Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Aquisana

Kod oferty: WAK423815
Kod oferty: WAK423815

Nasi klienci docenili

 • Obiekt położony jest 300 m. od terenów narciarskich.
 • Po miejscowości można poruszać się także skibusem.
 • Centrum miejscowości z licznymi atrakcjami znajduje się w odległości ok. 800 m.
 • Bezpośrednio przy obiekcie dostępne są miejsca parkingowe dla gości.
 • Opis oferty

  Region: Serre ChevalierOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK423815

  Miasto

  Serre Chevalier

  Kraj

  Francja

  Położenie/wyposażenie

  Komfortowa Résidence Aquisana położona jest w części miejscowości Villeneuve La Salle, co umożliwia łatwy dostęp do oddalonego o ok. 300m terenu narciarskiego. Bezpłatny shuttle zawiezie Państwa wygodnie do terenu narciarskiego, a także do centrum miejscowości, gdzie znajdują się liczne obiekty handlowe (ok. 800m). Do wyposażenia obiektu należą recepcja, bilard, przechowalnia bagażu, przechowalnia nart a także strefa wellness z zadaszonym i ogrzewanym basenem i turecka łaźnią parową (za opłatą). Poza tym mogą Państwo bezpłatnie korzystać ze studia fitness, a także bezpłatnych miejsc parkingowych bezpośrednio przy obiekcie (ograniczona dostępność), a także z garażu (za opłatą). Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne apartamenty posiadają łazienkę albo prysznic/WC, pokój dzienno-sypialny z TV, a także Wi-Fi, 1-2 oddzielne sypialnie lub nisze sypialne oraz aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, kuchenką mikrofalową, lodówką ekspresem do kawy i czajnikiem elektrycznym, jak również częściowo balkon. Oferta bez wyżywienia. Na życzenie można zamówić dostawę pieczywa (za opłatą).

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Korzystanie z krytego basenuKorzystanie z sali fitnessShuttle hotelowyPrzechowalnia bagażuMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (5% zniżki na kursy indywidualne)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  Dostawa pieczywaHammam: 8,- € /osob./wizytaBilardGaraż (ograniczona dostępność): 50,- € tydz./samochód

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKaucja: 500,- € /apart. Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /osob./dzień

  Zwierzęta domowe

  Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia i przedstawienia aktualnego zaświadczenia o szczepieniach)

  Zniżki

  W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

  Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

  Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

  Ważne wskazówki

  Psy w obiekcie mogą być prowadzone jedynie na smyczy.

  Apartament 4-osob. (ok. 40m?), sc

  Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym i podwójną rozkładaną kanapączęściowo balkon

  Apartament 6-osob. (ok. 49m?), sc

  Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym lub podwójną rozkładaną kanapąkabina sypialna z łóżkiem piętrowymczęściowo balkon

  Apartament 6-osob. (ok. 50m?), sc

  Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym lub podwójną rozkładaną kanapąsypialnia z 2. pojedynczymi łóżkamiczęściowo balkon

  Apartament 8-osob. (ok. 63m?), sc

  Pokój dzienno-sypialny z dwoma możliwościami do spania i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z dwoma łóżkami pojedynczyminisza sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznic

  Dojazd

  Kolej: Grenoble (ok. 115km)Przelot: Turyn (ok. 130km), Grenoble (ok. 150km), Lyon Sait-Exupéry (ok. 200km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

  Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

  Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

  Ponadto oferujemy Państwu bezpłatną rezygnację do 30.09.2021 r. dla wszystkich rezerwacji w nadchodzącym sezonie 21/22. Ważne do najpóźniej 14 dni przed wyjazdem. Więc zarezerwuj teraz!

  Jeśli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z procesem rezerwacji.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski serre chevalier

  Maks. wysokość: 2800mMin. wysokość: 1200mWys. miejscowość: 1300mWyciągi łącznie: 62Orczyki: 34Krzesełka: 21Gondole: 7Trasy łącznie: 250kmTrasy zielone/niebieskie: 138kmTrasy czerwone: 80kmTrasy czarne: 32km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Niedziela
  26.12.2021

  Wykwaterowanie

  Niedziela
  02.01.2022

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Pogoda

  11°C
  3°C
  14°C
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która podróżuje do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą, oraz wypełnić oświadczenie o braku symptomów zakażenia koronawirusem i kontaktu z osobą zakażoną zobacz więcej.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci do ukończenia 11 roku życia
  - pracownicy transgraniczni
  - ozdrowieńcy z pozytywnym wynikiem testu PCR i wypisem lekarskim stwierdzającym, że pasażer wyzdrowiał i nie zaraża
  - osoby zaszczepione dwoma dawkami szczepionki (od daty podania drugiej dawki musi minąć 14 dni) AstraZeneca, Pfizer, Moderna lub jedną dawką (od daty podania pierwszej dawki musi minąć 28 dni) szczepionki Johnson&Johnson. Wymagane jest przedstawienie potwierdzenia szczepienia wydanego przez władze publiczne i sporządzonego w języku angielskim

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
  Wiza nie jest wymagana.