Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Polska otwiera granice

Potidea Palace

Kod oferty: WAK607344
basen, plaża
basen
brodzik, dla dzieci, plac zabaw
basen
teren hotelu
basen, plażabasenbrodzik, dla dzieci, plac zabawbasenteren hoteluteren hoteluobiekt, budynek głównyteren hotelurecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójłazienkarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjapool barpool bardrink barbasensiłowniaplażaplaża
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK607344Region: ChalkidikiOrganizator: Best Reisen
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
32°C
Temperatura w nocy
21°C
Temperatura wody
24°C
Liczba godzin słonecznych
12

Opinie

Opinie dodane przez

10
Sara
Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
Zaletypiękna plaża przy hotelu dobre jedzenie miła obsługa czysto
Wady-
Zadbany teren hotelowy jak i sam hotel, przemiła obsługa, sprawne kwaterowanie, dobre jedzenie. Najlepsze miejsce na wypoczynek
9.4
Aneta
Pobyt - Maj 2019Para
Hotel super, nowoczesny. Składa się z 10 budynków. W hotelu bilard, Night Club. 2 mini kluby dla dzieci i splash park. Pokoje Suite- 2 pokoje : sypialnia i salon z sofą. Pokoje deluxe- nieduże, ale super standard, nowoczesne. W cenie mini bar, sejf i wifi. Pokoje economy- widok na ulicę , ale standard bardzo fajny. Ultra all inclusive - w cenie importowane Alkohole!! W hotelu jest spa. Hotel zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.
9.7
Iwona
Pobyt - Październik 2018Grupa przyjaciół
ZaletyMenu dla dzieci, bogate all inc, ładna plaża
Wadybrak rozrywek w okolicy
Hotel o bardzo dobrym standardzie, jak na ten rejon wypada na 5*. Duża infrastruktura hotelowa, kilka basenów, mostki, duży taras. Plaża bardzo ładna, bezpośrednio przy hotelu, ze słomianymi parasolami. W hotelu zatrudniona bardzo mila obsługa, jedzenie bardzo smaczne, także menu dla dzieci. W pokojach typu presidental restauracja a`lacarte w cenie. Pokoje typu suite- 2 pomieszczenia. Hotel nowoczesny, zadbany - spełni wymagania osób wymagających. Zdecydowanie jeden z lepszych wyborów, w tej okolicy.
8.4
Julia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Kwiecień 2018Rodzina z dziećmi
Zaletywysoki standard,ultra all inclusive
Wyjazd z rodziną bardzo nam się podobał, hotel mega!
9.5
Dominika
Pobyt - Wrzesień 2016Rodzina z dziećmi
ZaletyPlaża przy hotelu, w hotelu piękny basen ze strefą dla dzieci, pyszne posilki
WadyCiężko mi przypomnieć sobie jakieś wady
Wybraliśmy się razem ze znajomymi i dziećmi, był to dobry wybór, ponieważ hotel ma świetną strefę zabaw dla dzieci na basenie. Ponadto plaża tu przy hotelu to duży komfort. Pokoje bardzo ładne i zadbane. Posiłki też bardzo dobre. Dla mnie pobyt był rewelacyjny :-)

Przed podróżą

Paszporty

Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: począwszy od 1 lipca 2020 r. Rząd Grecji określił, w jaki sposób kraj będzie przyjmował podróżnych i zapewniał wszystkim bezpieczeństwo przez cały sezon. Formularz Passenger Locator Form (PLF) jest kluczowym elementem w planowaniu. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia PLF nie później niż na 24 h przed wjazdem do Grecji, podając szczegółowe informacje o miejscu wylotu, poprzednich pobytach w innych krajach oraz adres pobytu podczas pobytu w Grecji.
System wygeneruje kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym - w wypadku podróży lotniczych będzie on skanowany przy wyjściu z samolotu. Wypełnienie formularza Passenger Locator Form (PLF) jest obowiązkowe i należy to zrobić online za pośrednictwem strony https://travel.gov.gr.

Jako uzupełnienie procedury został wprowadzony formularz w wersji drukowanej. Mogą go użyć Klienci, którzy nie otrzymali na czas kodu QR lub np. gdy zakupu dokonali na mniej niż 24 h przed wjazdem do Grecji. Wydrukowany i wypełniony formularz należy zabrać ze sobą. Na lotnisku Klient może zostać poproszony o okazanie formularza. Wersja drukowana nie zwalnia z obowiązku uzupełnienia formularza online, a w przypadku nieotrzymania na czas kodu QR, wraz z wydrukowaną wersją formularza należy okazać e-mail otrzymany po wypełnieniu formularza online, który jest potwierdzeniem, że wniosek online został złożony.

Dodatkowe opłaty

W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00