Bardzo dobry291 opinii90% poleceń
8,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sea Star Beau Rivage

Last minute
Kod oferty: WAK648201
budynek główny
recepcja / lobby
teren hotelu, basen, restauracja
teren hotelu, basen
obiekt, plaża
budynek głównyrecepcja / lobbyteren hotelu, basen, restauracjateren hotelu, basenobiekt, plażaplażapokój, 1M6, 1NZ, 1O4, 31R, 372, 456, DBL, 1SQ, SGL, 3Q0, DB1, DB2pokój, 1NZpokój, 1M6, 1NZ, 1O4, 31R, 372, 456, DBL, 1SQ, SGL, 3Q0, DB1, DB2pokój, 1M6, 1NZ, 1O4, 31R, 372, 456, DBL, 1SQ, SGL, 3Q0, DB1, DB2pokój, suite, 1MLrestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Bezpośrednio przy piaszczystej, prywatnej plaży.
 • Dystans do starego centrum Hurghady to jedynie ok. 2 km, a do lotniska w Hurghadzie ok. 10 km.
 • Hotel idealny dla plażowiczów i osób lubiących nurkować.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  10:1527.04.2021 Wtorek
  BERBerlin
  14:5527.04.2021 Wtorek
  HRGHurghada

  Powrót

  17:1008.05.2021 Sobota
  HRGHurghada
  22:2008.05.2021 Sobota
  BERBerlin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK648201Region: HurghadaOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Elegancki hotel na rozległym terenie w otoczeniu ogrodu. Sympatyczna atmosfera, obsługa na wysokim poziomie, przyjazny dla rodzin, dogodna lokalizacja.

  Położenie

  Tuż przy ładnie zagospodarowanej prywatnej, przyjemnej choć niedużej plaży (rafa koralowa, dobrze zabrać ze sobą specjalne obuwie), wyposażonej w leżaki i parasole. Kompleks leży w spokojnej okolicy, około 2km od centrum Hurghady, 10km od starego centrum Sakkali i 10km od lotniska.

  Wyposażenie

  Kilka restauracji: główna (śniadania, obiady, kolacje), La Nona - kuchnia włoska, bar barbeque, bary na tarasie panoramicznym i przy basenie, restauracja rybna przy plaży, kawiarnia orientalna z kącikiem sziszy, bar przy basenie, Star Cafe z Internetem, kącik herbaciany, klub nocny, lobby z recepcją, salonem wypoczynkowym i skrytkami depozytowymi (gratis), kantorem wymiany walut, windy, sklepiki z pamiątkami, bankomat, salon piękności (kosmetyka, zabiegi pielęgnacyjne, fryzjer), pralnia.

  W pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu dostęp do WiFi za opłatą (ok. 10 EGP/ 1 godzinę, 50 EGP/ 1 dzień lub 100 EGP/ 1 tydzień).

  Pokoje

  Standard - elegancko wyposażone z tarasem/balkonem, z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, minibarem (odpłatnie), telefonem, sejfem, TV sat, łazienką (prysznic lub wanna, suszarka) i bezprzewodowym łączem internetowym (odpłatnie). Opcje widokowe: pool view (widok na basen), side sea view (częściowy widok na morze).

  Junior suite - sypialnia i salon, taras lub balkon.

  Executive suite - sypialnia, salon, duży taras.

  Royal suite - mieszkanie ok. 120m kw.

  Wyżywienie

  All Inclusive: śniadania (07.00 - 10.00, bufet), obiady (13.00-15.00), kolacje (19.00-22.00, bufet), przekąski, popołudniowa herbata/kawa, napoje bezalkoholowe i alkohole lokalne w wyznaczonych lokalach gastronomicznych, lody dla dzieci, raz na pobyt kolacja a'la carte we włoskiej restauracji (wymagana rezerwacja), napoje w dyskotece do północy.

  Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Sport i rozrywka

  2 baseny; tarasy słoneczne, siatkówka plażowa, boccia, aerobik, piłka wodna, stoły tenisowe. Zespół animatorów organizuje wieczorne programy rozrywkowe, dyskoteki, w dzień - zajęcia sportowe, lekcje tańca itd. Odpłatnie: minigolf, sauna, łaźnia turecka, bilard, siłownia, salon masażu. Na plaży znajduje się Aqua Center (wypożyczalnia sprzętu do nurkowania i surfingu, rowery wodne, kajak, łódź ze szklanym dnem, tzw. banan, lekcje z instruktorem, rejsy, połowy, dzienne i nocne nurkowanie itd.).

  Dla dzieci

  Wydzielona część w basenie głównym, plac zabaw, animacje, łóżeczka niemowlęce, wysokie krzesełka, lekcje nurkowania dla starszych dzieci, sala zabaw wyposażona w zabawki, TV, DVD, kids corner w restauracji.

  Uwagi

  Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Opłat za wizę egipską 25 USD/OS; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Przelot corendon airlines / easyjet

  Corendon

  Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  20 kg + 8 kg podręcznego w cenie

  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:

  https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  ///

  EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low CostW cenie jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.

  Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową.

  Bagaż główny za dopłatą

  • 15 kg w cenie 320 PLN/sztuka

  • 23 kg w cenie od 410 do 500 PLN/sztuka ( w zaleznosci od daty wylotu )

  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualizacja z dnia 25.01.2021.

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).

  Z obowiązku tego zwolnione są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 oraz osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego na SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu. (Akceptowane testy PCR i antygenowe).

  Koszty testów są po stronie Klientów, poniżej szczegóły: Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)

  Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD

  Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy.

  Uwaga! loty liniami easy jet

  W związku z dynamiczną sytuacją i brakiem jednoznacznej interpretacji przepisów na lotnisku w Hurghadzie, zalecamy podróżnym wykonanie testów PCR przed powrotem z Egiptu do Berlina

  Prosimy śledzić komunikaty na stronie www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information

  Nie jesteśmy odpowiedzialni za brak jednoznacznego stanowiska w sprawie posiadania lub nieposiadania wyników testu przed wylotem z Egiptu. Bardzo przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tego typu okoliczności.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem.

  • Wynik testu PCR musi być wyraźną kopią w języku angielskim, wydaną do 72 godzin przed przybyciem do miejsca docelowego.

  • Wynik musi posiadać wyraźną pieczęć laboratorium i podpis lekarza lub znak wodny lub kod QR, który wskazuje wyniki testów na oficjalnej stronie laboratorium.

  • Wynik testu PCR musi być wydrukowany lub wysłany oficjalnym mailem przez laboratorium bezpośrednio do klienta (wynik testu PCR nie będzie ważny, jeśli pochodzi z innego e-maila).

  • Wynik testu PCR musi zawierać jasne i prawidłowe informacje o klientach.

  • Certyfikat wystawiony ręcznie nie będzie ważny.

  Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik. należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Aktualizacja z dn. 1.10.2020r.

  Do dnia 30.04.2021r. obowiązują bezpłatne wizy turystyczne do prowincji Synaju, Morza Czerwonego, Luksoru i Asuanu.

  Aktualizacja z dn. 1.09.2020r.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem. Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik.należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.7
  Tomasz
  Pobyt - Listopad 2019Para
  Na dzień dobry pokój od ulicy, 10$ i znalazł się od morza. Pokoje ok, klima głośna, a w łazience Dorota Szelągowska miałaby pole do popisu:). W listopadzie garstka turystów z Polski ,w 70% niemieccy emeryci. Jedzenie robione pod Europejczyków ale po 4 dniach już się przejada. Brak ekspresu do kawy, a toster pamięta czasy Faraona:)), świeżo wyciskane soki - płać 2 euro, a o lodach zapomnij, woda butelkowana do pokoju płatna. Wi-Fi płatne 12 euro na tydzień. Na plaży nie ma spokoju gdyż ciągle ktoś łazi i Ci coś oferuje: masaże, nurkowanie, wycieczki, tatuaż itp. Na koniec najlepsza sprawa. Wykwaterowanie o godz. 12, odcinają opaskę i mają Cię gdzieś, a jak masz transfer na lotnisko wieczorem to sobie zapłać 10$ za obiad lub za All Inclusive do końca dnia 20$.
  ZaletySpokój, blisko morza, ładny ogród
  WadyTrochę było

  8.6
  Para 53, 51
  Pobyt - Listopad 2019Para
  Mimo pokoju 546 polecam hotel.czuliśmy się w nim komfortowo i bezpiecznie. W listopadzie nadal trwały animacje. Wzbogaciłabym wieczorne. Animatorzy robili co mogli, ale ... Troche wieczory ubogie.
  ZaletyElegancki hotel z piękną, prywatną plażą, do której jest blisko. Piękna aranżacja. Plaża, baseny bogate w leżaki. Bez problemu nieustanna wymiana plazowych ręczników. Drinki nierozcie?czane. Kuchnia urozmaicona z przewagą arabskiej, ale spokojnie mozna przebierac. Pokoje bardzo ładne, duże balkony. Obsługa na bardzo dobrym poziomie.
  WadyNiestety dostalismy pokój 546, ktory znajdował się od ulicy. Pogodziliśmy się z brakiem cudnego widoku na morze. Była możliwość dopłaty przy wyborze oferty, nie skorzystaliśmy - 10 euro/ dobę. Woleliśmy przeznaczyć te pieniądze na wycieczki. Dopiero po przespanej nocy przekonaliśmy się, ze pokój jest ,, głośny"- bardzo słychać w nocy zewnętrzne klimatyzatory hotelowe przy otwartym balkonie. Było za póżno na reklamowanie pokoju, więc spalismy z zamkniętym balkonem. Był to listopad, więc mocno to nie przeszkadzało. Ale polecam przy meldunku wsunięcie w paszport 5 euro.

  5.3
  SYLWIA Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2019Rodzina z dziećmi
  pomimo wykupionego internetu na jednym z telefonów w ogóle nie działał, łazienka - dramat, grzyb i pleśń - z lat 80-tych , ale nie wnioskowaliśmy o zmianę ponieważ mieliśmy wspaniały widok na baseny, zieleń i morze ( ale mieliśmy się cieszyć bo na wyższym piętrze woda nie leciała) Opina bardzo mylna na portalu wakacje.pl - niestety myślałam, że może to tylko nasze zdanie ale niestety inni Polacy byli bardzo zawiedzeni. Śniadania bardzo monotonne, obiady i kolacje w miarę ale jednego wieczoru musieliśmy czekać 20 minut aby wejść na kolację, no i przy al inclusiwe powinny być jakieś przekąski chociażby dla dzieci - lody o godz. 13.oo i tylko i wyłącznie dla dziecka. jak śniadanie zjedliśmy o 9.00 to najbliższe jakiekolwiek jedzenie o 12.30 - pizza, sałata i frytki pod warunkiem że byliśmy o 12.30..... Niestety ale dla dzieci nawet baseniku już pomijając jakieś inne atrakcje - a przepraszam klubik dla dzieci - do którego przez tydzień nie szło wejść ponieważ śmierdział farbą a za 2-letnie ( ukończone ) dziecko zapłaciliśmy tę samą kwotę co za nas dorosłych ... niektórzy powiedzą że po 2200 za osobę w listopadzie to czego my chcemy - o ale opinia 8,5 do czegoś zobowiązuje , zdjęć łazienki nie załączam ponieważ są nieciekawe.....
  Zaletynajwiększą zaletą hotelu była cudowna obsługa - zawsze pomocna, uśmiechnięta , sprzątanie codzienne. teren na zewnątrz hotelu super - ale to również zasługa wspaniałych pracowników, brak komarów ponieważ krzewy codziennie były spryskiwane , super pogoda i ciepłe morze!!!!
  Wady- grzyb, pleśń w łazienkach - brak przekąsek w al inclusiwe - internet pomimo że płatny to nie działał -

  2.8
  Bartłomiej Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2019Singiel
  nie ma nic obok prócz brudu daleko wszędzie więc w pobliskim sklepie ceny z kosmosu, jedzenie jak wszędzie ale nie idźcie do tej restauracji włoskiej porażka . palenie w hotelu smród papierosów nigdy tu nie wrócę to moja pierwsza ocena w życiu
  Zaletychyba brak jestem 2 razy w roku w Egipcie to miejsce jest słabe złe
  Wadypołożenie jak powojennej Syrii płatne wszystko mały mała plaża

  5.9
  Tomasz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Para
  .Mimo,że jest w Hurghadzie to bardzo daleko od centrum turystycznego, taxi w jedną stronę 5 $,albo 5 Euro tylko,że nie można nigdzie płacić bilonem.Wokół hotelu jakiś jeden market z absurdalnymi cenami.Woda w butelkach tylko na przywitanie później,albo kupujesz,albo nalewasz sobie z dystrybutora w restauracji i wyglądasz jak biedak przy wodopoju.Internet Wi-Fi płatny 12 euro na tydzień,ale ma zablokowane rozmowy przez komunikatory internetowe-żenada.Piwo w dyskotece po północy 4,5 Euro.All-inclusive to alkohole i drinki nalewane w papierowe kubeczki po jakieś 150 ml.Jak chcesz wypić jedno półlitrowe piwo to musisz iść 7 razy do baru.Nawet jak pijesz na tarasie obok lobby to dostajesz w tych kubeczkach,szkło tylko wewnątrz przy barze.Animacje to tylko czas hałasu,nic ciekawego,animatorzy twierdzą,że najliczniejszą grupą narodowościową są Polacy,a podczas pokazów witają publiczność w dziesięciu językach,tylko nikt nie nauczył się przez te lata jak się mówi Dobry Wieczór Państwu.Ogólnie złe wrażenia byłem w Egipcie już kilka razy,ale ten hotel nie wywarł na mnie dobrego wrażenia,ale jeżeli ktoś jedzie,żeby odpocząć i poleżeć na leżaku to dobry wybór.Nie polecam dla małych dzieci,bo słabe animacje,ale plaża to płytka woda i na wygłupy z dziećmi nadaje się idealnie.Rafa koralowa owszem kawałek jest po prawej stronie od plaży głównej, ale to nie Marsa Alam ani nie Szarm el-Szejk nie ma porównania.Pokoje w stylu z PRL-u ale czyściutko i duże balkony.Jeżeli ktoś miał pokój na parterze,albo pierwszym piętrze to nie wiem jak przeżył wieczorne wyganianie komarów,ja smród spalonej ropy czułem przez pół godziny na 5 piętrze.Za tą cenę byłem już w lepszych hotelach.
  ZaletyCichy,mały jak na Egipt hotel.Idealne miejsce,żeby odpocząć.Zawsze wolne leżaki podczas naszego pobytu w październiku mimo(według obsługi)pełnego obłożenia.Bardzo zadbane,czyste baseny.Mało urozmaicone,ale bardzo smaczne jedzenie.
  WadyNatrętna obsługa nie odczepią się bez napiwku,chociaż nic od nich nie chcesz i tak się narzucają.