Wspaniały2 opinie89% poleceń
9,2
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Possidi Holidays

Last minute
Kod oferty: WAK607596
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu, plaża
basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenbasenteren hotelu, plażaobiekt, plażaplażaplażabasenteren hotelurecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbybalkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjarecepcja / lobbyrestauracjarestauracjaSPApokójpokójpokójpokójpokój z widokiem na morzepokój z widokiem na morze

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

widok na park/ogród
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

widok na góry, rodzinny
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

rodzinny, family room sea view
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

16.07.2020 Czwartek

Wykwaterowanie

23.07.2020 Czwartek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK607596Region: ChalkidikiOrganizator: Best Reisen

Naszym zdaniem

Elegancki hotel przy długiej i szerokiej plaży. Piękne widoki, gustowne wnętrza, dużo zieleni dookoła, spokojne otoczenie. Idealne miejsce na ucieczkę od zgiełku i wypoczynek w komfortowych warunkach. Bezpłatne Wi-Fi w całym hotelu, duże pokoje, świetna tawerna serwująca greckie przysmaki.

Położenie

Na zachodnim wybrzeżu półwyspu Kassandra, naprzeciwko plaży (przejście przez drogę) w miejscowości Possidi, w otoczeniu lasu sosnowego, w sąsiedztwie innych hoteli, 24km od Kallithea, 105km od Salonik.

Wyposażenie

Elaganckie lobby z całodobową recepcją, restauracaj główna (bufety, kolacje tematyczne), tradycyjna grecka tawarna, sale konferencyjne, przestrzeń na organizację prywatnych uroczystości, pianobar, bar przy basenie, bar przy plaży, piwnica win z własnej winiarni, bezpłatne Wi-Fi, kantor wymiany walut, minimarket, sklepik jubilerski, czytelnia, room-service, pralnia, wypożyczalnia samochodów i motocykli, taras, bezpłatny parking.

Pokoje

Family room - sypialnia (duże łóżko plus sofa lub dodatkowe łóżko pojedyncze), łazienka (wanna/prysznic, suszarka), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV sat, radio, telefon, sejf, bezpłatne Wi-Fi, weranda z widokiem na góry lub na morze. Powierzchnia - 35m kw. Możliwość zakwaterowania maks. 4 osób.

Wyżywienie

HB - śniadania (bufety) i kolacje (bufety, napoje płatne).

Sport i rozrywka

Owalny basen z tarasem słonecznym (bezpłatne parasole, drewniane leżaki i stoliczki, a ręczniki za depozytem), siatkówka plażowa, 2 korty tenisowe, tenis stołowy, siłownia, sauna, jacuzzi, sporty wodne oferowane przez agencje zewnętrzne. W hotelu odbywają się okazjonalnie występy i wieczorki folklorystyczne.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw.

Uwagi

Na miejscu w hotelu do zapłaty podatek turystyczny. Według rządu greckiego od stycznia 2018 r. nie jest on wliczony w cenę zakwaterowania. Po przyjeździe należy zapłacić podatek bezpośrednio w hotelu.

Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, szacunkowe kwoty:

• 0,50 za pokój i za noc dla 1-2 hoteli

• 1,50 za pokój i za noc w hotelach 3

• 3,00 za pokój i za noc w hotelach 4

• 4,00 za pokój i za noc w hotelach 5

Szacunkowe opłaty za apartamenty lub placówki sklasyfikowane w kluczach":

• 0,25 za pokój i za noc za 1-2 klucze

• 0,50 za pokój i za noc za 3 klucze

• 1,00 za pokój i za noc za 4 klucze

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wjedzie do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego przyjazd i pobyt.

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Podatku turystycznego płatnego na miejscu w hoteu, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
32°C
Temperatura w nocy
21°C
Temperatura wody
24°C
Liczba godzin słonecznych
12

Opinie

9.2
Mirosław vv
Jedzenie w w dużym wyborze. Dania podawane w formie bufetu, który był urozmaicony i zróżnicowany. Basen nie za duży, tylko z kilkoma leżakami. Być może jest to spowodowane bliskością morza. Za leżak i parasol na plaży płaciliśmy 7 euro. Spacerując po ogrodzie w hotelu można się odciąć od wszystkiego i zrelaksować. Do centrum Possidi jest tylko 200m. Jeśli liczycie tam na jakieś szaleństwa życia nocnego to możecie zapomnieć. Polecam na podróż poślubną, lub odpoczynek w ciszy.
9.2
Kornelia vv
To były spokojne wakacje w nadmorskim kurorcie. Hotel to niewielki kompleks budynków, nowocześnie urządzony, położony w otoczeniu lasu pniowego. W hotelu nie jest głośno . Spacerując po ogrodzie i plaży można się zrelaksować. Plaża rozległa, możemy spacerować w dowolnym kierunku. Do najbliższego miasta będziecie potrzebować taksówki lub samochodu. Basen jest mały z małą ilością leżaków. Przy tak blisko położonej plaży kogo to obchodzi...

Przed podróżą

Paszporty

Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: począwszy od 1 lipca 2020 r. Rząd Grecji określił, w jaki sposób kraj będzie przyjmował podróżnych i zapewniał wszystkim bezpieczeństwo przez cały sezon. Formularz Passenger Locator Form (PLF) jest kluczowym elementem w planowaniu. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia PLF nie później niż na 24 h przed wjazdem do Grecji, podając szczegółowe informacje o miejscu wylotu, poprzednich pobytach w innych krajach oraz adres pobytu podczas pobytu w Grecji.
System wygeneruje kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym - w wypadku podróży lotniczych będzie on skanowany przy wyjściu z samolotu. Wypełnienie formularza Passenger Locator Form (PLF) jest obowiązkowe i należy to zrobić online za pośrednictwem strony https://travel.gov.gr.

Jako uzupełnienie procedury został wprowadzony formularz w wersji drukowanej. Mogą go użyć Klienci, którzy nie otrzymali na czas kodu QR lub np. gdy zakupu dokonali na mniej niż 24 h przed wjazdem do Grecji. Wydrukowany i wypełniony formularz należy zabrać ze sobą. Na lotnisku Klient może zostać poproszony o okazanie formularza. Wersja drukowana nie zwalnia z obowiązku uzupełnienia formularza online, a w przypadku nieotrzymania na czas kodu QR, wraz z wydrukowaną wersją formularza należy okazać e-mail otrzymany po wypełnieniu formularza online, który jest potwierdzeniem, że wniosek online został złożony.

Dodatkowe opłaty

W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00