Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Nice Riviera

Last minute
Kod oferty: WAK648467
budynek główny
recepcja / lobby
pokój
recepcja / lobby
restauracja
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

ubezpieczenie Covid-19 gratis

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratis

ubezpieczenie Covid-19 gratis
Ubezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

24.04.2021 Sobota

Wykwaterowanie

01.05.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK648467Region: Lazurowe WybrzeżeOrganizator: Europe Mountains

Region

Nicea

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę.

Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

Pokój jednoosobowy klasyczny

1 łazienka, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - classic, klimatyzacja, łóżko pojedyncze, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 20m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Pokój jednoosobowy komfort w aneksie

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, kategoria pokoju - comfort, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 1 osoby, prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Dwójka komfort

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, kategoria pokoju - comfort, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, powierzchnia 25m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Dwójka klasyczny

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - classic, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, powierzchnia 20m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Pokój rodzinny dla 2-4 osób

1 łazienka, 1 oddzielna sypialnia, 1 podwójne łóżko, 1 sofa dla 2 osób, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, klapki kąpielowe, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, powierzchnia 25m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, sofa, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - pokój rodzinny, wifi

Trójka

1 łazienka, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, klapki kąpielowe, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 3 osób, pokoje w budynku obok, powierzchnia 25m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

W cenie

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie

Leżaki

Dostęp do internetu

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Wysokie krzesło dla dziecka

Śniadania w formie bufetu

Fitness

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Parking - 22 euro za auto/noc

Opiekunka do dzieci

Zwierzęta mile widziane - 12 euro za zwierzę/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Basen kryty - 30m², sauna fińska, fitness.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, opiekunka do dzieci, wynajem zabawek i gier.

Usługi hotelowe

Leżaki, bar, pokój śniadaniowy, zakaz palenia w hotelu.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, american Express, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 12.00, liczba wind - 1.

Lokalizacja hotelu

Sklepy - 15km, stacja pkp - 1km, centrum miasta - 0m, lotnisko - 7km, przystanek autobusu - 20m, plaża - 500m, wysokość (n.p.m.) - 5m, blisko plaży, morze - 50m, port - 2km.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
16°C
Temperatura w nocy
9°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która ukończyła 11 rok życia i podróżuje do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą. Obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu nie dotyczy kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów i pracowników transgranicznych, z wyjątkiem kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów przypływających promem z Irlandii. Muszą oni okazać negatywny wynik testu PCR lub testu antygenowego wykrywającego białko N SARS-Co-V-2.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review