Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

L'Ours Blanc

Last minute
Kod oferty: WAK181955
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Skipass w cenie

Skipass w cenie

Skipass w cenie
Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Dostępne pokoje

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

ok. 25 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

ok. 27 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.01.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.02.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK181955Region: Dauphine/IsereOrganizator: SnowTrex

Miasto

Alpe d'Huez

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Wybudowany z drewna obiekt Résidence L'Ours Blanc położony jest w samym sercu Alpe d'Huez z przepięknym widokiem na dolinę, na masyw górski Oisan. Bezpłatny autobus dla narciarzy zabierze Państwa w ciągu kilku minut do terenu narciarskiego. Z obiektu mogą Państwo bezpośrednio dojść do olimpijskiego lodowiska oraz pasażu handlowego z barami i restauracjami. Obiekt wyposażony jest w recepcję, pokój wypoczynkowy, przechowalnię bagażu (bez nadzoru) i szafki do przechowywania sprzętu narciarskiego (1 x /studio/apart.). Wyposażenie i wyżywienieStudia oraz apartamenty wyposażone są w pokój dzienno-sypialny z TV, częściowo oddzielne sypialnie, łazienkę lub prysznic/WC, suszarkę do włosów (bezpłatne wypożyczenie w recepcji, dostępność ograniczona), Wi-Fi (ograniczony przesył danych), jak i balkon lub taras. Całkowicie wyposażona nisza kuchenna posiada kuchenkę, częściowo kuchenkę mikrofalową, lodówkę oraz zmywarkę i ekspres do kawy. Oferta bez wyżywienia. Na życzenie i za opłatą można na miejscu zarezerwować dostawę pieczywa.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaPrzechowalnia bagażu (bez nadzoru)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaWi-Fi (większy przesył danych w studiach i apart.)Akcesoria dla niemowląt (dostępność ograniczona): 40,- € /tydz./dziecko

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 0,80 € za osob./nocKaucja: 200,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydz., bez karmy, za okazaniem zaświadczenia o aktualnych szczepieniach, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Do karnetu narciarskiego wymagany jest dowód tożsamości ze zdjęciem.

Apartament 4-osob. (ok. 25m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą lub dwoma pojedyńczymi łóżkami i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymibalkon lub taras

Apartament 7-osob. (ok. 40m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z dwoma rozsuwanymi kanapami pojedynczymi, rozsuwanym łóżkiem oraz TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznicbalkon lub tarasapartament dwupoziomowy

Apartament 8-osob. (ok. 56m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z dwoma pojedynczymi rozkładanymi kanapami i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z dwoma łóżkami pojedynczymikabina sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowo oddzielny prysznic/WCbalkon lub taras

Studio 4-osob. (ok. 25m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi kanapami sypialnymi i TVkabina sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Apartament 5-osob. (ok. 27m?), sc

Pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami sypialnymi i wysuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) oraz TVsypialnia z 2-osobowym łóżkiemLUBpokój dzienno-sypialniany z podwójną kanapą do spania oraz TVsypialnia z 3 łóżkami pojedynczymibalkon lub taras

Apartament 7-osob. (ok. 50m?), sc

Pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami sypialnymi, wysuwane łóżko (zalecane dla dzieci) oraz TVsypialnia z 2-osobowym łóżkiemsypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymidodatkowo łazienka z prysznicembalkon lub taras

Apartament 5-osob. (superior), sc

Pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami sypialnymi i wysuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) oraz TV

Sypialnia z 2-osobowym łóżkiemLUB

Pokój dzienno-sypialniany z podwójną wysuwaną kanapą oraz TV

Sypialnia z 3 łóżkami pojedynczymi

Balkon lub taras

Apartament 7-osob. (superior), sc

Pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami sypialnymi, wysuwane łóżko (zalecane dla dzieci) oraz TV

Sypialnia z 2-osobowym łóżkiem

Sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi

Dodatkowo łazienka z prysznicem

Balkon lub taras

Dojazd

Kolej: Grenoble (ok. 65km), Przelot: Grenoble (ok. 110km), Chambery (ok. 130km), Lyon (ok. 150km), Turyn (ok. 200km), Genewa (ok. 210km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski alpe d'huez grand domaine ski

Maks. wysokość: 3330mMin. wysokość: 1125mWys. miejscowość: 1860mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 27Krzesełka: 22Gondole: 18Trasy łącznie: 250kmTrasy zielone/niebieskie: 70kmTrasy czerwone: 130kmTrasy czarne: 50km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review