Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Le Belmont (Les Arcs)

Kod oferty: WAK332141
kuchnia / aneks kuchenny
pokój
pokój
kuchnia / aneks kuchenny
budynek główny
kuchnia / aneks kuchennypokójpokójkuchnia / aneks kuchennybudynek główny
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

26.06.2021 Sobota

Wykwaterowanie

03.07.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK332141Region: ParadiskiOrganizator: Europe Mountains

Region

Les Arcs

Opis

Apartamentowiec położony jest wśród śnieżnych krajobrazów Les Arcs 1800, na skraju lasu, w spokojnej okolicy. Wnętrza przeszły kompletny remont i obecnie oferują przytulne apartamenty i pokoje typu studio. Na gości czekają ładnie urządzone pokoje i doskonale wyposażone kuchnie. W pokojach znajdują się balkony i telewizory. Można tu spędzić magiczny wieczór przy kominku w ogólnodostępnym salonie lub pospacerować po okolicy. Spod hotelu odjeżdża autobus do dwóch pozostałych części kurortu. Zarówno osoby szukające spokojnego wypoczynku, jak i żądni wrażeń docenią tę ofertę.

Studio dla 4

Balkon, garderoba, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, salon/sypialnia połączona z aneksem kuchennym, sofa, stół, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, telewizor, zestaw do sprzątania

Apartament z jedną sypialnią dla 5

1 oddzielna sypialnia, balkon, garderoba, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, salon z aneksem kuchennym, sofa, stół, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, telewizor, zestaw do sprzątania

Apartament z dwiema sypialniami dla 6

2 oddzielne sypialnie, balkon, garderoba, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, salon z aneksem kuchennym, sofa, stół, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, telewizor, wanna, zestaw do sprzątania

Apartament z dwiema sypialniami dla 7

2 oddzielne sypialnie, balkon, garderoba, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, salon z aneksem kuchennym, sofa, stół, telefon, telewizja satelitarna, telewizor, zestaw do sprzątania

W cenie

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 4.2km.

Wyciągi - 298m.

Parking

Parking niestrzeżony, parking strzeżony, parking kryty niestrzeżony, miejsca do parkowania w okolicy.

Usługi narciarskie i rowerowe

Punkt sprzedaży skipasów, schowek na narty i buty.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka.

Usługi hotelowe

Widok na góry, winda.

Wyposażenie pokoi

Balkon, lodówka, telewizja satelitarna, sofa, stół, telefon, telewizor, garderoba, prysznic, ręczniki, zestaw do sprzątania, pościel.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
26°C
Temperatura w nocy
16°C
Temperatura wody
18°C
Liczba godzin słonecznych
11

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która ukończyła 11 rok życia i podróżuje do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą, oraz wypełnić oświadczenie o braku symptomów zakażenia koronawirusem i kontaktu z osobą zakażoną zobacz więcej.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review