Dobry14 opinii86% poleceń
8,0
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

First Central Apartments

Kod oferty: WAK607345
obiekt
basen
teren hotelu, basen
basen, sport i rekreacja
recepcja / lobby
obiektbasenteren hotelu, basenbasen, sport i rekreacjarecepcja / lobbyteren hotelurestauracjasiłowniarestauracjateren hotelupokójpokójpokójpokójpokój

Nasi klienci docenili

 • Przepiękna współczesna infrastruktura w połączeniu z arabską tradycją architektury.
 • W okolicy hotelu Wyspa Palmowa (Jebel Ali District).
 • Świetne możliwości komunikacyjne, hotel położony blisko stacji metra.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  classic one bedroom
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  264
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  15:0020.10.2020 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin
  22:4520.10.2020 Wtorek
  DXBDubaj

  Powrót

  08:0527.10.2020 Wtorek
  DXBDubaj
  11:2027.10.2020 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK607345Region: DubajOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Hotel harmonijnie łączący współczesną infrastrukturę z tradycją arabskiej architektury. Przesłanie hotelu brzmi czuj się jak w domu".

  Położenie

  Blisko stacji metra Dubai Internet City. Zaledwie 2 przystanki metra od słynnego centrum handlowo-komercyjnego Mall of Emirates. W pobliżu obiektów komercyjnych - Internet City, Media City, Jebel Ali District.

  Od poniedziałku do czwartku darmowy busik dowozi gości na plażę Dubai Marina Beach, a w piątek i sobotę do do plaży Jumeirah Beach koło słynnego hotelu Burj Al Arab. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy busika bez wcześniejszego powiadomienia.

  Wyposażenie

  Eleganckie lobby z całodobową recepcją, częścią wypoczynkową i skrytkami depozytowymi, restauracja (kuchnia międzynarodowa i arabska) w lobby, restauracja panoramiczna, punkt wymiany walut, pralnia samoobsługowa, bezprzewodowy Internet w lobby.

  Pokoje

  524 studia i apartamenty w stylu butikowym. Komfortowe, eleganckie, przestrzenne, nowoczesne, wyposażone w część sypialną i kuchenną (stół, lodówka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka, zestaw, do kawy/herbaty, żelazko, deska do prasowania); indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV sat LCD, radio, łącza internetowe (płatne), sejf, łazienka z wanną/prysznicem, w niektórych balkon. W pokojach typu Classic One Bedroom dodatkowo jadalnia oraz kuchnia wyposażona w pralkę i zmywarkę.

  W pokojach Classic Studio istnieje możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych + 1 dziecka (0-14) dziecko nie otrzymuje dostawki (śpi z rodzicami). Brak możliwości dostawki.

  W pokojach Classic One Bedroom isnieje możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych + 2 dzieci (0-14) lub 3 osób dorosłych + 1 dziecko (0-14). W takim przypadku wykorzystywana jest mała sofa, która jest na stałe w pokoju lub dziecko śpi z rodzicami oraz dostawiane jest dodatkowe łóżko (tzw dostawka). Istnieje możliwość maksymalnie jednej dostawki w tym pokoju. W przypadku konfiguracji:

  • 2 osób dorosłych + 1 dziecka (0-14) dziecko nie otrzymuje dostawki (śpi na sofie lub z rodzicami)

  • 2 osób dorosłych + 2 dzieci (0-14) pierwsze dziecko śpi na sofie lub z rodzicami, drugie otrzumuje dostawkę

  • 3 osób dorosłych + 1 dziecka (0-14) 3.dorosły otrzymuje dostawkę, dziecko śpi na sofie lub z rodzicami.

  Wyżywienie

  BB - Śniadania w formie bufetów.

  HB - Śniadania i lunche lub kolacje w formie bufetów (w dniu 31/12/2020 drugi posiłek będzie serwowany na lunch).

  W hotelu nie podaje się alkoholu.

  Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do: godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.

  Sport i rozrywka

  Basen z tarasem słonecznym, klub fitness, sauna.

  Przelot

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Wizy

  Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Osobom niepełnoletnim powinni towarzyszyć rodzice o tym samym nazwisku. Młodej kobiecie powinien towarzyszyć mąż, brat lub ojciec noszący to samo nawisko. W innym przypadku mogą być potrzebne dodatkowe dokumenty umożliwiające na wjazd do kraju.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent przebywający na stałe w Dubaju, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - tylko bagaż podręczny.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (10 dirhamów za noc za pokój, płatne na miejscu w recepcji), w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - bagażu rejestrowanego (możliwość wykupienia bagażu 20kg w cenie 550 PLN/sztuka, bagażu 32kg w cenie 750 PLN/sztuka).

  Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi.

  Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

  Informacje o lotach liniami wizzair

  Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie)

  Do 6 sztuk bagażu odprawionego ważących mniej niż 32 kilogramy każda (bagaż główny za dopłatą)

  Towary kupione w sklepach bezcłowych na lotnisku po przejściu kontroli bezpieczeństwa

  Płyny można przewozić na pokładzie tylko w pojemniku o maksymalnej pojemności 100ml, zapakowane w przezroczystą torbę o pojemności 1 litra i wymiarach 20 x 20 cm, którą można uszczelniać wielokrotnie. Bagaż zostanie sprawdzony na lotnisku.

  Dodatkowe przedmioty na pokładzie

  Na pokład możesz wnieść bezpłatnie te przedmioty:

  Płaszcz lub koc;,

  Telefon komórkowy;

  Coś do czytania na czas lotu;

  Dla dzieci do lat 2: jedzenie na czas lotu oraz składana spacerówka lub mała kołyska

  Para kul dla pasażerów z niepełnosprawnością ruchową

  WIZZ Priority

  Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.

  Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Wyspy Palmowe

  4 km w linii prostej od hotelu
  Będąc w Dubaju koniecznie skierujemy swoje kroki w stronę Wysp Palmowych - jedynych wysp na świecie stworzonych sztucznie przez człowieka, które absolutnie zachwycają. Kompleks składa się z trzech wysp-palm: Palmy Jumeirah, Palmy Jebel Ali oraz Palmy Deira. Każda z nich wyróżnia się czymś wyjątkowym ale z pewnością na każdej znajdziemy luksusowe hotele, domy i apartamentowce chętnie zamieszkiwane przez gwiazdy Hollywood.

  Zobacz więcej

  Burj Al Arab

  5 km w linii prostej od hotelu
  To kolejna obowiązkowa budowla w Dubaju, którą koniecznie należy zobaczyć na własne oczy. Burj Al Arab to słynny hotel w kształcie żagla i zarazem jeden z nielicznych na świecie siedmiogwiazdkowych hoteli. Jego piętra wypełniają wyłącznie luksusowe apartamenty (najmniejszy z nich ma "zalewacie" 169 metrów kwadratowych) i bardzo często posiadają pozłacane elementy wyposażenia. Goście hotelowi otrzymują do dyspozycji osobistego lokaja, z którego usług mogą korzystać 24 godziny na dobę. Dodatkową atrakcją jest słynna restauracja podwodna - Al Mahara.

  Zobacz więcej

  Burdż Chalifa

  15 km w linii prostej od hotelu
  Dubaj kusi i przyciąga - przede wszystkim nowoczesną architekturą, monstrualnymi i unikatowymi na skalę światową budowlami. Jednym z nich jest właśnie Burdż Chalifa. Przygodę z Dubajem polecamy zacząć od tarasu widokowego na Burdż Chalifa (124 pietro) - najwyższej w historii budowli, wysokiej na 829 m (polecamy tak samo za dnia jak i po zachodzie słońca). Widoki zostaną w naszej pamięci do końca życia. Na 158 piętrze znajduje się najwyżej na świecie położony meczet, a hotel znajdujący się na najniższych piętrach zaprojektował sam Giorgio Armani.

  Zobacz więcej

  Dubai Aquarium & Underwater Zoo

  15 km w linii prostej od hotelu
  Dubaj dostarczy naszym dzieciom (dorośli również będą pod jego urokiem) niezapomnianych wrażeń w Dubai Aquarium & Underwater Zoo. To budowane z rozmachem właściwym temu miejscu gigantyczne, podwodne zoo. To, co tu zobaczymy już na zawsze zmieni nasze zdanie o tym jak duże może być akwarium - prawdopodobnie nigdy nie będziemy już w większym. Magia podwodnego świata zauroczy i pochłonie nas bez reszty. Akwarium jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 22.00, a w weekendy od 10.00 do 24.00.

  Zobacz więcej

  Meczet Jumeirah Mosque

  18 km w linii prostej od hotelu
  Wartym uwagi jest meczet Jumeirah Mosque - jeden z największych w Dubaju (może pomieścić aż 1200 osób), w całości wzniesiony z kamienia. Dodatkową atrakcją jest fakt, że możemy robić w jego wnętrzu zdjęcia. Meczet jest otwarty dla zwiedzający we wszystkie dni tygodnia za wyjątkiem piątku.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  34°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  27°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Ewelin Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Kwiecień 2019Grupa przyjaciół
  Zalety- blisko stacji metra - rewelacyjne jedzenie - przesympatyczny i pomocny personel - widok z okien na wyższych piętrach cudowny - położony blisko głównej trasy oraz punktów usługowych - hotelowy busik dowożący na różne plaże, do centrów handlowych
  WadyBrak
  Hotel położony blisko stacji metra, rewelacyjne jedzenie, przesympatyczny i pomocny personel, widok z okien na wyższych piętrach cudowny, położony blisko głównej trasy oraz punktów usługowych, hotelowy busik dowożący na różne plaże, do centrów handlowych. W hotelu basen położony na 30 piętrze z pięknym widokiem na miasto, siłownia. Pokoje codziennie sprzątane, w pełni wyposażone.
  8.5
  Michał Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2019Para
  ZaletyDobre jedzenie, lokalizacja
  WadyTlok na śniadaniu rano
  Bardzo dobre posiłki, blisko metra, darmowe busy na plażę i galerii, dobra lokalizacja, wszędzie jest w miarę blisko
  7.4
  klaudia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2019Grupa przyjaciół
  ZaletyBlisko stacji metra
  WadyObsługa na recepcji dramat! Nie potrafią do końca porozumieć się po angielsku, nasze zakwaterowanie trwało około godziny, ponieważ nasz pokój był ponać jeszcze sprzątany (godzina 21..) Brak miejsca gdzie można usiąść \"ekipą\", w lobby tylko dwa stoły z czterema fotelami i to tyle, co prawda na dworze sporo stolików, lecz nie zawsze pogoda odpowiada, żeby wieczorem tam przebywać. Mało urozmaicone jedzenie, brak balkonów w większości pokojach.
  Ogólnie hotel czysty, blisko stacji metra, dużo miejsca do siedzenia na dworze i to tyle. Obsługa recepcji- dramat. Jedzenie mało urozmaicone, ale nie ma się też czego spodziewać po takiej cenie. Myślę, że adekwatny do ceny.
  10
  Michał
  Pobyt - Luty 2019Rodzina z dziećmi
  ZaletySuper polozenie dobry stosunek jakosci do ceny
  WadyBrak
  Bardzo fajny hotel, mila obsługa, hotel miejski z basenem na dachu, pokoje codziennie sprzatane, woda codziennie uzupełniana
  7.3
  Żaneta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2018Rodzina z dziećmi
  ZaletyHotel położony w dobrym miejscu jesli chodzi o zwiedzanie Dubaju, wszedzie dobry dojazd , taksówki tanie ale taksówkarze oszukują i trzeba uważać i ustalać ceny wczesniej - do Mariny max 25 AEH , dobre jedzenie chociaż nie wyszukane , nie było ciasta i deserów na kolację , fajne wycieczki , ogólne wrażenia pozytywne Dubaj jest bardzo tolerancyjnym Emiratem i polecam wszystkim zwłaszcza zimą bo pogoda w grudniu cudowna - żal było wyjeżdzać
  Wadyjeśli chodzi o wady to niestety przy trzech dorosłych osobach nie ma normalnego trzeciego łóżka jest tylko dostawka i to w salonie nie ma dwóch sypialni , jest to uciążliwe
  Jak na pierwszy pobyt w Dubaju - hotel ok , dobra lokalizacja , co prawda nie m rozrywek w okolicy jak na przykład w Marinie ale można wszedzie szybko dojechać metrem lub taxi , jedzenie europejskie bez szaleństw ale nikt głodny nie chodził, bardzo miła i pomocna obsługa , darmowe busiki w wiele miejsc dowożą gości kilka razy dziennie - na plaże , do Centrum Handlowego ,ogólne wrażenie bardzo dobre

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.

  Wizy

  W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane.

  Władze PZEA zawieszają ruch bezwizowy dla państw Unii Europejskiej. Oznacza to, iż obywatele polscy nie będą mogli przekroczyć emirackiej granicy na wszystkich przejściach granicznych. Zmiana wchodzi w życie od północy czasu miejscowego 19 marca 2020 r.
  Władze PZEA zdecydowały o zamknięciu lotnisk na dwa tygodnie począwszy od godz. 23:59 24 marca 2020 r. W ciągu dwóch tygodni będą się odbywać jedynie loty cargo i potencjalne loty ewakuacyjne.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Dodatkowe opłaty

  W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00