Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

L'Alpaga

Last minute
Kod oferty: WAK227559
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

ok. 31 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.01.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.02.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK227559Region: Serre ChevalierOrganizator: SnowTrex

Miasto

Serre Chevalier

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Położony w samym sercu wioski górskiej Vileneuve - La-Salle-Les-Alpes obiekt Résidence L'Alpaga znajduje się w odległości 200m od wyciągów narciarskich. Przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przy obiekcie. Do najbliższych sklepów jest ok. 50m. Do wyposażenia obiektu należy recepcja z Wi-Fi (ograniczony limit transferu danych) oraz płatne zadaszone miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Publiczne i bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się w okolicy obiektu w ograniczonej dostępności. Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne studia i apartamenty wyposażone są w pokój dzienno-sypialny z TV i częściowo osobne pokoje sypialne. Ponadto posiadają łazienkę lub prysznic/WC i częściowo z osobnym WC, suszarkę do włosów (bezpłatne wypożyczenie przy recepcji, ograniczona dostępność) oraz Wi-Fi (ograniczony limit przesyłu danych). W pełni wyposażona nisza kuchenna posiada kuchenkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy i zmywarkę do naczyń. Ponadto wszystkie studia i apartamenty posiadają balkon lub taras. Bez wyżywienia. Na życzenie można zarezerwować na miejscu dostawę pieczywa (za opłatą).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaMiejsca parkingowe (publiczny)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (5% zniżki na kursy indywidualne)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaWi-Fi (wyższy przesył danych)Akcesoria dla niemowląt (dostępność ograniczona): 40,- € tydz./dzieckoZadaszone miejsca parkingowe (dostępność ograniczona)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 0,75 € za osob./nocKaucja: 200,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydz. lub 12,- €/dzień w razie krótszego pobytu; bez karmy, konieczność przedłożenia aktualnego świadectwa szczepień; psy ras obronnych nie są dozwolone)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Apartament 5-osob. (ok. 31m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 sofami do spania, z tego jedna jest łóżkiem wysuwanym (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon

Apartament 7-osob. (34 - 44m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 sofami do spania z tego jedna jest łóżkiem rozkładanym (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznicbalkon

Studio 4-osob. (29 - 32m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 sofami do spania i TVkabina sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon

Apartament 7-osob. (59 - 61m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 sofami do spania z tego jedna jest łóżkiem rozkładanym (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymidodatkowy prysznicbalkonw większości apartamenty dwupoziomowe

Apartament 8-osob. (ok. 60m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 sofami do spania i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymikabina sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznic/WCbalkonapartamenty piętrowe

Dojazd

Kolej: Grenoble (ok. 115km)Przelot: Turyn (ok. 130km), Grenoble (ok. 150km), Lyon Sait-Exupéry (ok. 200km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski serre chevalier

Maks. wysokość: 2800mMin. wysokość: 1200mWys. miejscowość: 1300mWyciągi łącznie: 62Orczyki: 34Krzesełka: 21Gondole: 7Trasy łącznie: 250kmTrasy zielone/niebieskie: 138kmTrasy czerwone: 80kmTrasy czarne: 32km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review