Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyEgiptMarsa El AlamPort GhalibAlbatros Oasis Port Ghalib (ex. Red Sea Port Ghalib Resort)

Albatros Oasis Port Ghalib (ex. Red Sea Port Ghalib Resort)

Kod oferty: WAK713918
Kod oferty: WAK713918
49
teren hotelu, wakacjepl
basen, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl

Opis oferty

Region: Marsa El AlamOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK713918
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Sławomir
Listopad 2022 ·

50+

Dodano: 06.11.2022
8.3
Wyjazd udany pod każdym względem. Hotel bardzo dobry, jedzenie smaczne (do wyboru)
ZaletyWzorcowy, duży, jest gdzie spacerować, bary i obsługa _ świetna
WadyBrak klubu tanecznego po 22.00

Elżbieta
Listopad 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 07.11.2022
9.4
Hotel godny polecenia, dobry serwis, fajne baseny. Świetna lokalizacja
ZaletyŁadne i funkcjonalne pokoje, bliskość plaży i piękna rafa. Uprzejma obsługa.

Sylwia
Listopad 2022 ·

Para

Dodano: 15.11.2022
8.1
Dziwię się opiniom ,które oceniają ten hotel jako mało atrakcyjny i z monotonną kuchnią (ciekawe co te osoby jedzą na co dzień). Hotel może nie najnowszy ale czysty z przemiłą i uśmiechniętą obsługą. Znajduje się tam kilka basenów i olbrzymia laguna ze słoną wodą oraz plaża z długim molo i rafa koralowa. W pobliżu port ze znaną restauracją, którą prowadzi Polka, z hotelu można tam dojść w kilka minut. Bary na plaży, przy basenie oraz w lobby z różnorodnymi drinkami . Na miejscu możliwość wykupienia wycieczek ( Luksor, nurkowanie czy safari) . Każdy znajdzie coś dla siebie . Nienachalne animacje, muzyka przy basenie . Pobyt uważam za bardzo udany.
ZaletyUśmiechnięta i pomocna obsługa, czyste pokoje codziennie sprzątane, urozmaicone posiłki. Piękna rafa koralowa.
WadyInternet w lobby ,ale dla tych którzy kupią sobie kartę na lotnisku to nie problem.

Alicja
Listopad 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 17.11.2022
9.4
Hotel bardzo dobry,bez zastrzeżeń,obsługa również super.
ZaletyWszystko super zorganizowane.
WadyKosiarka spalinowa zostawiała mocny zapach spalin.

Marek
Listopad 2022 ·

Para

Dodano: 19.11.2022
9.4
Wspaniały duży kompleks z wieloma basenami, obsługa bardzo miła ,zawsze uśmiechnięci ,mili panowie. Bardzo duże pokoje, codziennie sprzątane(nawet pod łóżkiem).Jedzenie smaczne ,zróżnicowane, jeżeli ktoś pisze ,że nie miał co zjeść to rozumiem że na co dzień w swoim domu serwuje 50 różnych dań. Polecam z czystym sumieniem ten hotel nawet dla rodzin z małymi dziećmi. Pobyt uważam za bardzo udany i myślę ,że wrócimy tam z mężem.
ZaletyPołożenie , tuż przy hotelu plaża z mnóstwem parasoli i leżaków. Otoczenie hotelu , dużo pięknej, zadbanej zieleni .Smaczne jedzenie ,napoje i piwo wlewane z butelek, puszek a nie dystrybutora.
WadyBrak .

Mapa

Wycieczka statkiem do zatoki Mubarak 3 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka statkiem do Zatoki Mubarak to świetna propozycja przede wszystkim dla wszystkich miłośników snorkowania. Jeśli ktoś nie ma własnego sprzętu, to może skorzystać z dostępnych na pokładzie masek, rurek i płetw. Po ok. 30-minutowym rejsie, można zaliczyć snorkowanie z przewodnikiem i podziwiać cudowne rafy koralowe oraz mnóstwo gatunków kolorowych rybek. Kolejnym celem rejsu jest zatoka Mubarak, w której często można spotkać ogromne żółwie morskie oraz krowy morskie (diugonie). Zwierzęta nie są płochliwe, więc przez dłuższy czas można napawać się ich widokiem oraz zrobić mnóstwo zdjęć, nie wspominając oczywiście o możliwości ponownego snorkelingu pod opieką doświadczonego przewodnika.

Zobacz więcej

Rafa koralowa Elphistone 32 km w linii prostej od hotelu
Rafa koralowa Elphinstone zaliczana jest do najpiękniejszych tego typu formacji na obszarze całego Morza Czerwonego! Elphinstone ma owalny kształt i rozciąga się od północy (głębokość 5-30 m) na południe (głębokość ponad 60 m), gdzie prądy przyciągają najwięcej gatunków morskich stworzeń. Fenomenalne formy koralowe, ogrom podwodnego życia oraz okazja spotkania wielu gatunków pelagicznych dla żądnych wrażeń nurków. Podczas zanurzenia w południowych okolicach rafy Elphinstone, przy odrobinie szczęścia można zobaczyć m.in. olbrzymią mantę, szare rekiny rafowe i rekina młota. Zaawansowani nurkowie mogą również przepłynąć pod plateau z jednej strony rafy na drugą, za sprawą łuku, jaki znajduje się na głębokości ok. 60 metrów.

Zobacz więcej

Wioska El Quseir 73 km w linii prostej od hotelu
El Quseir to miasteczko o bogatej historii i jeden z najważniejszych egipskich portów w Starożytności. W okresie otomańskim Turcy wnieśli tutaj imponującą fortecę, która zachwyca turystów do dnia dzisiejszego. Podczas spaceru po Starym Mieście, można zobaczyć m.in. szpital z XIX wieku dla pielgrzymów zmierzających do Mekki oraz port z czasów rzymskich. Aby zagłębić się w regionalną kulturę i rozkoszować się orientalnym klimatem, wystarczy udać się na pobliski beduiński targ. Co ciekawe, wody z pobliżu wioski El Quseir słyną z przepięknej rafy koralowej oraz wspaniałych warunków do uprawiania nurkowania i snorkelingu - dla amatorów podwodnego świata o różnym stopniu zaawansowania. Na plażowiczów czeka z kolei cudowna, piaszczysta plaża.

Zobacz więcej

Pogoda

25°C
8°C
9

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Formularz lokalizacji pasażera w wersji papierowej wydawany przez załogę samolotu. Formularz należy przekazać władzom Egiptu po wylądowaniu.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).