Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Flegra Palace

Kod oferty: WAK679682
Kod oferty: WAK679682
21
obiekt, basen
basen, pool bar
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen

Opis oferty

Region: ChalkidikiOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK679682
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

agnieszka
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
6.4
Byłam w tym hotelu od 16 do 22.06 tego roku w podróży poślubnej.<br>na początku było naprawdę rewelacyjnie, wrażenie zrobił hotel, basen, wszystko czyste (hotel Flegra jest po remoncie). Wykupiliśmy sobie na miejscu all inclusive także dodatkowo obiad, napoje i alkohol darmowy do 23.<br>Niestety 3 dni przed wyjazdem hotel był już pełen i wtedy zaczęły się kłopoty. Okazało się, że pracownicy zupełnie sobie radzą z taką ilością gości. Na początku było bardzo dobre jedzonko, a kiedy już zrobiła się "masówka" żarcie było jakby dwudniowe, ciągle to samo na śniadanie, obiad i kolacje. Trochę lipa. Sprzątaczki nie nadążały ze sprzątaniem pokoi, a jak wiadomo w Grecji papier toaletowy wrzuca się do kosza a nie do wc, także nie było za ciekawie. Podobnie kelnerki, było ich za mało do obsługi wszystkich gości, był jeden barman na cały hotel także wieczorem jak zbliżała się 23 to był po prostu dramat.<br>Strasznie niemiłą osobą jest Maria, która pracuje w restauracji, naprawdę straszna, ma gości gdzieś i nie wstydzi się tego okazywać.<br>Podobnie właściciel i jeszcze jeden koleś, który ma wąsy, on też jest straszny.<br>Pozostali ludzie naprawdę super, szczególnie barmani i kelnerki, ale nie wiem czy będą tam, gdyż w dniu naszego wyjazdu planowali odejść, także hotel ma ogromny problem gdy jest dużo gości.<br>Generalnie powinno się powiedziec co mnie to obchodzi, płacę - wymagam, także jak ktoś się tam wybiera to polecam przed sezonem, bo pierwsze dni były naprawdę super, zero ludzi w basenie, żarcie wyszukane. W sezonie już nie bardzo<br>i jak ktoś będzie proszę pozdrowić Marię :))<br>

Groch
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
7.6
Hotel poza sezonem radzi sobie świetnie, gdyż jest mniejsza liczba gości, niestety w sezonie jest z tym problem i jesteś obsługiwany z wielką łaską przez niektórych pracujących tam ludzi np. Maria. Szefostwo hotelu też jest do wymiany, pod koniec pobytu wprowadziło niezdrowy klimat w hotelu na czym oprócz turystów ucierpiała ta miła część obsługi. Hotel sam w sobie pieknie odnowiony, polecam opcję all inklusive jeśli ktoś lubi sączyć wieczorem drinki.

Marta Woźnica
Wrzesień 2019 ·

Para

Dodano: 26.09.2019
10
Miła obsługa , pokoje czyste, dobre śniadania. Blisko do morza jakieś 5 minut piechotką.
ZaletyMiła obsługa , pokoje czyste, dobre śniadania. Blisko do morza jakieś 5 minut piechotką.
Wadybrak wad

ana
Maj 2008 ·

Para

Dodano: 01.06.2008
7.8
Hotel na uboczu, z dala od hałaśliwej miejscowości, bardzo dobry dla osób pragnących spokoju i wyciszenia. Hotel po remoncie, nowocześnie urządzony. W porównaniu z innymi greckimi hotelami, w których byłam bardzo dobra i urozmaicona kuchnia.

Mapa

Pogoda

11°C
4°C
14°C
4

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.