Najlepsze pod słońcem

Jesteśmy

numerem 1

w opinii turystów

Wakacje.pl / Wczasy / Emiraty Arabskie / Dubaj / Dubaj / Egzotyka Light - Emiraty Arabskie (ex Dubaj jest Naj)
38°Średnia temperatura
Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

7+7: Egzotyka Light - Emiraty Arabskie (ex Dubaj jest Naj)

Hotel:
Zmień
Emiraty Arabskie / Dubaj
Egzotyka Light - Emiraty Arabskie (ex Dubaj jest Naj): zwiedzanie
1/7zwiedzanie
zwiedzaniezwiedzaniezwiedzaniezwiedzaniezwiedzaniezwiedzaniezwiedzanie
rainbow
Dodaj do schowka

Nr WAK199867

3 951 zł-13%
3 430 zł
7 dni / os.
Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki
Zalety miejscowości
 • Unikatowe na skalę światową budowle (Burdż Chalifa, Burj Al Arab, Wyspy Palmowe).
 • Dużo atrakcji dla dzieci (m.in. Dubai Aquarium & Underwater Zoo).
 • Dużo religijnych zabytków (m.in. Jumeirah Moschee).
 • Dużo markowych sklepów i wyjątkowych bazarów (m.in. bazar złota).

Kod oferty

WAK199867

Opis oferty

Zakwaterowanie:

Hotele o standardzie odpowiadającym w ocenie organizatora - w Dubaju lub okolicy podczas objazdu (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (4 rozpoczęte doby hotelowe).

Pokoje: wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV.

Wyżywienie podczas objazdu: śniadaniaa za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych) napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Wyżywienie podczas pobytu: jak w opisie wybranego hotelu

Do dyspozycji gości:

Na terenie hotelu restauracja, bar, recepcja, sejf

Program

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 lub 3 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przelot do Dubaju. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju (lub okolicy). Zakwaterowanie i nocleg (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji w hotelu).

Dzień 2

Po śniadaniu skierujemy się ku starym częściom miasta, gdzie przespacerujemy się po pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dojdziemy do Muzeum Kawy (możliwość spróbowania parzonej lokalnym sposobem kawy arabskiej), fragmentów murów miejskich oraz odwiedzimy jeden z tradycyjnych domów. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejazd do finansowej dzielnicy Dubaju. Odwiedzimy w niej największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Wjedziemy także na taras widokowy najwyższego budynku świata, Burdż Chalify. Po południu czas wolny dla chętnych proponujemy półdniową wycieczkę na pustynne safari (6-os. samochody terenowe, z napędem na 4 koła). W ramach safari m.in.: przejazd samochodami po wydmach, przejażdżka wielbłądem, tatuaże z henny, pokaz tańca brzucha, kolacja z daniami z grilla. Koszt ok. 75 USD/os.. Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg. (Trasa ok. 100km).

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Abu Zabi, stolicy ZEA. Zobaczymy imponujący meczet Szejka Zayeda - najważniejszą atrakcję miasta. Następnie przejazd do centrum. Zatrzymamy się na zdjęcia w punkcie widokowym na najbardziej luksusowy hotel świata - Emirates Palace oraz pałac Prezydenta ZEA, a następnie odwiedzimy Qasr Al. Hosn - muzeum w którym można poznać sposób życia dawnych mieszkańców Abu Zabi, z czasów przed petrodolarowym boomem. Zobaczymy jak w ciągu jednego pokolenia biedna rybacka wioska przemieniła się w jedną z najpiękniejszych metropolii świata. Dalej przejedziemy promenadą Corniche w stronę portu. Odwiedzimy także położony we wschodniej części wyspy rynek z daktylami. Kolejno znajdziemy się na Wyspie Szczęścia - Saadiyat Island, w której krajobrazie wyróżnia się kopuła muzeum Luwr Abu Dhabi. Następnie powrót do hotelu w Dubaju (lub okolicy) nocleg. (Trasa ok. 300km) Uwaga: w tym dniu istnieje możliwość skorzystania za dodatkową opłatą (ok. 95 USD/os.) z wizyty w Ferrari World. Dla korzystających z tej opcji dojazd na własną rękę taksówką po wizycie w meczecie Szejka Zayeda korzystający z tej opcji nie biorą udziału w dalszym zwiedzaniu miasta powrót do hotelu z grupą.

Dzień 4

Po śniadaniu zwiedzanie nowych części Dubaju. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo około 30 USD/os.). Kolejno przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim akwarium Lost Chambers zamieszkiwane przez około 65000 zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejazd do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski a na koniec do ogrodów Dubai Miracle Gardens (czynne sezonowo, zwykle od przełomu listopada i grudnia). Następnie przejazd na wypoczynek do wybranego hotelu. Zakwaterowanie, nocleg i wyżywienie podczas pobytu jak w opisie wybranego hotelu. (Trasa ok. 100km)

Dzień 5 - 7

Czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Noclegi w wybranym hotelu wyżywienie wg opisu wybranego hotelu. Proponujemy skorzystanie z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 8

Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz. 10:00) i transfer na lotnisko w Dubaju, a dla klientów przedłużających pobyt transfer do wybranego hotelu. Wylot do Polski.

Uwagi do programu

Uwagi do programu

• Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

• Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora.

• Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD). Akceptowane są banknoty wydane po 2006r

• Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera.

• Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, wierzchnia część stroju z neutralnym wzorem dla mężczyzn oraz długie spódnice/spodnie (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet

• Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).

• Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.

• Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

• Przy wejściu do Meczetu Szejka Zayeda w Abu Dhabi obowiązuje ubiór całkowicie zakrywający ciało, ubranie nie może być obcisłe, przeźroczyste, również pod światło, najlepiej bez żadnych wzorów, nadruków. Kolor biały bez względu na odcień oraz fakturę materiału jest uznawany za przezroczysty i niedopuszczalny. Wchodząc do Meczetów nie wolno mieć widocznych tatuaży a także oznak przynależności religijnej innej niż Islam. Kobiety obowiązkowo muszą mieć zakryte włosy. Nie ma możliwości wypożyczenia odpowiedniego stroju a jedynie zakup za kwotę ok. 20-30 USD. Obuwie jest nieistotne, bo do Meczetu wchodzimy boso, można w skarpetach

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu: podczas objazdu (3 rozpoczęte doby hotelowe w Dubaju lub okolicy) oraz w wybranym hotelu podczas pobytu (4 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienie: śniadania (3) oraz posiłki jak w opisie wybranego hotelu podczas pobytu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu i pobytu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 170 USD/os., płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok.14 USD/pokój 2-osobowy/objazd), depozytu oraz taksy na wypoczynku (4 dni) - wysokość depozytu i taksy uzależniona od hotelu i innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (2) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo). WEmiratach taksa klimatyczna płatna na miejscu w hotelach 3 ok 10 AED za pokój za dobę, w hotelach 4 ok 15 AED za pokój za dobę. w hotelach 5 ok 20 AED za pokój za dobę.

Inne

Depozyty w hotelach (dot. części pobytowej)

Wiele hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pobiera depozyt. Wysokość depozytu uzależniona jest od hotelu. O szczegółach dotyczących wysokości depozytów Klienci zostaną poinformowaniu na miejscu.

Informujemy ponadto, że dopuszczalne są następujące formy uiszczenia depozytu:

1 Blokada środków na karcie kredytowej, odblokowanie następuje przy wykwaterowaniu.

2 Płatność kartą płatniczą, środki zwrócone będą przy wykwaterowaniu w gotówce w walucie lokalnej.

3 Płatność gotówką w USD, EUR lub walucie lokalnej, zwrot przy wykwaterowaniu w walucie lokalnej.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: "

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwa od 17.09.2019 do 04.11.2019. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

META Description

Dubaj - najdroższe budowle świata • Burj Khalifa - najwyższy drapacz chmur na świecie • Abu Zabi - imponujący Meczet Szejka Zaydeda • wypoczynek w wybranym hotelu nad morzem (4 noce)

Wizy

Paszport powinien być ważny min. 6miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport powinien być ważny min. 6miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Kategoria

Region

Opis oferty

  Położenie:
Położony w sercu Nowego Dubaju 4-gwiazdkowy hotel jest idealnym połączeniem klasycznej elegancji i nowoczesności. Usytuowany przy jednej z głównych ulic - Sheikh Zayed Road, pięć minut spacerem od centrum handlowego Mall of the Emirates, ok. 25 minut jazdy do międzynarodowego lotniska w Dubaju i ok. 45 min jazdy od lotniska Dubaj Al Maktoum.Plaża:
Do najbliższej publicznej, piaszczystej plaży około 8 km, niedaleko hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Hotel oferuje bezpłatny transfer na plażę publiczną. Leżaki, parasole i ręczniki na plaży za dodatkową opłatą.Do dyspozycji gości:
Całodobowa recepcja, punkt wymiany walut (w recepcji), zabiegi kosmetyczne w centrum SPA (dodatkowo płatne), sauna, odkryty basen na dachu z widokiem na słynny Burj Al Arab, dobrze wyposażona siłownia, 3 restauracje: główna The Gem Garden serwująca śniadania, obiady i kolacje (kuchnia międzynarodowa), The Royal Budha (kuchnia tajska), Gharana (kuchnia indyjska), kawiarnia w lobby oraz2 bary na dachu: Xennya Terracei Dolphin Bar, barThe Qoraz klub nocny Bodega Garage.


Pokoje:
Hotel oferuje 309 eleganckich pokoi. Standardowe pokoje deluxe są 2-osobowe o pow. ok. 30m2 (możliwość zakwaterowania dodatkowo 1 dziecka do 12 lat - dziecko korzysta z łóżka rodziców, brak możliwości dostawki), wyposażone w: łazienkę (wanna lub prysznic, WC, suszarka do włosów, klapki), klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, telefon, sejf (bezpłatny), zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnikelektryczny, żelazkooraz małą lodówkę.


Wyżywienie:
Śniadania w formie bogatego bufetu serwowane w restauracji głównej The GemGarden. Za dopłatą obiadokolacje (HB) lub obiady i kolacje (FB). Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.Program sportowy i animacyjny:
W hotelu można korzystać z centrum fitness (siłownia, sauna, jacuzzi), odkrytego basenu ze słodką wodą,a za dodatkową opłatą z rzutek, bilardu oraz licznych zabiegów kosmetycznych w centrum odnowy biologicznej.Internet:
Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.Kategoria lokalna:
Strona www:


Termin
Wrzesień
10
Wtorek
Zmień
Liczba dni
7
Zmień
Wyżywienie
Zmień
Transport
Zmień
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Wyjazd z
WylotWarszawa (Chopin) - Dubaj
wt. 10.09.2019godz. 15:00
wt. 10.09.2019godz. 22:45
PowrótDubaj - Warszawa (Chopin)
wt. 17.09.2019godz. 08:10
wt. 17.09.2019godz. 12:15
Pokój w pierwszym okresie pobytu2 osoby dorosłe
 • Sprawdzamy dostępność i aktualizujemy cenę

  standardowy

  6 300 złza pokój
Zakwaterowanie w drugim okresie pobytu2 osoby dorosłe
Holiday Inn Al Barsha
Ocena9,2
Opinii1
Śniadania
2 os. deluxe
w cenie
Ibis Deira City Centre
Ocena8,0
Opinii1
Śniadania
2 os. standardowy
więcej o21 zł
za osobę
Cassells Al Barsha
Ocena8,5
Opinii8
Śniadania
2 os. standard
więcej o22 zł
za osobę
Holiday Inn Downtown Abu Dhabi
Śniadania
2 os. standard
więcej o121 zł
za osobę
Ibis Deira City Centre
Ocena8,0
Opinii1
Śniadania i obiadokolacje
2 os. standardowy
więcej o441 zł
za osobę
Bab Al Qasr
Śniadania
2 os. standard
więcej o500 zł
za osobę
Al Raha Beach
Ocena7,3
Opinii2
Śniadania
2 os. superior
więcej o520 zł
za osobę
Ibis Deira City Centre
Ocena8,0
Opinii1
Pełne wyżywienie
2 os. standardowy
więcej o861 zł
za osobę
Holiday Inn Downtown Abu Dhabi
Pełne wyżywienie
2 os. standard
więcej o1 061 zł
za osobę
Al Raha Beach
Ocena7,3
Opinii2
Śniadania i obiadokolacje
2 os. superior
więcej o1 080 zł
za osobę
Al Raha Beach
Ocena7,3
Opinii2
Pełne wyżywienie
2 os. superior
więcej o1 500 zł
za osobę
Bab Al Qasr
Pełne wyżywienie
2 os. standard
więcej o2 140 zł
za osobę
Al Raha Beach
Ocena7,3
Opinii2
All Inclusive Soft
2 os. superior
więcej o2 140 zł
za osobę
Sprawdzamy dostępność i aktualizujemy cenę
 • Nielimitowane koszty leczenia
 • Bardzo szeroki zakres kosztów rezygnacji
 • (warunki/zakres/)
264
za wycieczkę

promesa

Nowość!Dostępne tylkow Wakacje.pl

 • Szeroki zakres ochrony: nie tylko w przypadku niewypłacalności i upadłości organizatora, ale także odwołania z powodu wystąpienia siły wyższej lub anulowania wycieczki
 • Ponad 10 000 alternatywnych ofert dostępnych od ręki nawet w tym samym dniu
 • (regulamin/FAQ/)
0139
Sprawdzamy dostępność

Masz pytania?

Wypełnij formularz, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą(zwykle w ciągu 5 minut).
0Cena całkowitaRezerwuj
Rezerwacja jest darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki
Pogoda w Emiratach Arabskich
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Temperatura w dzień °C
23°
23°
27°
31°
36°
38°
39°
39°
38°
34°
30°
25°
Temperatura wody °C
22°
21°
24°
26°
27°
28°
29°
31°
27°
27°
27°
27°
Temperatura w nocy °C
14°
15°
17°
21°
24°
27°
29°
30°
27°
23°
19°
16°
Śr. liczba godzin słonecznych
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
8
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
9
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
8
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
10
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
11
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
11
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
11
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
10
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
10
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
10
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
10
5D4A4240-8A65-4227-B85E-91367256A318Created with sketchtool.
8

Paszporty

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.

Wizy

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Dodatkowe opłaty

W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.

Rezerwacja jest darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczkiCena całkowita:0Rezerwuj