Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Amalia (Acharavi)

Kod oferty: WAK258782
Kod oferty: WAK258782
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: KorfuOrganizator: RainbowKod oferty: WAK258782
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

3.9
Daria Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Grupa przyjaciół
Nie polecam, brudno, owady na ścianach, brak właściciela, brak recepcji, nie wiadomo co ze sobą zrobić przed rozpoczęciem doby, dość daleko do centrum i do sklepów, blisko jest morze,ale kamienista plaża i bez leżaków. Jest WiFi i jest cisza. A i w hotelu NIE MA BASENU!
ZaletyCisza, blisko morza, taras, dobrze działające WiFi.
WadyOgólnie brudno, otrzymałam dodatkowo brudny i dziurawy ręcznik. Owady na ścianach, okropnie brudne naczynia. Wprowadzanie w błąd zdjęciami, w hotelu NIE MA BASENU. Brak kontaktu z właścicielem, brak recepcji, nie wiadomo co ze sobą zrobić jak przyjeżdża się kilka godzin wcześniej, dostępna tylko komórka z kluczykiem na bagaż.

3.1
Anna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2018Para
Hotelu Kamari Studios & Apartments na pewno nie można traktować w kategorii 3 gwiazdek, jest to bardziej pensjonat lub kwatera prywatna i tak powinien być przedstawiany w ofercie biura , oferta nie powinny również proponować wyżywienia. Niestety skorzystaliśmy z tej opcji i to był błąd. Śniadania i kolacje serwowane są przez Panią właścicielkę do stolika i to byłoby ok , gdyby nie czas oczekiwania na posiłki i brak jakiejkolwiek informacji co posiłek będzie zawierał. Pani donosiła wszystko na raty np chleb (4 kromki) następnie po kilkunastu minutach talerz z wędliną i serem a na koniec np smażone jajka, a potem jeszcze szklankę soku lub w odwrotnej kolejności, to samo kolacja, Średnio śniadanie od momentu pojawienia się przy barze-recepcji zajmowało nam ok. 1 godziny, a byliśmy chyba jedynymi gośćmi którzy wybrali opcję z wyżywieniem. Jednego dnia spędziliśmy ponad 1,5 godziny czekając jak Pani dostarczy wszystko, kiedy zwróciliśmy uwagę na czas oczekiwania , Pani postanowiła strzelić ?focha? i przestała się odzywać, początkowa była nawet miła i uśmiechnięta ale od tego momentu totalnie nas ignorowała i nie bardzo można się było z nią dogadać , jakoś posiłków też średnia zwłaszcza kolacji. Na pewno nie polecam podkreślam jeszcze raz opcji z wyżywieniem i uważam ze takowa nie powinna być nawet proponowana w ofercie tak jak napisałam wcześniej to nie jest hotel tylko pensjonat. Natomiast jeśli traktować to miejsce jako pensjonat to ok. Ogród czysto i schludnie utrzymany i przede wszystkim cisza i spokój więc jeśli ktoś szuka takiego miejsce to jak najbardziej można polecić. Co do pokoi standard w budynku w którym byliśmy niezbyt wysoki, skromnie wyposażony pokój , maleńka łazienka bez żadnego sprzętu, sprzątanie polega na wynoszeniu śmieci i wymianie ręczników co drugi dzień. Komary bardzo dokuczają więc warto się zaopatrzyć w coś przeciwko . Zaletą na pewno jest bliskość sklepów , kawiarni, restauracji i blisko do pięknego ciepłego morza. Wyżywić można się samemu bez żadnego problemu i łaski Pani właścicielki, skromny aneks wyposażony na tyle żeby coś sobie przygotować .
Zaletycisza, spokój
Wadykorzystanie z opcji z wyżywieniem, zdecydowanie nie polecam

10
Agnieszka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2017Rodzina z dziećmi
Byłam w Grecji pierwszy raz. Pobyt bardzo udany. Piękne widoki. Grecja mnie zachwyciła. Do plaży bardzo blisko. Nie obciążona przez turystów, kamienista. Mnóstwo tawern, sklepów. Uważam, że ceny w tawernach dość wysokie. Wystrój pensjonatu archaiczny. Apartament wysprzątany po poprzednich gościach i ogólnie przyjemnie. W trakcie tygodniowego pobytu nikt nie sprzątał. Wymieniano tylko ręczniki. Mieliśmy ogromny balkon. Uwaga na komary. Uważam, że Amalia jest bardziej pensjonatem (prywatną kwaterą) niż hotelem. Adekwatna jakość do ceny. Polecam, jeśli ktoś nastawia się na zwiedzanie kraju, podziwianie krajobrazów. Wielbiciele ALL INCLUSIVE się zawiodą. Ja jestem zadowolona, mąż i dzieci też. Bez wahania pojechałabym tam ponownie, gdybym ustrzeliła dobrą cenę.
ZaletyBlisko do plaży. Internet w cenie.
WadyKomary. Brak moskitier. Klimatyzacja dodatkowo płatna.

4.6
Piotr Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2015Seniorzy
Bardzo fajny kameralny hotelik studia położony w spokojnej okolicy przy kamienistej plaży ok 100mPlaża zaniedbana przy drodze dojazdowej z Acharawi do RodyZagospodarowanie plaży tylko przy knajpach-dość mizernychOtoczenie hotelu zaniedbane krzaki/wylęgarnia komarów/Miasteczko przeciętne,ogólnie rozczarowany jestem wyspą,plaże małe kamieniste zwykle,restauracje nastawione na brytyjczyków brak klimatu typowego dla Grecji.
ZaletyKameralny,przyzwoite typowe studia
WadyPolożony przy dość ruchliwej szczególnie nocą uliczce/nocne przejazdy motocyklami greków

Mapa

Pogoda

28°C
16°C
24°C
9

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz lokalizacji pasażera - PLF (Passenger Locator Form), który należy wypełnić przed wylotem (kod QR zostaje wygenerowany w przeciągu godziny) i posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagają unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim);
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.