Dobry353 opinie88% poleceń
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Shams Safaga

Lato 2021
Kod oferty: WAK577101
basen, wakacjepl
basen, zjeżdżalnia
aquapark, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjeplbasen, zjeżdżalniaaquapark, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, wakacjeplrecepcja / lobby, wakacjeplrecepcja / lobbypokój, wakacjeplpokój, wakacjeplpokójbalkon / taraspokój, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplbasenkorty tenisoweplac zabaw, wakacjeplsport i rekreacja, plażaplaża, wakacjeplplaża, wakacjeplplaża, wakacjepl
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Bezpośrednio przy plaży z łagodnym wejściem do wody
 • Dużo udogodnień dla dzieci m.in plac zabaw, brodzik, mini club i
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  standardowy, garden view
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Bungalow dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  rodzinny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  11:4001.05.2021 Sobota
  BERBerlin
  16:2001.05.2021 Sobota
  HRGHurghada

  Powrót

  17:1008.05.2021 Sobota
  HRGHurghada
  22:2008.05.2021 Sobota
  BERBerlin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK577101Region: HurghadaOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Przyjemny hotel usytuowany na rozległym zielonym terenie. Doskonałe miejsce na spokojny rodzinny wypoczynek i dla amatorów sportów wodnych.

  Położenie

  Przy piaszczystej, prywatnej plaży nad zatoką Abu Soma, 8km od centrum Safagi (kursy busem hotelowym), 45km od lotniska w Hurghadzie.

  Wyposażenie

  Lobby z recepcją i barem (18 h), restauracja główna The Garden Restaurant, koktajlbar, kawiarnia orientalna z sziszą, bar przy basenie, bar przy plaży, restauracja a'la carte The Dolphin Bar, bar w dyskotece, punkt wymiany walut, kącik internetowy, sklepiki, pralnia, salon fryzjerski.

  Pokoje

  W budynku głównym i bungalowach, wszystkie standardowo wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem (suszarka do włosów na życzenie), telefon, minibar, TVsat, w większości balkon lub taras z widokiem na okolicę, basen lub morze. Możliwa rezerwacja zakwaterowania w pokojach rodzinnych.

  Wyżywienie

  All Inclusive: śniadania (07.00-10.00), obiady (13.00-15.00) i kolacje (19.00-22.00) w formie bufetów, tea time i lody (16.00-17.00), napoje, kawa Neskafe, herbata, lokalne alkohole od godz. 10.00 do zachodu słońca w barze plażowym i basenowym, do północy w Coffee Shop i Green Bar. W ramach pakietu limitowane: biliard, minigolf, tenis stołowy, squash, fitness, tenis ziemny (konieczna rezerwacja). Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Sport i rozrywka

  Basen z tarasem słonecznym, minigolf, siatkówka plażowa, sauna, łaźnia, siłownia, masaże, tenis ziemny i stołowy, bilard, rzutki, centrum sportów wodnych i nurkowania (narty wodne, snorkeling , kitesurfing, windsurfing), animacje, okresowo program rozrywkowy wieczorem.

  Dla dzieci

  Brodzik, animacje w miniklubie w dzień, minidyskoteki wieczorem, plac zabaw, wysokie krzesełka, łóżeczka niemowlęce, menu w restauracji głównej.

  Uwagi

  Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Opłat za wizę egipską 25 USD/OS; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Przelot corendon airlines / easyjet

  Corendon

  Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:

  https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  ///

  EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low CostWażne:

  Zmiany dotyczące bagażu podręcznego :Loty do 09/02/2021: W cenie podstawowej zawarty jest bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych do 56x45x25 cm (z uchwytami i kółkami). W przypadku rezerwacji dokonanych do 30.11.2020 r. z wylotami od 10 lutego 2021 r. Klient może skorzystać z usługi Hands Free, która umożliwia nadanie dużego bagażu podręcznego (maks. 56 x 45 x 25 cm) za darmo przy stanowisku nadawania bagażu. Nie należy przynosić bagażu do bramki, ponieważ zostanie on umieszczony w luku, a Klient zostanie obciążony opłatą.

  Wszyscy klienci podróżujący od 10/02mogą zabrać na pokład jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.

  Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową. Bagaż główny za dopłatą:

  • 15 kg w cenie 320 PLN/sztuka

  • 23 kg w cenie 500 PLN/sztuka

  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualizacja z dn. 1.10.2020r.

  Do dnia 30.04.2021r. obowiązują bezpłatne wizy turystyczne do prowincji Synaju, Morza Czerwonego, Luksoru i Asuanu.

  Aktualizacja z dn. 1.09.2020r.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem. Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik.należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  30°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  5.2
  Renata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Grupa przyjaciół
  Hotel, a przynajmniej \"pokoje standard\" w tym hotelu nie zasługują nawet na trzy gwiazdki. Wszystko jest bardzo zniszczone począwszy od łazienki i ruszającej się ścianki, poprzez lodówkę do której strach byłoby coś włożyć, hałasującą klimatyzację, dziurawe ręczniki, porysowane kubki i wyszczerbione talerze. Jedzenie niezłe, ale bardzo nieurozmaicone. Codziennie nieświeże pieczywo. Napoje fatalne - wstrętna kawa, woda z barwnikiem i cukrem zamiast soku. Picie reglamentowane poprzez wystawianie wyłącznie literatek o max pojemności 100 ml. Wieczny brak talerzy i sztućców. Obsługa w jadalni fatalna. Nie można się doprosić o nakrycie, brudne serwetki. Przygotowanie lunchboxu okazało się przekraczać możliwości obsługi hotelowej. Z basenu nie korzystaliśmy. Plaża cudna, piaszczysta i szeroka, z niewielką rafą koralową. Możliwości snorkolowania niewielkie ze względu na niewielki wydzielony fragment wody. Pozostały przeznaczony był dla windsurferów i kitesurferów. Na plaży walka o leżaki. Ręczniki wcale nie kąpielowe, podarte. Nie ma co liczyć na ciszę i spokój. Obsługa nie reaguje na bardzo głośną muzykę puszczaną przez tranzystor przez arabskie pary. Goście to przede wszystkim Arabowie, Rosjanie i Czesi. Do Safagi polecieliśmy głównie nurkować i tylko dzięki nurkowaniu wyjazd zaliczamy do udanych. Bardzo dobre centrum nurkowe przy hotelu. Hotel na pewno nie jest ani dla ludzi szukających spokoju, ani dla smakoszy, ani dla ludzi ceniących sobie luksus i dobrą obsługę.
  ZaletyPołożenie przy plaży. Bardzo piękna, piaszczysta plaża z rafą. Bardzo dobre centrum nurkowe przy hotelu. Mili barmani.
  WadyHotel bardzo wysłużony. Klimatyzacja stara, huczy i wydaje brzydki zapach. Łazienka powinna być wyremntowana 10 lat temu. Lodówka powinna być wyrzucona 10 lat temu. Serwis plażowy to małe, cienkie, podarte ręczniki i zniszczone materace. Wieczny brak talerzy i sztućców na jadalni. Nie można się doprosić o nakrycie stołu. Kelnerzy wydzierają gościom talerze. Brudne serwetki, o ile w ogóle się dostanie. Napoje podawane w literatkach albo brzydkich, plastikowych kubkach. Nieświeże pieczywo. Pomimo zgłoszenia w recepcji potrzeby lunchboxu i półgodzinnego porannego oczekiwania nie udało się go dostać. Piwo Stella, acz miejscowe, nie zalicza się do miejscowych alkoholi. Ohydna kawa. Jedyny ekspres w hotelu był popsuty przez bite 9 dni. Poranna walka o leżaki i wieczorna o stolik w jadalni. Hałaśliwe towarzystwo na plaży.

  2.7
  Paulina
  Pobyt - Sierpień 2019Para
  Ogólnie nie polecam nikomu, brudno, śmierdzi, jedynym plusem jest bliskość do morza...
  ZaletyBlisko morza, ładne rafy i na tym koniec
  WadyBrudno, posiłki cały czas takie same, winda, rozwodnione napoje, klimatyzacja w pokojach strasznie głośno chodzi i wydobywa się z niej okropny zapach, bar przy basenie katastrofa, śmierdzi okropnie, animacje tylko dla dzieci, dyskoteka nie funkcjonuje, trzeba dać minimum 10 dolców napiwku żeby dostać pokój bez widoku na budowę, w pokoju szklana matowa szyba z widokiem na prysznic, winda się zacina, czasem otwiera drzwi podczas jazdy, ręczniki przy basenie i na plaży brudne, małe i dziurawe, prawie wszędzie plastikowe szklanki oczywiście całe porysowane i często brudne, w restauracji cały czas latają ptaki, w ofercie było napisane, że raz na pobyt przysługuje nam kolacja w restauracji a'la carte ale oczywiście wszyscy się tego wypierają począwszy od rezydenta po Panią która sprzedała nam wycieczkę i takowej kolacji nie ma, żałuję że nie zrobiłam zdjęć oferty, WiFi płatne bodajże 8 dolarów za godzinę chociaż miało być bezpłatne w częściach wspólnych w hotelu, bary otwarte od 10.00 a tak naprawdę od 10.30 , miał być pool bar, niestety takiego baru nie ma tzn miejsce jest ale bar nie funkcjonuje, klimatyzacja w barze przy lobby działa od 20 do 22 chyba tylko po to żeby szybko uciekać do pokoju, przez 2 tygodnie ani razu nie wymieniono nam ręczników ani pościeli pomimo kilku próśb, podczas godzin funkcjonowania basenu obsługa myje jego ścianki jakąś chemią,

  3.2
  Śląsk
  Pobyt - Sierpień 2019Para
  Nie polecam !!!! stary zniszczony hotel wszędzie panujący brud i smród
  ZaletyRafy koralowe w bliskiej odległości od brzegu pogoda ciepłe morze i to chyba juz wszystkie pozytywy jakie przychodzą mi do głowy z dwu tygodniowe pobytu w tym hotelu
  WadyJedzenie jałowe monotonie podawane przez całe 14 dni pobytu w tym hotelu niesamowity smród na jadalni oraz brak klimatyzacji przy blisko 40 stopniach Celsjusza w cieniu .Pokoje nawet po daniu dolarów sa w okropny stanie w Polsce myślę ze maksymalnie jedna gwiazdka stara zagrzybiała klimatyzacja tak głośna że ciezko przy niej zasnąć .. Winda w tym hotelu działał swoimi prawami raz uda sie nia wjechać badz zjechać by następnie dwa razy byc skazanym na własne nogi. Alkohol totalna porażka bar przy basenie przechodzi ludzie pojecie smierdzi wymiocinami i odchodami klima w lobby włączana od 20 do 22 kubki plastikowe zniszczone nadające sie do kosza reczniki małe na dodatek bardzo zniszczone animacje tylko dla dzieci nudne i powtarzalne dla ludzi młodych bez dzieci zero atrakcji brak internetu tzn jest odpłatnie więc proponowałbym zakup karty sim na lotnisku ponieważ za Wi-Fi ceny z kosmosu ..serdecznie odradzam i przestrzegam przed wyjazdem do tego hotelu mam zdjęcia jesli ktoś jest zainteresowany moge wyslac na e-mail hotel z lat 80 brudny stary śmierdzący....

  9.1
  Leszek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Para
  Za 2080zł 2 tygodnie od 05 maja 2019r. to bardzo dobra cena. Stąd najkrócej się jedzie Luksoru. Jest tu wszystko co człowiek potrzebuje do wypoczynku. Nie ma szalonych imprez wieczorami. Hotel głównie oblegany przez emerytów i młode małżeństwa z dziećmi. Długa, szeroka piaszczysta plaża, łagodne zejście do wody- nawet 100m, aby dojść na głęboką wodę. Minusem dla mnie były zbyt krótkie ręczniki plażowe. Jest rafa. Mocne dobre drinki przy plaży.
  ZaletyMiła obsługa, nie wymuszane napiwki

  7.9
  Małgorzata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Rodzina z dziećmi
  Byliśmy w tym hotelu w lipcu 2018. Jedzenie super i bardzo urozmaicone. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje takie sobie.
  ZaletyBlisko plaża z piękną rafa koralową - karmienie rybek sama przyjemność
  WadyNa pustyni