Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Braavo

Last minute
Kod oferty: WAK601918
obiekt, teren hotelu
obiekt, balkon / taras
basen
basen
basen
obiekt, teren hoteluobiekt, balkon / tarasbasenbasenbasenbasenpokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój trzyosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

rodzinny
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

18.01.2021 Poniedziałek

Wykwaterowanie

25.01.2021 Poniedziałek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK601918Region: TallinOrganizator: Nekera

Kraj

Estonia

Położenie

Nowoczesny hotel otwarty w 2007 roku. Obiekt ze spa i krytym basenem znajduje się na terenie Starego Miasta, tylko kilka kroków od Placu Miejskiego. Goście hotelu mają możliwość bezpłatnego wstępu do parku wodnego i na kryty basen.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja z sejfami, sala śniadaniowa.

Internet

Bezpłatne WiFi na terenie obiektu.

Zakwaterowanie

Pokoje (20m2) wyposażone są w: łazienkę (z: wanną lub prysznicem, toaletą i suszarką do włosów), telefon, telewizję kablową, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Pokoje rodzinne (37m2) oferują: aneks kuchenny, lodówkę.

Wyżywienie

Ze śniadaniem w formie bufetu.

Wellness

Za opłatą: klub odnowy z zabiegami spa, sauna, centrum fitness.

Parking

Ok. 10 EUR/dzień.

Zwierzęta domowe

Nie.

Adres

Aia 20, 10111 Tallinn, Estonia

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
-4°C
Temperatura w nocy
-8°C
Liczba godzin słonecznych
1

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszystkie osoby przyjeżdżające do Estonii obowiązuje 14-dniowa kwarantanna. Alternatywnie można zrobić na lotnisku test na obecność koronawirusa. Do czasu wyniku testu należy być w samoizolacji. Po negatywnym wyniku, można wychodzić z domu jedynie w celu pracy i niezbędnych zakupów potrzebnych do życia. Po co najmniej 7 dniach od wyniku pierwszego testu należy test powtórzyć. Ponowny negatywny wynik testu zwalnia całkowicie z dalszej samoizolacji.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Estońskiej jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przed wyjazdem należy upewnić się, czy posiadany dokument jest we właściwym stanie technicznym i pozwala na potwierdzenie tożsamości. Przypomnieć należy o bezwzględnym obowiązku posiadania dokumentu paszportowego lub dowodu osobistego przez podróżujące
z rodzicami/opiekunami dzieci.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europeskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Nie wymaga się specjalnych szczepień. Jedynie w okresie letnim zalecane jest szczepienie przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych. Osoby ubezpieczone w polskim NFZ podróżujące po Estonii mają prawo korzystać w nagłych przypadkach z publicznej opieki medycznej w ramach ubezpieczenia. Uwaga: Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) umożliwia obywatelom Unii korzystanie z opieki medycznej w Estonii.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review