Bardzo dobry120 opinii85% poleceń
8,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaMakadi BayStella Di Mare Beach Resort

Stella Di Mare Beach Resort & Spa (ex. Stella Makadi Resort)

Lato 2021
Kod oferty: WAK647133
basen
basen
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
basenbasenobiekt, basenobiekt, basenobiekt, basenteren hotelu, basenbasenbasenobiekt, basenbasenrecepcja / lobbypokój, 3F4, 456, 46637, 51262, 74287, 77301, 77302, 17X, 284, 358pokój, 169, 2BC, 2MS, 372, 3F4, 456, 46637, 77302, 17X, 284łazienkaobiekt, basen, 17A, 265, 2BC, 4JB, 358pokój, 169, 17A, 265, 2BC, 2MU, 3F4, 456, 4JB, 51262, 77301, D21, 270, 358pokój, 169, 17A, 265, 3F4, 4JB, 4N7, 51262, 77301, 270, 2N1, 358, 3SXpokój, 169, 265, 3F4, 4N7, 74287, 270, 2N1, 3SXłazienkarestauracjadrink barrestauracjarestauracjateren hoteluteren hoteluobiekt, teren hotelubasenteren hotelu, basenobiekt, budynek głównyplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Położony w malowniczym ogrodzie w rejonie Makadi Bay, około 30 km od lotniska w Hurghadzie.
 • Hotel leży w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży z rafą koralową.
 • Pobyt w hotelu urozmaicają dzienne i wieczorne animacje oraz liczne atrakcje.
 • Dla dzieci: mini club, plac zabaw, zjeżdżalnie w hotelu Stella Makadi Garden, menu i krzesełka w restauracji.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK647133Region: HurghadaOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Duży ośrodek hotelowy składający się z niskich budynków w naturalnych kolorach. Spokojna okolica, malownicze pejzaże. Dla entuzjastów nurkowania, windsurfingu i wakacyjnego wypoczynku w komfortowych warunkach.

  Położenie

  W zatoce Makadi Bay, tuż przy ładnej plaży (długi pomost, dostęp do rafy koralowej), ok.30km od lotniska. Bus hotelowy kursuje do Hurghady (aktualny rozkład i cennik w recepcji).

  Wyposażenie

  Okazałe lobby z całodobową recepcją, barem, kafejką internetową, punktem wymiany walut i bankomatem, pasaż handlowy, restauracja główna z tarasem, restauracja włoska i indyjska, bar w stylu arabskim przy plaży, bar przy basenie, całodobowy gabinet lekarski, pralnia. Wifi w lobby dodatkowo płatne. Punkty wymiany ręczników na plaży i przy basenach.

  Pokoje

  650 pokoi w eleganckim i klasycznym stylu; indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka z suszarką do włosów, TV sat, telefon, minibar (codziennie uzupełniany o jedną małą butelkę wody na osobę), skrytka depozytowa, balkon/taras z widokiem na ogród, basen lub morze. Powierzchnia (ok. 30m2). Możliwe dostawki i pokoje rodzinne.

  Wyżywienie

  All Inclusive - śniadania (07.00-10.00), obiady (12.30-15.00) i kolacje (18.30-21.30) w formie bufetów w restauracji głównej Andalus, przekąski (12.30-15.00), podwieczorek (15.00-17.00), lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, woda, herbata, kawa od godz. 10.00 do 23.00.

  Dodatkowo płatne soki wyciskane, napoje importowane, napoje butelkowane, kawa po turecku. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Sport i rozrywka

  Goście moga korzystać z szegeru sportów dostępnych bezpłatnie - m.in. duży owalny basen z wysepką i tarasem słonecznym, dwa mniejsze (podgrzewane w okresie zimowym), boisko do siatkówki, sala fitness (gratis); oraz za dodatkową opłatą - centrum nurkowe na plaży, sporty wodne, gabinet odnowy biologicznej (sauna, łaźnia, masaże, zabiegi pielęgnujące, odprężające, kosmetyczne, salon fryzjerski), tenis stołowy, kort tenisowy, minigolf, dyskoteka, animacje, muzyka na żywo, dyskoteki w Hotelu Stalla Di Mare Garden (wejście free). Goście Stella Di Mare Beach mogą korzystać ze zjeżdżalni znajdujących się w Stella Di Mare Garden.

  Dla dzieci

  Na najmłodszych gości hotelu czekają brodzik, animacje w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw, łóżeczka niemowlęce na życzenie.

  Uwagi

  Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Opłat za wizę egipską 25 USD/OS; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Przelot corendon airlines / easyjet

  Corendon

  Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  20 kg + 5 kg podręcznego w cenie

  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:

  https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  ///

  EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low CostWażne:

  Zmiany dotyczące bagażu podręcznego :Loty do 09/02/2021: W cenie podstawowej zawarty jest bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych do 56x45x25 cm (z uchwytami i kółkami). W przypadku rezerwacji dokonanych do 30.11.2020 r. z wylotami od 10 lutego 2021 r. Klient może skorzystać z usługi Hands Free, która umożliwia nadanie dużego bagażu podręcznego (maks. 56 x 45 x 25 cm) za darmo przy stanowisku nadawania bagażu. Nie należy przynosić bagażu do bramki, ponieważ zostanie on umieszczony w luku, a Klient zostanie obciążony opłatą.

  Wszyscy klienci podróżujący od 10/02mogą zabrać na pokład jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.

  Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową. Bagaż główny za dopłatą:

  • 15 kg w cenie 320 PLN/sztuka

  • 23 kg w cenie 500 PLN/sztuka

  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualizacja z dnia 25.01.2021.

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).

  Z obowiązku tego zwolnione są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 oraz osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego na SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu. (Akceptowane testy PCR i antygenowe).

  Koszty testów są po stronie Klientów, poniżej szczegóły: Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)

  Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD

  Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy.

  Uwaga! loty liniami easy jet

  W związku z dynamiczną sytuacją i brakiem jednoznacznej interpretacji przepisów na lotnisku w Hurghadzie, zalecamy podróżnym wykonanie testów PCR przed powrotem z Egiptu do Berlina

  Prosimy śledzić komunikaty na stronie www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information

  Nie jesteśmy odpowiedzialni za brak jednoznacznego stanowiska w sprawie posiadania lub nieposiadania wyników testu przed wylotem z Egiptu. Bardzo przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tego typu okoliczności.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem.

  • Wynik testu PCR musi być wyraźną kopią w języku angielskim, wydaną do 72 godzin przed przybyciem do miejsca docelowego.

  • Wynik musi posiadać wyraźną pieczęć laboratorium i podpis lekarza lub znak wodny lub kod QR, który wskazuje wyniki testów na oficjalnej stronie laboratorium.

  • Wynik testu PCR musi być wydrukowany lub wysłany oficjalnym mailem przez laboratorium bezpośrednio do klienta (wynik testu PCR nie będzie ważny, jeśli pochodzi z innego e-maila).

  • Wynik testu PCR musi zawierać jasne i prawidłowe informacje o klientach.

  • Certyfikat wystawiony ręcznie nie będzie ważny.

  Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik. należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Aktualizacja z dn. 1.10.2020r.

  Do dnia 30.04.2021r. obowiązują bezpłatne wizy turystyczne do prowincji Synaju, Morza Czerwonego, Luksoru i Asuanu.

  Aktualizacja z dn. 1.09.2020r.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem. Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik.należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Renata
  Pobyt - Lipiec 2019Para
  W tym hotelu byliśmy z mężem już 2 x jest super .Piękny duży kompleks składający się z tak naprawdę dwóch kompleksów hotelowych. Dużo zieleni atrakcji wodnych wspaniali ludzie tam pracujący Dużą zaletą jest możliwość korzystania z atrakcji obu obiektów. My często gościliśmy w stella garden -było spokojniej oraz woleliśmy przebywać wśród Egipcjan Mnóstwo atrakcji basenów sztuczna fala Bardzo dobre posiłki -perfekt Pokój ładny czysty z widokiem na morze .Plaża super-tylko tam widziałam tak zadbaną wysprzątaną każdego dnia -naprawdę super Jeśli sytuacja pozwoli to w przyszłym roku tez tam pojedziemy .Liczyliśmy że uda nam sie pojechać w tym ale niestety pandemia i lot do Bułgarii Bardzo dziękuję wszystkim którzy tam pracują za ich wysiłek prace byśmy mogli czuć się jak w raju
  Zaletysuper obiekt duży kompleks piękny dużo zieleni -cudowny
  Wadybrak

  6.9
  Joanna
  Pobyt - Maj 2019Para
  Karaluchy i pluskwy w pokoju i w hotelu!!!! Zgłosiliśmy problem w recepcji, że zostaliśmy pogryziemi przez pluskwy, które znależliśmy w łóżku. Manager hotelu nie próbował rozmawiac, natomiast jak po ok. 40 miniutach oczekiwania na niejo wreszcie podszedł, nie przejął sie sprawą, o rekompensacie miał porozmawiać następnego dnia i na tym się skończyło. Generalnie potraktowali sprawę ironicznym uśmiechem. Niestety nie był to odosobniony przypadek, gdyż mnóstwo gości jest pogryzionych przez pluskwy, tylko prawdpopodobnie o tym nie wie. Byliśmy tam w maju 2019 r., gdzie przy plaży było mnóstwo gryzących muszek oraz meduz w wodzie. Na początku sądziliśmy, ze to jest przyczyna naszych ugryzień, ale jak znależliżmy insekty w łóżku nie mieliśmy wątpliwości. Oczywiście nam zmieniono pokój, natomiast na następna dobę był on już przygotowany dla rodziny z dzieckiem. Dezynsekcja (zwykły preparat w srayu) odbyła się w naszej obecności co jest sprzeczne z jakimikolwiek zasadami higieny i zdrowia gości. Pluskwy to takie draństwo, które lubi się szybko przemieszczać, a ich usuniecie możliwe jest jedynie przez dezynsekcje przez profesjonalna firmę oraz usunięcie zapluskwionych łóżek i innych mebli z mieszkania. Na pewno żaden odkażacz w sprayu ich nie zniszczy, zwłaszcza gdy są dobrze \\\"zadomowione\\\" w łózkach i innych miejscach w pokojach.
  ZaletyDobre, urozmaicone jedzenie. Przestrzenne pokoje, czajniki i zestawy do parzenia kawy/herbaty w pokojach. Personel dba o czystość wokół budynków hotelowych.
  WadyKaraluchy i pluskwy w pokojach i hotelu!!!! Pokoje bardzo słabo oświetlone. Plaża przy hotelu, piaszczysto-żwirowa, woda w zatoce przy brzegu bardzo płytka. Aby móc skorzystać z kąpieli w zatoce trzeba przedzreć się wzdłuż pomostu lub przez zatokę przynajmniej 80 m. Alkohole lokalne (oprócz piwa) leneralnie dramat,, zgadzam sie z innymi oceniającymi hotel.

  4.3
  Ula
  Pobyt - Listopad 2018Para
  Obsługa w restauracji niegrzeczna i lekceważąca. Gdy gość przy stoliku obok wylał sok na stół, kelnerzy tylko patrzyli i się śmiali, nie posprzątali, wręcz łaskę robili że w ogóle podali szmatę !!! Na 40 min przed końcem kolacji nie wpuszczali do restauracji. Musieliśmy pozostać głodni, mimo że dopiero wróciliśmy z wycieczki . Alkohol śmierdzi tak bardzo że nie da się go pić. Nie jestem osobą zbyt wymagającą co do alkoholu i zawsze pijam lokalne, ale tu gorzej niż śmierdzący chemiczny bimber. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Animacje bardzo słabe i bardzo krótko. Plaża bez szału, ale za to zawsze były wolne leżaki bo jest ich sporo. Niestety morze okropne. Bardzo długo jest płytka woda (co normalnie byłoby zaletą) ale tu podczas odpływu jest błoto a nie morze. Nad błotem roje wstrętnych, gryzących muszek. Do wody trzeba iść przez to tą kałużę jakieś 50m , czyli nikt nie wchodzi . Kąpiel dzieci w morzu niemożliwa. Wejście do morza z końca pomostu fajne ale tylko dla pływających (mi to odpowiadało) ale nie zawsze chce się aż tak daleko iść żeby się schłodzić. Pomost piękny , bardzo długi, przepięknie wygląda na zdjęciach. To był mój 12 pobyt w Egipcie i najsłabszy hotel. Nie jestem osobą marudzącą ani doszukująca się szczegółów. Wszędzie mi się raczej podoba, ale tutaj to trzeba doszukiwać się zalet....
  Zaletyładny pomost, fajna strefa ciszy, ładny obiekt, pokoje średnie, jak to zawsze w Egipcie
  Wadybrak wejścia do morza, obsługa w restauracji koszmarna, i największa wada: alkohol niezdatny do picia

  9.0
  Oliwia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2019Para
  Hotel bardzo przyjemny, przestronny, pokoje czyste, z dużymi balkonami, aczkolwiek wymagający odświeżenia. Blisko czystej plaży, bardzo przestronnej, z barami i wystarczającą ilością leżaków. Plaża przystosowana również dla dzieci. Super możliwości do spacerowania wzdłuż plaży. Jeden basen podgrzewany. Jedzenie urozmaicone i smaczne, jednak przez cały pobyt nie podawano masła, tylko margarynę. Obsługa kulturalna i pomocna. Animacje średnie.
  8.3
  Natalia
  Pobyt - Grudzień 2019Rodzina z dziećmi
  Pobyt z rodziną w GRUDNIU 2019 na same święta. Hotel zadbany, dobre rozmieszczenie budynków i basenów, jeden basen podgrzewany w sezonie zimowym. Pyszne jedzenie, co wieczór inne menu. Przemiła i pomocna obsługa (oprócz panów w recepcji). Rafa ładna (dla samej rafy nie jeździ się do Hurghady, bo jest ona tutaj zniszczona, ALE w tym hotelu istnieje i jest ładna). Pokoje średniej wielkości, trochę zniszczone i w zależności od sprzątacza, czyste bądź nie. Kolacja wigilijna ( a w sumie bufet w formie kolacji) nie wyszła, z powodu zbyt dużej ilości gości, kolejka przed restauracją i selekcjonowanie kto może wejść a kto nie. All inclusive do godz. 23. Z powodu średniej wieku gości w hotelu (+40) rozrywka nie istnieje. Animacje o 12:30 zbierają się na przerwę i na basenie zapada cisza do 15. Potem przez godzinę pokręcą się przy basenie i od 16 znowu cisza. Zajęcia w ciągu dnia to stretching, aqua aerobik, rzutki, joga i czasem zumba. Wieczorne animacje słabe,a o 23 hotel umiera. Przed hotelem dużo sklepików, w których można zaopatrzyć się w wszystko co potrzebne. Na plaży bardzo dużo gości z siostrzanego hotelu Stella di Mare Gardens. Miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. Ogólnie hotel 4,5/5, a rozrywka i animacje 2/5.
  Zaletypyszne jedzenie, miła obsługa, ładna rafa
  Wadyanimacje