Amwaj Beach Club Resort (ex. Pickalbatros Beach Club)





Opis oferty
Opinie 387
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Grudzień 2025
Para
Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.
8.4



Hotel jak to w Egipcie ma jakieś niedociągnięcia ale jest to pierwszy z minimum dziesięciu innych odwiedzonych przez nas hoteli na terenie Morza Czerwonego który się stara i pewnie słucha swoich gości. Co zasługuje na pochwałę bardzo uprzejma i pomocna recepcja. Zauważyłem że poza check in i check out to nie wiele mają do roboty po prostu nie ma większych problemów. Hotel czysty naprawdę starają się i dbają. Pierwszy hotel z darmowym dostępem do wifi wszędzie można było oglądać Netflix. Wyżywienie bardzo smaczne i dużo do wyboru. Mogę wymienić wiele innych egipskich hoteli z gorszą restauracją aczkolwiek nam wiele nie potrzeba i wyżywienie nigdy nie jest priorytetem dla nas. Drinki przekąski wszystko poprawne i smaczne. Napoje cola tonic nalewanie z butelek oryginalnych. E okresie zimowym polecę brać pokoje z lewej strony zaczynają się od numeru 2 więcej słońca z tej strony. Jedna rzecz co nam się nie podobała to że wcześnie rano około 4. 00 my to hotel w sposób raczej głośny. Ale większość przebywając nie tak blisko lobby jak my tego nie zauważy.
Zalety
• Starają się i mają aspiracje stać się jescze lepszym hotelem.
Wady
• W zasadzie to brak
Mapa



Atrakcje w okolicy Amwaj Beach Club Resort (ex. Pickalbatros Beach Club)
Zobacz więcej

Pogoda
Grudzień
Przed podróżą
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Wiza Sinai Only
Podczas podróży do kurortów położonych na Półwyspie Synaj takich jak Sharm El-Sheikh, Taba czy Dahab jest możliwość otrzymania na lotnisku bezpłatnej wizy wydawanej jako stempel paszportowy. Wiza ważna jest przez 14 dni i uprawnia do podróżowania po wschodnim Wybrzeżu Półwyspu Synaj: od Granic Ras Mohammed (w pobliżu miasta Sharm el Sheikh) do Taby włącznie oraz do Klasztoru Świętej Katarzyny na południu półwyspu. Należy pamiętać, że ten rodzaj wizy nie upoważnia do poruszania się po pozostałych częściach Półwyspu Synaj, ani wyjazdów na wycieczki fakultatywne do innych miejscowości Egiptu.

























