Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Kriopigi

Kod oferty: WAK713638
Kod oferty: WAK713638
1/27
basen
basen
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: ChalkidikiOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK713638
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

FKR
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
3.4
Nie polecam wyjazdu do tego hotelu! Począwszy od przyjazdu /5 godz.czekania na pokój/, kończąc na wyjeżdzie /na ostatnią chwilę zostaliśmy odstawieni na lotnisko/. Przy pobycie all inclusive oczekiwania nasze były nieco inne. Co do pobytu to wczasowicz jest tam zostawiony sam sobie, nie ma żadnej rozrywki, żadnych uroczystych kolacji, nie ma gdzie spędzać wieczorów, bo przy barze koło basenu trudno wytrzymać na muzykę rap. Jeżeli chcesz posłuchać greckiej muzyki nic z tego-kup sobie płytę i słuchaj w Polsce. Alejki spacerowe też gdzieś wcięło, bo jakieś tam drużki były, którymi dowożono nas na plażę, ale one nie nadawały się do spacerów. Czystość basenu też pozostawia wiele do życzenia, a brud jaki zostawiają jaskółki jest nie do zniesienia, nie jest w ogóle sprzątany. Mógłbym jeszcze wiele dodać na nie, ale może pomyślicie, że nic już mi się nie piodobało. Otóż-nie, podobała mi się Grecja z pierwszego tygodnia objazdówki i rezydentka /w tym czasie/ też super. Grecja tak, ale nie w Kriopigi.

Janek
Sierpień 2019 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 05.03.2020
9.2
Hotel ma bardzo miłą obsługę. Uśmiechnięci ludzie, zawsze chcą pomóc. Hotel jest na Chalkidikach - które bardzo poelcam - mają świetne plaże oraz dużo fajnych barów i tavern. Sam hotel to obiekt 4* ale w formule All Inclusive oferuje naprawdę zadowalającą jakość. Większość hotelu jest wyremontowana i utrzymana w fajnym nowoczesnym stylu. Bardzo polceam hotel. Pamiętajcie jednak, że do plaży trzeba trochę dojść, natomiast jest zapewniony hotelowy transport więc nie jest to męczące - byliśmy tam całą rodziną, dzieciaki nie narzekały ;)
Zaletydobre jedzenie miła obsługa duży basen wyremontowany
Wadydo plaży kilkaset metrów

Małgorzata
Wrzesień 2018 ·

Singiel

Dodano: 13.09.2018
10
Bardo miła obsługa , super atmosfera. Hotel położony na skraju miasteczka co zapewniało ciszę i spokój a jednocześnie blisko centrum. Do plaży woził nas bus w razie potrzeby kursował nawet dwa razy w wyznaczonej porze.

katarzyna_krakow
Wrzesień 2018 ·

Para

Dodano: 30.10.2018
8.6
Wyjazd 7 dniowy, wrzesień 2018, 2 osoby dorosłe; Netholiday; W dwóch słowach można określić, że hotel był bardzo dobry. Budynek dosyć duży, na początku sprawia wrażenie labiryntu;). Wszystkie części wspólne są już odrestaurowane, a pokoje na razie w części, jednak nawet te przed remontem można określić jako \" w porządku\". Pracownicy hotelu bardzo mili, czystość bez zarzutu. Jedzenie w restauracji bardzo dobre, codziennie duży wybór zarówno potraw mięsnych i bezmięsnych a także deserów w formie pieczonych ciasteczek oraz owoców. Lokalizacja hotelu - najbliższa plaża ( około 15 min spacerem) nie jest szczególnie zadbana, więc polecam iść do tej położonej trochę dalej. Najlepiej skorzystać z busa, który co godzinę (9-18) zawozi chętnych na bardzo ładną, czystą plażę. Polecam:)
Zalety-części wspólne po generalnym remoncie ( przebudowie) -bus kursujący na plażę co godzinę -smaczne posiłki -czystość
Wady- położenie hotelu - nie na tyle blisko plaży, aby można było spędzić tam wieczór

Tadeusz
Lipiec 2018 ·

Para

Dodano: 30.08.2018
4.6
Opieszała obsługa .zbyt głośna muzyka do późntch godzin nocnych.
ZaletyAkceptowalne menu.
WadyMałe łazienki w pokoju.dużo schodów beak klmy w restauracji

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
22°C
13°C
20°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.