Dobry36 opinii79% poleceń
7.9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Fujairah Rotana Resort & Spa

Last minute
Kod oferty: WAK608229
teren hotelu, basen, plażabasenteren hotelu, basenteren hotelu, basen, plażadla dzieci, kids clubrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokój, pokój z widokiem na morzepokój, pokój z widokiem na morzepokój, rodzinnyrestauracjabeach barteren hoteludrink bar, pubrestauracja, drink barrestauracjateren hotelupub, kawiarniarestauracjacentrum biznesowe, sale konferencyjnerestauracjarestauracjasport i rekreacja, siłowniasport i rekreacja, korty tenisowesport i rekreacjasport i rekreacjaSPAcentrum biznesowe, sale konferencyjneplażateren hoteluobiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen, plaża
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen, plaża
dla dzieci, kids club

Nasi klienci docenili

 • Dla najmłodszych: mini klub (4-12 lat), nauka tańca, mała biblioteka, mini disco, wydzielony brodzik, mała zjeżdżalnia.
 • Bezpośrednio przy hotelu znakomicie utrzymana, długa, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
 • Ekskluzywne Spa Zen - m.in.: sauna, hammam, grota lodowa, 17 pokoi do masażu i zabiegów kosmetycznych, akupunktura.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  280
  za wycieczkę

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: FujairahOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK608229

  Naszym zdaniem

  Elegancki hotel na wschodnim wybrzeżu ZEA, w urokliwym pasie między górami a morzem.

  Położenie

  49km od centrum Fujairah, 150km od lotniska w Dubaju, 15km od malowniczej miejscowości Dibba. Położony bezpośrednio przy prywatnej plaży.

  Wyposażenie

  6 restauracji, tropikalny bar przy basenie, centrum biznesowe, 3 sale konferencyjne, sklep z pamiątkami, pralnia, gabinet odnowy biologicznej, salon fryzjerski, wypożyczalnia samochodów.

  Pokoje

  250 pokoi, wszystkie eleganckie, klimatyzowane, łazienka (prysznic, wanna, suszarka, szlafrok), TV sat, łącza internetowe, telefon, sejf, ekspres do kawy/herbaty, minibar, balkon lub taras.

  Pokoje Classic (z balkonem) w budynku głównym mają ok 38m2., widok na ogród.

  Pokoje Deluxe mają ok 38m2, taras lub balkon z widokiem na ogód lub basen, są zlokalizowane w skrzydle bocznym.

  Pokoje Premium mają ok. 38m2 i balkon lub taras z widokiem na ocean, są zlokalizowane w skrzydle od strony oceanu.

  Możliwość tylko jednej dostawki w pokoju. Drugie dziecko do 12 r. ż. śpi z rodzicami.

  Zakwaterowanie od 14:00, wykwaterowanie do 12:00.

  Wyżywienie

  BB - Śniadania w formie bufetów.

  HB - Śniadania i lunche lub kolacje w formie bufetów (W dniu 31/12 dostepny tylko lunch).

  All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów w głównej restauracji Mozaique; napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalne serwowane od 10:00 do 22:00 w:

  • Mozaique podczas obiadu i kolacji,

  • Tropicana (11:00-do zamknięcia),

  • Sharkeys (12:00-22:00),

  • Barmuda (nd-śr 18:00-22:00; czw-sb 12:00-22:00, ostatnie zamówienie 21:45)

  Dodtkowo płatne: minibar, room service, Al Falaj Lobby cafe.

  Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do: godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.

  Uwaga

  Gala sylwestrowa 31.12.2020 - opcjonalna - dodatkowo płatna:

  • z napojami bezalkoholowymi - 700 zł/os dorosła; 350 zł/dziecko 6-12 lat.

  • z alkoholami premium - 850 zł/os dorosła

  Sport i rozrywka

  Fantazyjny, duży basen z kaskadami, spa z terapiami ZEN (również pod baldachimami w ogrodzie), klub fitness, łaźnia, sauna, korty tenisowe, siatkówka plażowa, centrum sportów wodnych, kursy PADI, wypożyczalnia sprzętu sportowego.

  Dla dzieci

  Łóżeczko, fotelik, miniklub, basen, plac zabaw, opiekunka (odpłatnie).

  Przelot

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Wizy

  Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Osobom niepełnoletnim powinni towarzyszyć rodzice o tym samym nazwisku. Młodej kobiecie powinien towarzyszyć mąż, brat lub ojciec noszący to samo nawisko. W innym przypadku mogą być potrzebne dodatkowe dokumenty umożliwiające na wjazd do kraju.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent przebywający na stałe w Dubaju, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - tylko bagaż podręczny.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - bagażu rejestrowanego (możliwość wykupienia bagażu 20kg w cenie 550 PLN/sztuka, bagażu 32kg w cenie 750 PLN/sztuka).

  Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi.

  Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

  Informacje o lotach liniami enter air / wizzair

  Enter Air

  W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Limity bagażu w cenie : 5 kg/os podręcznego, 16 kg/os głównego.

  Prosimy o wprowadzenie poprawnych danych uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji stałej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Emiratów z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.///

  Wizz Air

  Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie)

  Do 6 sztuk bagażu odprawionego ważących mniej niż 32 kilogramy każda (bagaż główny za dopłatą)

  Towary kupione w sklepach bezcłowych na lotnisku po przejściu kontroli bezpieczeństwa

  Płyny można przewozić na pokładzie tylko w pojemniku o maksymalnej pojemności 100ml, zapakowane w przezroczystą torbę o pojemności 1 litra i wymiarach 20 x 20 cm, którą można uszczelniać wielokrotnie. Bagaż zostanie sprawdzony na lotnisku.

  Dodatkowe przedmioty na pokładzie

  Na pokład możesz wnieść bezpłatnie te przedmioty:

  Płaszcz lub koc;,

  Telefon komórkowy;

  Coś do czytania na czas lotu;

  Dla dzieci do lat 2: jedzenie na czas lotu oraz składana spacerówka lub mała kołyska

  Para kul dla pasażerów z niepełnosprawnością ruchową

  WIZZ Priority

  Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.

  Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

  Errata

  Update z 18.02.2021

  Poniżej informacje o funkcjonowaniu obiektów w hotelu:

  HB: posiłek w formie bufetu w Mozaique lub kredyt w wysokości 60 AED na restaurację Sharkeys lub Waves, na lunch lub kolację.

  All-Inclusive: napoje alkoholowe od 10:00 do 22:00 - posiłek w formie bufetu w Mozaique (śniadanie, lunch i kolacja) lub 60 AED do wykorzystania w restauracji Sharkeys lub Waves, na lunch lub kolację.

  Mozaique Pół Bufet - śniadanie serwowane jest od (niedziela - czwartek) od 07:00 do 10:30 (piątek - sobota) - od 7:00 do 11:00. Lunch - (niedziela - czwartek) od 12:00 do 15:30 (piątek - sobota) 13:00 - 15:30 i kolacja od 19:00 do 22:30 każdego dnia.

  Restauracja Sharkeys jest otwarta od 10:00 do 22:00 (od soboty do środy) oraz od 10:00 do 23:00 (czwartek i piątek) w porze lunchu i kolacji (menu a la carte na konto gościa)

  Restauracja Waves jest otwarta od 18:30 do 22:30 (w dni powszednie i weekendy) na kolację (menu a la carte na konto gościa)

  Alfalaj (Lobby Café) jest otwarta codziennie od 10:00 do 18:00.

  Barmuda jest otwarta codziennie od 19:00 do 23:00 (od niedzieli do czwartku) oraz w piątek od 19:00 do 24:00

  Tropicana jest zamknięta

  Obsługa pokoju (room service) dostępna jest przez całą dobę.

  Siłownia jest teraz otwarta od 8:00 do 21:00 i będzie zamykana z powodu czyszczenia i dezynfekcji od 12:00 do 15:00.

  Udogodnienia w ośrodku, takie jak spa zen, klub dla dzieci itp., pozostają zamknięte zgodnie z wytycznymi wydanymi przez rząd Fujairah. Ponadto należy pamiętać, że wszelkie zbędne udogodnienia w pokojach zostały usunięte i są dostępne na życzenie.

  Klub dla dzieci Flipper's pozostaje zamknięty.

  Update z 21.01.2021

  • Zgodnie z rządowymi środkami ostrożności, chcielibyśmy poinformować, że tylko niektóre z restauracji obsługują gości serwując wyłącznie dania a la carte / set menu.

  • HB: 4-daniowa kolacja w Waves w formie sert menu

  • FB: 3-daniowy obiad w restauracji Sharkeys w formie set menu, 4-daniowa kolacja w Waves w fromie set menu

  • All-Inclusive: napoje alkoholowe od 10:00 do 22:00 w Sharkeys / Waves, 3-daniowy lunch w Sharkeys w formie set menu, 4-daniowa kolacja w Waves w formie set menu

  • Obiekty w ośrodku, takie jak spa zen, klub dla dzieci, itp. pozostają zamknięte zgodnie z wytycznymi wydanymi przez rząd Fujairah. Ponadto należy pamiętać, że wszelkie zbędne udogodnienia w pokojach zostały usunięte i są dostępne na życzenie.

  • Śniadanie w Mozaique jako pół bufet serwowane jest codziennie od 07:00 do 10:30.

  • Restauracja Sharkeys otwarta jest od 10:00 do 22:00 (od soboty do środy) oraz od 10:00 do 23:00 (czwartek i piątek) w porze lunchu i kolacji (menu a la carte na konto gościa)

  • Restauracja Waves otwarta jest od 18:30 do 22:30 (w dni powszednie i weekendy) w porze kolacji (menu a la carte na koncie gościa)

  • Alfalaj (Lobby Café) jest otwarte codziennie od 10:00 do 18:00.

  • Barmuda jest zamknięta

  • Tropicana jest zamknięta

  • Room service jest dostępny 24 godziny.

  • Siłownia jest teraz otwarta od 8:00 do 21:00 i będzie zamykana z powodu czyszczenia i dezynfekcji od 12:00 do 15:00.

  Update z 4.11.2020

  Poniżej informacje o funkcjonowaniu obiektów w hotelu:

  • Śniadanie: W Mozaique w formie pół-bufetu serwowane jest codziennie od 07:00 do 10:30.

  • HB: 4-daniowa kolacja z ustalonego menu w Waves lub pół-bufet w restauracji Mozaique (lokalizacja wydawania posiłków zależy od potrzeb operacyjnych ośrodka)

  • FB: 3-daniowy lunch w formie ustalonego menu w Sharkeys, 4-daniowa kolacja w formie ustalonego menu w Waves lub obiad / kolacja jako pół-bufet w restauracji Mozaique (lokalizacja wydawania posiłków zależy od potrzeb operacyjnych ośrodka)

  • All-Inclusive: napoje alkoholowe od 10:00 do 22:00 w Sharkeys / Waves, 3-daniowy obiad w Sharkeys, 4-daniowa kolacja w Waves lub lunch / kolacja jako pół-bufet w restauracji Mozaique (lokalizacja wydawania posiłków zależy od potrzeb operacyjnych ośrodka)

  • Udogodnienia w ośrodku, takie jak spa zen i klub dla dzieci, pozostają zamknięte. Ponadto należy pamiętać, że wszelkie zbędne udogodnienia w pokojach zostały usunięte i są dostępne na życzenie.

  • Bar plażowy Sharkeys jest otwarty codziennie od 10:00 do 23:00 Restauracja Waves Beach jest otwarta codziennie od 18:30 do 22:30 Bar przy basenie Barmuda & Tropicana są zamknięte

  • Room service jest dostępny 24 godziny

  • Siłownia i korty tenisowe są otwarte od 08:00 do 12:00 i od 15:00 do 21:00

  * Pokoje

  O Classic Sea View znajdujące się w głównym budynku resortu są gotowe na przyjęcie naszych gości od 27.10.2020.

  O Classic znajdujące się w głównym budynku resortu są gotowe na przyjęcie naszych gości od 01.11.2020.

  Update z 27.05.2020

  Hotel będzie przeprowadzał pełną renowację części pokoi (w 3 fazach) w okresie 25/08-31/10/2020.

  Niedogodności dla gości będą zminimalizowane. Pragniemy podkreślić, że ta renowacja nie wpłynie na żadne usługi ani udogodnienia oferowane w hotelu.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualizacja z 8.04.2021 r.

  Aktualne warunki wjazdowe do Emiratów Arabskich:

  • Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju z dowolnego punktu wylotu muszą mieć ze sobą zaświadczenie o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem. Zaświadczenie musi dotyczyć testu przeprowadzanego metodą reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR). Zaświadczenia dotyczące innych testów, w tym testu metodą przeciwciał oraz zestawów do wykonania w domu, nie są akceptowane w Dubaju. Aby się odprawić, podróżni muszą mieć ze sobą oficjalne, wydrukowane zaświadczenie w języku angielskim lub arabskim - wiadomości SMS i elektroniczne dokumenty nie są akceptowane. Zaświadczenia w innych językach są akceptowane, jeśli mogą być zatwierdzone w porcie wylotu.

  • Wszyscy podróżujący do Dubaju muszą pobrać aplikację COVID19 - DXB Smart App iOS-Android

  • Po przylocie do Dubaju pasażerowie zostaną poddani drugiemu, bezpłatnemu testowi PCR na lotnisku w Dubaju. Do czasu otrzymania wyniku testu klienci pozostają w swoim hotelu. W przypadku pozytywnego wyniku testu klienci poddają się izolacji i proszeni są o śledzenie na bieżąco informacji z Dubai Health Authority.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testów:

  • dzieci poniżej 12. roku życia i pasażerowie ze średnim lub zaawansowanym stopniem niepełnosprawności nie muszą poddawać się testowi PCR na obecność COVID-19.

  Na Lotnisku Chopina w Warszawie istnieje możliwość wykonania ekspresowych testów PCR przed wylotem z Warszawy - więcej informacji pod poniższym linkiem: https://lotnisko-chopina.pl/pl/testy-covid-19.html.

  Na lotnisku w Krakowie, pasażerowie mogą skorzystać z expressowych testów PCR - więcej informacji pod poniższym linkiem: https://www.krakowairport.pl/pl/testy-covid-19

  Kwarantanna po powrocie do Polski

  Wszyscy wracający do kraju samolotem kierowani będą na 10 dniową kwarantannę, którą w przypadku przylatujących ze strefy Non Schengen (czyli Emiratów) uchyli wyłącznie negatywny wynik testu na COVID-19 wykonany w Polsce. Pasażerowie przylatujący z krajów Non-Schengen (czyli z Emiratów)Negatywny wynik testu wykonany przed przekroczeniem granicy (czyli w Emiratach) nie zwalnia z kwarantanny. Oznacza to, że testy wykonane w krajach Non-Schengen (w tym Emiratach) nie będą uznawane. Kwarantannę skrócić może wyłącznie negatywny wynik testu w kierunku koronawirusa wykonany po przylocie do Polski w ciągu 48 godzin i wysłany do systemu teleinformatycznego.

  Na wielu lotniskach są już punkty robienia testów. Zachęcamy do sprawdzenia takiej możliwości na stronie lotniska. Osoby zwolnione z kwarantannyObowiązkowa kwarantanna po przylocie do Polski z krajów strefy Schengen i Non-Schengen nie dotyczy osób, które:-Przyjęły dwie dawki szczepionki przeciwko COVID-19 dopuszczonej przez Unię Europejską i dysponują zaświadczeniem o wykonaniu szczepienia ochronnego-Są ozdrowieńcami, czyli osobami, które w ciągu ostatnich 6miesięcy były poddane izolacji, izolacji w warunkach domowych lub hospitalizacji z powodu zakażenia koronawirusem.

  Podróżowanie z Dubaju do Abu Dhabi

  Osoby zamierzające wjechać na terytorium Abu Dhabi muszą posiadać zaświadczenie o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wystawione w ciągu 48 godzin albo testu DPI wystawione w ciągu 24 godzin przed przyjazdem. Dzień przyjazdu do Abu Dhabi jest traktowany jako pierwszy dzień.

  Pasażerowie przyjeżdżający

  W przypadku podróży do Abu Dhabi zaraz po przylocie do Dubaju konieczne jest posiadanie zaświadczenia o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wystawionego w ciągu ostatnich 48 godzin oraz poddanie się testowi PCR na obecność COVID-19 na granicy. Pasażerowie z krajów ze strefy zielonej muszą poddać się kolejnemu testowi PCR na obecność COVID-19 w szóstym dniu, bez obowiązkowej kwarantanny. Pasażerowie przybywający z innych krajów (w tym obecnie z Polski) muszą poddać się testowi PCR na obecność COVID-19 w chwili przyjazdu oraz w ósmym dniu pobytu, a także odbyć 10-dniową kwarantannę. Kwarantannę można odbywać w domu, w hotelu lub w zakwaterowaniu wyznaczonym przez władze ds. zdrowia publicznego.

  W przypadku podróży do Abu Dhabi po pobycie w innych emiratach

  Na granicy z Abu Dhabi należy okazać ujemny wynik testu PCR na obecność COVID-19 wystawiony w ciągu 48 godzin albo ujemny wynik badania z krwi DPI, wystawiony w ciągu ostatnich 24 godzin przed wjazdem. Nie można użyć testów DPI do kilkukrotnego wjazdu do Abu Dhabi. Rezydenci i turyści będą musieli poddać się dodatkowym testom na lotnisku AUH (w zależności od długości pobytu i rodzaju testu). Podróżni wjeżdżający z ujemnym wynikiem testu PCR na obecność COVID-19muszą poddać się kolejnemu badaniu PCR w czwartym dniu oraz dodatkowo w ósmym dniu (w przypadku co najmniej 8-dniowego pobytu). Podróżni wjeżdżający z ujemnym wynikiem testu DPI muszą poddać się badaniu PCR na obecność COVID-19 w trzecim dniu oraz dodatkowo w siódmym dniu (w przypadku co najmniej 7-dniowego pobytu).

  Dodatkowe ubezpieczenie dla pasażerów linii flydubai oraz Emirates:

  • Pasażerowie flydubai objęci są w podróży ubezpieczeniem MULTI-RISK (w tym od skutków infekcji COVID-19) na podstawie zakupionego biletu na przelot flydubai. Wyciąg z postanowień polisy w j. polskim dostępny jest TUTAJ. Więcej informacji: https://www.flydubai.com/en/plan/covid-19/multi-risk-travel-insurance

  • Pasażerowie Emirates objęci są w podróży kompleksowym ubezpieczeniem. Więcej informacji: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/multi-risk-travel-insurance/

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Niedziela, 16.05.2021
  21:40
  05:25
  WAWWarszawa - Chopin
  DXBDubaj

  Powrót

  Niedziela, 23.05.2021
  15:25
  19:30
  DXBDubaj
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  Aneta
  Pobyt - Styczeń 2019Para
  Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Hotel bardzo czysty, świetna miła obsługa. Na pewno wrócimy.
  ZaletySzeroka plaża, ciepły ocean,
  Wadybrak

  7.1
  Tadeusz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Para
  Nudno nic się nie dzieje . Ktoś kto szuka ciszy i spokoju jest ok . Ale po 2 dniach dla nas tej ciszy było za dużo .
  ZaletyZadbany , miła obsluga
  WadyPołożenie , wszędzie daleko . All inclusiv dwie kategorie , jedno można drugie nie . Albo jest all inclusiv albo nie . Samo słowo znaczy wszystko a nie wszystko tylko niedokońca .

  10
  Darek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Marzec 2019Para
  Spokojne miejsce z piękną plażą 5 km którą codziennie można się przechadzać wzdłuż zatoki. Fittness klub dobrze wyposażony. Polecam, miejsce szczególne z położeniem od zatoki Omańskiej + 2 godz drogi do Dubaju. Itaka zapewniła dużo różnorodnych wycieczek.
  10
  Darek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Marzec 2019Para
  Spokojne miejsce z piękną plażą 5 km którą codziennie można się przechadzać wzdłóż zatoki. Fittness klub dobrze wyposażony. Polecam miejsce szczególne z położeniem od zatoki Omańskiej. 2 godz drogi do Dubaju. Itaka zapewniła dużo różnorodnych wycieczek.
  9.2
  Robert Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2019Para
  Za całą odpowiedzialnością polecam ten hotel, szczególnie w okresie zimowym. Obiekt na pewno spodoba się osobom ceniącym spokój. Wieczorami nie ma głośnych dyskotek, ale można korzystać z kilku barów. Wszystkie pokoje z widokiem na morze i strefę basenową.
  ZaletyPiękny ogród, doskonała kuchnia, sympatyczna i pomocna obsługa, teren hotelowy połączony bezpośrednio z plażą.
  WadyBrak atrakcji w okolicy

  Mapa

  Meczet Al Badiyah 8 km w linii prostej od hotelu
  Mimo iż Fudżajra to stosunkowo młode państwo ma kilka wyjątkowych zabytków, które warto zobaczyć. Jednym z nich jest Al Badiyah - najstarszy i zarazem najmniejszy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Niektóre podania mówią, ze mógł powstać nawet kilka tysięcy lat temu. Zwiedzając meczet należy pamiętać o całkowitym zakazie fotografowania. Ze wzgórza nieopodal meczetu rozciąga się niezapomniany widok na Zatokę Omańską.

  Zobacz więcej

  Dhayah Fort 52 km w linii prostej od hotelu
  To jedyny fortu wybudowany na wzgórzu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wzniesiono go w XVI wieku, w 1819 roku służył jako wieża obronna podczas najazdu wojsk brytyjskich. W późniejszych dziejach fort uległ spaleniu, odrestaurowano go w 1990 roku. Dodatkową atrakcją jest fantastyczna panorama na Ras Al Khaimah, która rozpościera się ze wzgórza.

  Zobacz więcej

  Museum of Ras Al Khaima 53 km w linii prostej od hotelu
  Obowiązkowym punktem zwiedzania Ras al-Khaimah powinno być Museum of Ras Al Khaima. W jego zasobach znajdują się liczne zbiory historycznego jak i kulturowego dziedzictwa. Przez wielu budynek muzeum uważany jest za najładniejszą budowlę Zatoki Perskiej.

  Zobacz więcej

  Park wodny Iceland Water Park 59 km w linii prostej od hotelu
  Kiedy na chwilę zapragniemy schować się przed słońcem lub jeżeli nasze dzieci lubią zabawę w aquaparkach - koniecznie wybierzmy się do parku wodnego Iceland Water Park. W parku czekają na nas trasy z rozmaitymi zjeżdżalniami, basenami i tematycznymi zatoczkami. Największą atrakcją parku jest Penguin Falls - największym na świecie sztuczny wodospad.

  Zobacz więcej

  Muzeum Archeologiczne 99 km w linii prostej od hotelu
  W Sharjah spotkamy wiele ciekawych i różnorodnych muzeów. Wybranie tych najważniejszych jest bardzo trudne. Spośród imponującej listy sugerujemy odwiedzić Muzeum Archeologiczne, w którym znajduje się bogata kolekcja narzędzi, broni i biżuterii, znalezionych podczas licznych wykopalisk. Wizytę w muzeum szczególnie polecamy najmłodszym - przygotowano tu dla nich specjalne sekcje z multimedialnymi atrakcjami, dzięki którym w ciekawy i niebanalny sposób zapoznają się oni z historią cywilizacji w tej części świata. Muzeum jest czynne od soboty do czwartku (od 8.00 do 20.00) oraz w piątki (od 16.00 do 20.00). Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 5 AED. Dzieci mają wstęp bezpłatny.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  36°C
  24°C
  27°C
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżujący muszą okazać negatywny wynik testu na COVID (RT-PCR) wykonany w przeciągu 72 godzin przed odlotem. Polskie laboratoria akredytowane przez ministerstwo zdrowia są honorowane podczas przekraczania granic zewnętrznych Emiratów. zobacz więcej. W dniu 24 września 2020. ogłoszono, że wszystkie emiraty otwierają się na ruch turystyczny. Wszyscy obcokrajowcy, podróżujący przez lotnisko w Dubaju są zobowiązani do pobrania i zarejestrowania swoich danych w aplikacji COVID-19 DXB. Należy wypełnić formularz oświadczenia zdrowotnego przed wyjazdem na lotnisku.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.
  W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.
  W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.