Wspaniały50 opinii85% poleceń
8,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Burj Al Arab

Last minute
Kod oferty: WAK18419
obiekt
obiekt
obiekt, basen
basen
basen
obiektobiektobiekt, basenbasenbasenpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkałazienkateren hoteludrink barrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjaSPA
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Jeden z najwyższych hoteli na świecie, niesamowity widok na cały Dubaj.
 • Plaża oddalona o ok. 200 m, dojście pomostem.
 • Do międzynarodowego lotniska ok 25 min.
 • Spektakularny wystrój hotelu.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  280
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK18419Region: DubajOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

  Położenie

  Hotel - żagiel. Usytuowany w centrum Dubaju. Jest symbolem bogactwa, luksusu i nowoczesnego stylu. Wielokrotnie zdobywaŁ nagrody jako najbardziej luksusowy hotel na świecie z doskonałymi udogodnieniami dla swoich Gości, tj. osobisty szofer jeżdżący Rolls-Royce'em, personalna obsługa i własny lokaj. Posiada 202 ekskluzywne apartamenty, 4 baseny w tym 2 wewnętrzne i 2 zewnętrzne, Talise SPA, klub dla dzieci Sindbad, 9 światowej klasy restauracji i barów, siłownię Talise, bezpłatny dostęp do parku wodnego Wild Wadi.

  Pokoje

  Deluxe One Bedroom Suite

  Deluxe One Bedroom Suite to dwupoziomowy apartament o powierzchni 170m2. Sypialnia z łóżkiem typu King Size oferuje zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Perską. Dodatkowo w apartamencie znajduje się prywatny salon z wydzieloną toaletą i główna łazienka z pełnowymiarowym jacuzzi.

  Do dyspozycji gości bezpłatne Wi-Fi, 21-calowy iMac, 42-calowy i 32-calowy panoramiczny interaktywny telewizor HD, zdalnie sterowane zasłony, muzyka i oświetlenie, minicentrum biznesowe (drukarka, kopiarka, skaner, fax).

  Możliwość wyboru spośród 9 rodzajów poduszek, kołder puchowych, pościeli z egipskiej bawełny i łóżka spersonalizowanego pod kątem indywidualnych preferencji. Dodatkowo hotel oferuje profesjonalne pakowanie, rozpakowywanie i czyszczenie szafy, powitalnego drinka w dzień przyjazdu, kompletny zestaw kosmetyków dla dzieci i niemowląt, przybory toaletowe i szereg ponad 200międzynarodowych gazet.

  Goście wybierający ten pokój mogą korzystać swobodnie z prywatnej plaży, 24h serwisu concierge, światowej klasy obsługi lokaja, wykwintnych barów i restauracji, pełny dostęp do Talise SPA i dodatkowych usług wyłącznie dla Pań, wszystkich basenów, bezpłatny wstęp do Summersalt Beach Club, Parku Wodnego Wild Wadi i Klubu dla dzieci Sindbad Kids Club.

  Możliwość zakwaterowania 3 osób dorosłych i 2 dzieci do 11 roku życia, przy czym całkowita maksymalna liczba osób nie może przekroczyć 4 gości.

  Panoramic One Bedroom Suite

  Panoramic One Bedroom Suite posiada takie same udogodnienia jak Deluxe One Bedroom Suite, a dodatkowo oferuje wspaniały widok na panoramę Dubaju oraz więcej przestrzeni ze względu na swoją powierzchnię 225m2.

  Do dyspozycji gości bezpłatne Wi-Fi, 21-calowy iMac, 42-calowy i 32-calowy panoramiczny interaktywny telewizor HD, zdalnie sterowane zasłony, muzyka i oświetlenie, minicentrum biznesowe (drukarka, kopiarka, skaner, fax).

  Możliwość wyboru spośród 9 rodzajów poduszek, kołder puchowych, pościeli z egipskiej bawełny i łóżka spersonalizowanego pod kątem indywidualnych preferencji.

  Goście wybierający ten pokój mogą korzystać swobodnie z prywatnej plaży, 24h serwisu concierge, światowej klasy obsługi lokaja, wykwintnych barów i restauracji, pełny dostęp do Talise SPA i dodatkowych usług wyłącznie dla Pań, wszystkich basenów, bezpłatny wstęp do Summersalt Beach Club, Parku Wodnego Wild Wadi i Klubu dla dzieci Sindbad Kids Club.

  Możliwość zakwaterowania 5 osób dorosłych i 3 dzieci do 11 roku życia, przy czym całkowita maksymalna liczba osób nie może przekroczyć 6 gości.

  Do dyspozycji gości

  Talise SPA jest to miejsce, gdzie każdy Gość hotelu Burj Al Arab może skorzystać z najlepszych usług doświadczonych profesjonalistów i terapeutów. Salon mieści się na dwóch poziomach hotelu. Kosmetyki takich firm jak La Prairie, Sundari i Themae stosowane podczas zabiegów pozwolą zrelaksować się i odmłodzić. Do dyspozycji są kryte baseny, jaccuzzi, łaźnie parowe z widokiem na Zatokę Perską oraz salony odnowy biologicznej o różnej specyfikacji.

  Do dyspozycji gości są również

  • możliwość rezerwacji prywatnego helikoptera

  • możliwość rezerwacji luksusowych aut takich jak Ferrari, Lamborghini, Aston Martin i inne

  • transfer prywatną limuzyną

  • VIP serwis, osobisty lokaj i concierge

  • centrum fitness

  • 10 luksusowych restauracji

  • taras z basenem

  Cena zawiera

  Przelot na trasie Warszawa-Dubaj-Warszawa w kwocie min. 1950 PLN/os., transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie według wybranej opcji, anglojęzyczną opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

  Cena nie zawiera

  Opłaty klimatycznej w wysokości AED 20/osoba/dzień, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych posiłków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

  Uwagi

  1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku braku dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.

  2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

  3. Wpłata może być dokonana w dolarach bądź złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem sprzedaży banku PeKaO S. A. z dnia rozliczenia imprezy.

  4. Dostępność miejsc w hotelu do potwierdzenia po podpisaniu umowy.

  5. Hotel ma prawo zażądać od Gościa zwrotnego depozytu na karcie kredytowej lub w gotówce, jego wysokość zależna jest od hotelu.

  6. Dzieci na zapytanie

  7. Kolacja sylwestrowa odbędzie się w hotelu Bab Al. Yam lub Al. Iwan, nie jest uwzględniona w cenie

  8. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Covid-19

  Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju są zobowiązani do

  1. posiadania wydrukowanego negatywnego wyniku testu na COVID-19 w języku angielskim lub arabskim (nie są uwzględniane odręczne certyfikaty).

  Test PCR musi być wykonany nie później niż na 72 godziny przed odlotem do Dubaju (z wyjątkiem dzieci do 2 roku życia).

  2. wypełnienia formularza Travel undertaking form (zostanie przesłany do Klientów wraz z dokumentami podróży),

  3. pobrania aplikacji COVID-19 DXB Smart (zostanie przesłana do Klientów wraz z dokumentami podróży instrukcja pobrania aplikacji).

  4. Departament Turystyki w Ras Al Khaimah wprowadził dla turystów odwiedzjących ten emirat do 31.12.2020 darmowe testy PCR wymagane na powrocie z Dubaju.

  Testy wykonywane są na bieżąco w RAK Medical Center w centrum handlowym Al Hamra Mall lub w prywatnym szpitalu RAK Hospital w Ras Al Khaimah.

  Turyści muszą się zgłosić na test z paszportem i voucherem hotelowym potwierdzającym zakwaterowanie na terenie emiratu Ras Al Khaimah.

  Wyniki testu będą dostępne w ciągu 12-24h.

  Począwszy od niedzieli 8 listopada 2020 r. w przypadku osób które wjechały do emiratu Abu Zabi na 4 lub więcej dni konieczne jest dodatkowe wykonanie testu PCR w 4. dniu wizyty. Dodatkowo jeżeli ktoś planuje pozostać na terytorium Abu Zabi na 8 lub więcej dni musi wykonać kolejny test 8. dnia pobytu. Za pierwszy dzień pobytu uznaje się dzień przekroczenia granicy emiratu.

  Gwarancja niezmienności ceny

  Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

  Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba

  3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

  Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

  Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Burj Al Arab

  blisko hotelu
  To kolejna obowiązkowa budowla w Dubaju, którą koniecznie należy zobaczyć na własne oczy. Burj Al Arab to słynny hotel w kształcie żagla i zarazem jeden z nielicznych na świecie siedmiogwiazdkowych hoteli. Jego piętra wypełniają wyłącznie luksusowe apartamenty (najmniejszy z nich ma "zalewacie" 169 metrów kwadratowych) i bardzo często posiadają pozłacane elementy wyposażenia. Goście hotelowi otrzymują do dyspozycji osobistego lokaja, z którego usług mogą korzystać 24 godziny na dobę. Dodatkową atrakcją jest słynna restauracja podwodna - Al Mahara.

  Zobacz więcej

  Wyspy Palmowe

  6 km w linii prostej od hotelu
  Będąc w Dubaju koniecznie skierujemy swoje kroki w stronę Wysp Palmowych - jedynych wysp na świecie stworzonych sztucznie przez człowieka, które absolutnie zachwycają. Kompleks składa się z trzech wysp-palm: Palmy Jumeirah, Palmy Jebel Ali oraz Palmy Deira. Każda z nich wyróżnia się czymś wyjątkowym ale z pewnością na każdej znajdziemy luksusowe hotele, domy i apartamentowce chętnie zamieszkiwane przez gwiazdy Hollywood.

  Zobacz więcej

  Burdż Chalifa

  11 km w linii prostej od hotelu
  Dubaj kusi i przyciąga - przede wszystkim nowoczesną architekturą, monstrualnymi i unikatowymi na skalę światową budowlami. Jednym z nich jest właśnie Burdż Chalifa. Przygodę z Dubajem polecamy zacząć od tarasu widokowego na Burdż Chalifa (124 pietro) - najwyższej w historii budowli, wysokiej na 829 m (polecamy tak samo za dnia jak i po zachodzie słońca). Widoki zostaną w naszej pamięci do końca życia. Na 158 piętrze znajduje się najwyżej na świecie położony meczet, a hotel znajdujący się na najniższych piętrach zaprojektował sam Giorgio Armani.

  Zobacz więcej

  Dubai Aquarium & Underwater Zoo

  11 km w linii prostej od hotelu
  Dubaj dostarczy naszym dzieciom (dorośli również będą pod jego urokiem) niezapomnianych wrażeń w Dubai Aquarium & Underwater Zoo. To budowane z rozmachem właściwym temu miejscu gigantyczne, podwodne zoo. To, co tu zobaczymy już na zawsze zmieni nasze zdanie o tym jak duże może być akwarium - prawdopodobnie nigdy nie będziemy już w większym. Magia podwodnego świata zauroczy i pochłonie nas bez reszty. Akwarium jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 22.00, a w weekendy od 10.00 do 24.00.

  Zobacz więcej

  Meczet Jumeirah Mosque

  13 km w linii prostej od hotelu
  Wartym uwagi jest meczet Jumeirah Mosque - jeden z największych w Dubaju (może pomieścić aż 1200 osób), w całości wzniesiony z kamienia. Dodatkową atrakcją jest fakt, że możemy robić w jego wnętrzu zdjęcia. Meczet jest otwarty dla zwiedzający we wszystkie dni tygodnia za wyjątkiem piątku.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  17°C
  Temperatura wody
  24°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżujący muszą okazać negatywny wynik testu na COVID (RT-PCR) wykonany w przeciągu 72 godzin przed odlotem. Polskie laboratoria akredytowane przez ministerstwo zdrowia są honorowane podczas przekraczania granic zewnętrznych Emiratów. zobacz więcej. W dniu 24 września 2020. ogłoszono, że wszystkie emiraty otwierają się na ruch turystyczny. Wszyscy obcokrajowcy, podróżujący przez lotnisko w Dubaju są zobowiązani do pobrania i zarejestrowania swoich danych w aplikacji COVID-19 DXB. Należy wypełnić formularz oświadczenia zdrowotnego przed wyjazdem na lotnisku.
  Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.
  W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.
  W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Jakub Grabowski
  Pobyt - Maj 2016Grupa przyjaciół
  Przebywałem w tym hotelu podczas tripu z ekipą i było fenomenalnie. Gorąco polecam.
  ZaletyPyszne jedzenie i luksus!
  WadyBrak

  10
  Dominik
  Pobyt - Sierpień 2015Para
  Hotel wspaniały cud miód i orzeszki ... trzeba jechać ,żeby się przekonać .
  ZaletyCeny
  Wadybrak

  10
  Wioletta K
  Pobyt - Czerwiec 2011Para
  Byłam w tym hotelu też zaledwie tylko tydzień z mężem i córką. Wrażenia niezapomniane, jedzenie dobre a restauracje pomysłowe. Obsługa hotelu jest bardzo miła. Jeden z lepszych hoteli w jakim byłam, zamierzam tam wrócić. Polecam wszystkim.
  9.8
  M16U
  Pobyt - Czerwiec 2011Singiel
  Hotel wyśmienity, można śmiało jechać. Cena wysoka, ale przeżycia wspaniałe. Chodź pobyt mój wyniósł tam tylko tydzień, to i tak jestem zadowolony! Obsługa bardzo życzliwa, była na każde zawołanie. Posiłki wyśmienite. Wspaniała uczta dla każdego. Baseny i inne udogodnienia to niektóre rzeczy z rozrywki dla gości. Wspaniały wystrój i w ogóle. Polecam gorąco!
  2.0
  Janusz
  Pobyt - Kwiecień 2011Para