Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

The Ritz Carlton Al Wadi Desert

Wycieczka objazdowa

Last minute
Kod oferty: WAK634285
basen
basen
basen
basen
recepcja / lobby
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Dobra baza wypadowa do pobliskich emiratów - Fudżajry i Umm Al-Kajwajn
 • Dużo atrakcji dla dzieci (Iceland Water Park)
 • Dużo zabytków (m.in. Ras al-Khaimah Museum, wioska Shimal, Dhayah Fort)
 • Najbardziej zróżnicowany krajobrazowo emirat
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  30.04.2021 Piątek
  KRKKraków
  30.04.2021 Piątek
  DXBDubaj

  Powrót

  07.05.2021 Piątek
  DXBDubaj
  07.05.2021 Piątek
  KRKKraków

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK634285Region: Ras al-KhaimahOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

  Położenie

  Luksusowy spokojny kurort położony jest ok. 90km od Dubaju na pustyni.

  Jego teren znajduje się w rezerwacie przyrody, który zajmuje obszar 100 hektarów.

  Do dyspozycji gości

  Basen, 4 lokale gastronomiczne, SPA i centrum odnowy biologicznej, sporty i zajęcia edukacyjne, centrum fitness, darmowe Wi-Fi.

  Dla dzieci mini klub, plac zabaw

  Pokoje

  Obiekt oferuje 101 willi z prywatnym basenem i tarasem z leżakami.

  Wyposażone są one w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem oraz suszarką do włosów, część wypoczynkową, minibar, telewizor z płaskim ekranem, telefon, sejf.

  W naszej ofercie

  Nasza nazwa willa 2-os, 1-os, nazwa obiektu - Al Rima Pool Villa

  Willa 158m2 z prywatnym basenem i widokiem na pustynię. Posiada zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz 55-calowy telewizor. Wyżywienie Śniadania

  Nasza nazwa willa z prywatnym basenem 2-os, 1-os, nazwa obiektu - Al Khaimah Tented Pool Villa

  Willa 253m2 z prywatnym basenem i widokiem na pustynię. Posiada zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz 55-calowy telewizor. Wyżywienie Pełne

  Inne pokoje na zapytanie.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy Polska -Dubaj- Polska (Kraków, Katowice) min 1950 PLN osoba liniami Flydubai z bagażem podręcznym 7 kg i rejestrowanym 20 kg, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym typie pokoju, wyżywienie według wyboru, opieka anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

  Cena nie zawiera

  Opłaty klimatycznej w wysokości AED 20/osoba/dzień, napiwków za usługi lokalnych przewodników, wydatków własnych, wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

  Uwagi

  1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku braku dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.

  2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

  3. Wpłata może być dokonana w dolarach bądź złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem sprzedaży banku PeKaO S. A. z dnia rozliczenia imprezy.

  4. Dostępność miejsc w hotelu do potwierdzenia po podpisaniu umowy.

  5. Hotel ma prawo zażądać od Gościa zwrotnego depozytu na karcie kredytowej lub w gotówce, jego wysokość zależna jest od hotelu.

  6. Dziecko do lat 11 na zapytanie.

  7. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Covid-19

  Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju są zobowiązani do

  1. posiadania wydrukowanego negatywnego wyniku testu na COVID-19 w języku angielskim lub arabskim (nie są uwzględniane odręczne certyfikaty).

  Test PCR musi być wykonany nie później niż na 72 godziny przed odlotem do Dubaju (z wyjątkiem dzieci do 2 roku życia).

  2. wypełnienia formularza Travel undertaking form (zostanie przesłany do Klientów wraz z dokumentami podróży),

  3. pobrania aplikacji COVID-19 DXB Smart (zostanie przesłana do Klientów wraz z dokumentami podróży instrukcja pobrania aplikacji).

  4. Departament Turystyki w Ras Al Khaimah wprowadził dla turystów odwiedzjących ten emirat do 31.12.2020 darmowe testy PCR wymagane na powrocie z Dubaju.

  Testy wykonywane są na bieżąco w RAK Medical Center w centrum handlowym Al Hamra Mall lub w prywatnym szpitalu RAK Hospital w Ras Al Khaimah.

  Turyści muszą się zgłosić na test z paszportem i voucherem hotelowym potwierdzającym zakwaterowanie na terenie emiratu Ras Al Khaimah.

  Wyniki testu będą dostępne w ciągu 12-24h.

  Począwszy od niedzieli 8 listopada 2020 r. w przypadku osób które wjechały do emiratu Abu Zabi na 4 lub więcej dni konieczne jest dodatkowe wykonanie testu PCR w 4. dniu wizyty. Dodatkowo jeżeli ktoś planuje pozostać na terytorium Abu Zabi na 8 lub więcej dni musi wykonać kolejny test 8. dnia pobytu. Za pierwszy dzień pobytu uznaje się dzień przekroczenia granicy emiratu.

  Gwarancja niezmienności ceny

  Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

  Do 3500 zł / osoba - 65 zł / osoba

  3501 do 6000 zł / osoba - 100 zł / osoba

  Od 6001 do 9000 zł / osoba - 170 zł / osoba

  Powyżej 9000 zł / osoba - 250 zł / osoba

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  31°C
  Temperatura w nocy
  21°C
  Temperatura wody
  26°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżujący muszą okazać negatywny wynik testu na COVID (RT-PCR) wykonany w przeciągu 72 godzin przed odlotem. Polskie laboratoria akredytowane przez ministerstwo zdrowia są honorowane podczas przekraczania granic zewnętrznych Emiratów. zobacz więcej. W dniu 24 września 2020. ogłoszono, że wszystkie emiraty otwierają się na ruch turystyczny. Wszyscy obcokrajowcy, podróżujący przez lotnisko w Dubaju są zobowiązani do pobrania i zarejestrowania swoich danych w aplikacji COVID-19 DXB. Należy wypełnić formularz oświadczenia zdrowotnego przed wyjazdem na lotnisku.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.
  W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.
  W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review