowcy zobowiązani są do zasięgnięcia informacji na temat obowiązku wizowego oraz uzyskania wizy w swojej ambasadzie lub konsulacie.
  Wymagany paszport ważnym minimum 6miesięcy przed planowanym wylotem z Egiptu.

  Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).
  Z dniem 1 września 2020 r. podróżni udający się do Egiptu zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu.

  Pasażerowie nieposiadający w/w zaświadczenia mogą zrobić test w kierunku COVID-19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania to 30 USD/os. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat.

  Po wykonaniu badań Turyści jadą standardowym transferem do zarezerwowanego przez siebie hotelu, gdzie oczekują 24 godziny na wynik testu – w tym czasie Turyści mogą korzystać z infrastruktury hotelu. W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu Klienci odbywają kwarantannę w wykupionym hotelu.

  Obsługa na miejscu

  Opieka polskojęzycznego przedstawiciela. Ecco Holiday nie zapewnia opieki pilota oraz obsługi polskiego rezydenta. Opiekę uczestnikom imprezy w miejscu wakacyjnym zapewniać będzie polskojęzyczny pracownik lokalnego agenta.

  Informacje wizowe

  Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym lub otrzymać ją na lotnisku w Egipcie. Obywatel RP posługujący się paszportem dyplomatycznym nie może ubiegać się wizę wjazdową na lotnisku w Egipcie. Przed planowaną podróżą musi, pod rygorem niewpuszczenia na terytorium ARE, wystąpić z wnioskiem o jej wydanie w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym.
  Z dniem 1 września 2020 r. podróżni udający się do Egiptu zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu

  Pasażerowie nieposiadających w/w zaświadczenia mogą zrobić test w kierunku COVID-19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania to 30 USD/os. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat.


  Po wykonaniu badań Turyści jadą standardowym transferem do zarezerwowanego przez siebie hotelu. W hotelu oczekują 24 godziny na wynik testu – w tym czasie Turyści mogą korzystać z infrastruktury hotelu. W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu Klienci odbywają kwarantannę w wykupionym hotelu.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Renata
  Pobyt - Lipiec 2019Para
  W tym hotelu byliśmy z mężem już 2 x jest super .Piękny duży kompleks składający się z tak naprawdę dwóch kompleksów hotelowych. Dużo zieleni atrakcji wodnych wspaniali ludzie tam pracujący Dużą zaletą jest możliwość korzystania z atrakcji obu obiektów. My często gościliśmy w stella garden -było spokojniej oraz woleliśmy przebywać wśród Egipcjan Mnóstwo atrakcji basenów sztuczna fala Bardzo dobre posiłki -perfekt Pokój ładny czysty z widokiem na morze .Plaża super-tylko tam widziałam tak zadbaną wysprzątaną każdego dnia -naprawdę super Jeśli sytuacja pozwoli to w przyszłym roku tez tam pojedziemy .Liczyliśmy że uda nam sie pojechać w tym ale niestety pandemia i lot do Bułgarii Bardzo dziękuję wszystkim którzy tam pracują za ich wysiłek prace byśmy mogli czuć się jak w raju
  Zaletysuper obiekt duży kompleks piękny dużo zieleni -cudowny
  Wadybrak

  6.9
  Joanna
  Pobyt - Maj 2019Para
  Karaluchy i pluskwy w pokoju i w hotelu!!!! Zgłosiliśmy problem w recepcji, że zostaliśmy pogryziemi przez pluskwy, które znależliśmy w łóżku. Manager hotelu nie próbował rozmawiac, natomiast jak po ok. 40 miniutach oczekiwania na niejo wreszcie podszedł, nie przejął sie sprawą, o rekompensacie miał porozmawiać następnego dnia i na tym się skończyło. Generalnie potraktowali sprawę ironicznym uśmiechem. Niestety nie był to odosobniony przypadek, gdyż mnóstwo gości jest pogryzionych przez pluskwy, tylko prawdpopodobnie o tym nie wie. Byliśmy tam w maju 2019 r., gdzie przy plaży było mnóstwo gryzących muszek oraz meduz w wodzie. Na początku sądziliśmy, ze to jest przyczyna naszych ugryzień, ale jak znależliżmy insekty w łóżku nie mieliśmy wątpliwości. Oczywiście nam zmieniono pokój, natomiast na następna dobę był on już przygotowany dla rodziny z dzieckiem. Dezynsekcja (zwykły preparat w srayu) odbyła się w naszej obecności co jest sprzeczne z jakimikolwiek zasadami higieny i zdrowia gości. Pluskwy to takie draństwo, które lubi się szybko przemieszczać, a ich usuniecie możliwe jest jedynie przez dezynsekcje przez profesjonalna firmę oraz usunięcie zapluskwionych łóżek i innych mebli z mieszkania. Na pewno żaden odkażacz w sprayu ich nie zniszczy, zwłaszcza gdy są dobrze \\\"zadomowione\\\" w łózkach i innych miejscach w pokojach.
  ZaletyDobre, urozmaicone jedzenie. Przestrzenne pokoje, czajniki i zestawy do parzenia kawy/herbaty w pokojach. Personel dba o czystość wokół budynków hotelowych.
  WadyKaraluchy i pluskwy w pokojach i hotelu!!!! Pokoje bardzo słabo oświetlone. Plaża przy hotelu, piaszczysto-żwirowa, woda w zatoce przy brzegu bardzo płytka. Aby móc skorzystać z kąpieli w zatoce trzeba przedzreć się wzdłuż pomostu lub przez zatokę przynajmniej 80 m. Alkohole lokalne (oprócz piwa) leneralnie dramat,, zgadzam sie z innymi oceniającymi hotel.

  4.3
  Ula
  Pobyt - Listopad 2018Para
  Obsługa w restauracji niegrzeczna i lekceważąca. Gdy gość przy stoliku obok wylał sok na stół, kelnerzy tylko patrzyli i się śmiali, nie posprzątali, wręcz łaskę robili że w ogóle podali szmatę !!! Na 40 min przed końcem kolacji nie wpuszczali do restauracji. Musieliśmy pozostać głodni, mimo że dopiero wróciliśmy z wycieczki . Alkohol śmierdzi tak bardzo że nie da się go pić. Nie jestem osobą zbyt wymagającą co do alkoholu i zawsze pijam lokalne, ale tu gorzej niż śmierdzący chemiczny bimber. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Animacje bardzo słabe i bardzo krótko. Plaża bez szału, ale za to zawsze były wolne leżaki bo jest ich sporo. Niestety morze okropne. Bardzo długo jest płytka woda (co normalnie byłoby zaletą) ale tu podczas odpływu jest błoto a nie morze. Nad błotem roje wstrętnych, gryzących muszek. Do wody trzeba iść przez to tą kałużę jakieś 50m , czyli nikt nie wchodzi . Kąpiel dzieci w morzu niemożliwa. Wejście do morza z końca pomostu fajne ale tylko dla pływających (mi to odpowiadało) ale nie zawsze chce się aż tak daleko iść żeby się schłodzić. Pomost piękny , bardzo długi, przepięknie wygląda na zdjęciach. To był mój 12 pobyt w Egipcie i najsłabszy hotel. Nie jestem osobą marudzącą ani doszukująca się szczegółów. Wszędzie mi się raczej podoba, ale tutaj to trzeba doszukiwać się zalet....
  Zaletyładny pomost, fajna strefa ciszy, ładny obiekt, pokoje średnie, jak to zawsze w Egipcie
  Wadybrak wejścia do morza, obsługa w restauracji koszmarna, i największa wada: alkohol niezdatny do picia

  9.0
  Oliwia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2019Para
  Hotel bardzo przyjemny, przestronny, pokoje czyste, z dużymi balkonami, aczkolwiek wymagający odświeżenia. Blisko czystej plaży, bardzo przestronnej, z barami i wystarczającą ilością leżaków. Plaża przystosowana również dla dzieci. Super możliwości do spacerowania wzdłuż plaży. Jeden basen podgrzewany. Jedzenie urozmaicone i smaczne, jednak przez cały pobyt nie podawano masła, tylko margarynę. Obsługa kulturalna i pomocna. Animacje średnie.
  8.3
  Natalia
  Pobyt - Grudzień 2019Rodzina z dziećmi
  Pobyt z rodziną w GRUDNIU 2019 na same święta. Hotel zadbany, dobre rozmieszczenie budynków i basenów, jeden basen podgrzewany w sezonie zimowym. Pyszne jedzenie, co wieczór inne menu. Przemiła i pomocna obsługa (oprócz panów w recepcji). Rafa ładna (dla samej rafy nie jeździ się do Hurghady, bo jest ona tutaj zniszczona, ALE w tym hotelu istnieje i jest ładna). Pokoje średniej wielkości, trochę zniszczone i w zależności od sprzątacza, czyste bądź nie. Kolacja wigilijna ( a w sumie bufet w formie kolacji) nie wyszła, z powodu zbyt dużej ilości gości, kolejka przed restauracją i selekcjonowanie kto może wejść a kto nie. All inclusive do godz. 23. Z powodu średniej wieku gości w hotelu (+40) rozrywka nie istnieje. Animacje o 12:30 zbierają się na przerwę i na basenie zapada cisza do 15. Potem przez godzinę pokręcą się przy basenie i od 16 znowu cisza. Zajęcia w ciągu dnia to stretching, aqua aerobik, rzutki, joga i czasem zumba. Wieczorne animacje słabe,a o 23 hotel umiera. Przed hotelem dużo sklepików, w których można zaopatrzyć się w wszystko co potrzebne. Na plaży bardzo dużo gości z siostrzanego hotelu Stella di Mare Gardens. Miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. Ogólnie hotel 4,5/5, a rozrywka i animacje 2/5.
  Zaletypyszne jedzenie, miła obsługa, ładna rafa
  Wadyanimacje