Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Royal Boutique

Kod oferty: WAK579899
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
pokój
teren hoteluteren hoteluteren hotelupokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Kanoni - słynny punkt widokowy - jeden z najważniejszych symboli wyspy z panoramą na biały klasztor Vlacherna oraz Mysią Wyspę.
 • Canal d'Amour - zachwycające formacje skalne, które odbijając się na zboczach klifów tworzą cudowny spektakl.
 • Aqualand Corfu - jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie z jednym z największych basenów ze sztuczną falą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK579899Region: KorfuOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Aqualand Corfu

  7 km w linii prostej od hotelu
  Bez względu na to czy wakacje na Korfu spędzamy z dziećmi, czy nie - powinniśmy wybrać się do tego największego na wyspie parku wodnego. To jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie, z jednym z największych na Starym Kontynencie basenów ze sztuczną falą. Na 120000 m2 znajduje się między innymi aż 36 różnych zjeżdżalni, w tym: Kamikazes (maksymalna prędkość zjazdu to aż 50 km/h), Hydrotube, 12 metrowa Hurricane Twist Slides, Multislide, Black Hole i Crazy River. Atrakcje są podzielone według 3 grup wiekowych: od 4 do 8 lat, od 8 i od 12. Aqualand jest czynny od maja do października, codziennie od 10.00 do 18.00. Całodzienny bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 25 Euro, dla dzieci od 4 do 12 lat ok. 17 Euro. Dodatkową atrakcją są zdjęcia wykonywane przez jego pracowników - pod koniec dnia są wywoływane i zamieszczane w specjalnej galerii. Jeżeli znajdziemy na nich siebie - możemy je kupić (koszt to ok. 4 Euro za 1 zdjęcie).

  Zobacz więcej

  25 serpentyn na Górę Pantokrator

  17 km w linii prostej od hotelu
  To propozycja dla tych, którzy lubią skoki adrenaliny. Na szczyt tej najwyższej na Korfu góry (906 m n.p.m.) dostaniemy się na kilka sposobów: pieszo, rowerem lub autem (drogą o nazwie 25 serpentyn). Wjazd samochodem jest najtrudniejszy - tę formę dotarcia polecamy wyłącznie doświadczonym kierowcom ponieważ pokonanie słynnych 25 serpentyn na wąskiej i stromej drodze wymaga sporych umiejętności. Trud pokonania trasy zostanie w pełni zrekompensowany cudownymi widokami. Przy sprzyjających warunkach pogodowych zobaczymy całe Korfu, wybrzeże Albanii i Półwysep Apeniński. Na szycie znajduje się także XVII- wieczny klasztor.

  Zobacz więcej

  25 serpentyn na Górę Pantokrator

  Zamek Angelokastro

  22 km w linii prostej od hotelu
  Stoi dumnie na samym szczycie najwyższego, skalistego wzgórza w okolicy, zawieszonego 300 m nad morzem. Wybudowany prawdopodobnie w XIII w Zamek Angelokastro przez setki lat z powodzeniem pełnił funkcję obronną przed najeźdźcami przypływającymi z Morza Adriatyckiego. Odgrywał także kluczową rolę w zakresie komunikacji ze stolicą wyspy. Największy test próby ataku przeżył w czasach najazdów tureckich. To najważniejszy i największy tego typu zabytek z czasów bizantyjskich w całej Grecji. Przy zamku funkcjonuje mały kościół ze skalną kaplicą. Dodatkową atrakcją są niesamowite widoki.

  Zobacz więcej

  Zamek Angelokastro

  Kanał Miłości

  28 km w linii prostej od hotelu
  Dla wielu najpiękniejsze miejsce na Korfu. Kanał Miłości to niekwestionowany numer jeden na liście turystycznych atrakcji wyspy. Jest wyjątkowy z kilku powodów: po pierwsze słynie z niesłychanie pięknych formacji skalnych, które skontrastowane z szafirowym kolorem wody odbijającej się na zboczach klifów tworzą cudowny spektakl barw. Powiewu romantyzmu nadaje także unoszący się w powietrzu zapach kwitnących orchidei i zachwycające dech w piersiach widoki (nie lada gratka dla amatorów wyjątkowych krajobrazów i poszukiwaczy nietuzinkowych kadrów). Nieco pikanterii nadaje miejscu legenda, która głosi, że panna, która przepłynie kanał wpław niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

  Zobacz więcej

  Kanał Miłości

  Klify i plaża w Peroulades

  30 km w linii prostej od hotelu
  Monstrualne, wysokie na ponad 50 m i zarazem bardzo strome klify, miejscami schodzące bezpośrednio do morza, odcinające się na tle głęboko turkusowej wody. To widoki, jakie spotkamy wybierając się do miejscowości Peroulades. Ta część Korfu słynie także z wyjątkowo malowniczych zachodów słońca dlatego warto wybrać się tu także wieczorem (szczególnie polecamy rejony plaży Logas Beach lub bar z tarasem widokowym). Atrakcją jest także sama plaża - długa i bardzo wąska (systematycznie podmywana przez bijące o brzeg fale). Leżąc na ręczniku i zażywając słonecznych kąpieli tylko kilka centymetrów dzieli nas od olbrzymich klifów.

  Zobacz więcej

  Klify i plaża w Peroulades

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  14°C
  Temperatura w nocy
  5°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  4

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni przybywający do Grecji z zagranicy od 18 grudnia 2020r. do 21 stycznia 2021 r. będą musieli poddać się siedmiodniowej kwarantannie w domu lub w miejscu tymczasowego pobytu określonym w formularzu PLF, w wypadku pobytów krótszych niż 7 dni, kwarantanna obejmuje cały okres wyjazdu. Pozostaje utrzymany bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie zobacz więcej dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form). Obowiązek ten dotyczy także dzieci. Każdy wjeżdżający ma obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej na 72h przed wylotem.
  UWAGA!
  W związku z wprowadzeniem zakazu poruszania się na terenie całej Grecji realizacja wyjazdów w celach innych niż powrót do miejsca zamieszkania może okazać się niemożliwa. Decyzja dotycząca wjazdu na terytorium Grecji jest podejmowana przez upoważnione władze sprawujące nadzór nad granicami państwowymi. Władze Grecji zastrzegają sobie w każdym momencie możliwość zmian decyzji odnośnie otwarcia granic dla ruchu osobowego, zgodnie z aktualną oceną zagrożenia COVID-19.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  Beata A. Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Rodzina z dziećmi
  Zawsze powtarzam, że gdy jadę do 3 gwiazdkowego hotelu nie oczekuję standardu 4 czy 5 gwiazdkowego. Byłam zachwycona. Hotel składa się z dwóch budynków przedzielonych ulicą. Byliśmy zakwaterowanie w tym drugim (bez stołówki, na stołówkę chodziliśmy do głównego, dla nas żaden problem) Pokój był z tarasem, który łączył się z obszernym tarasem hotelowym. Coś pięknego i jaka przestrzeń! Mimo to, każdy taras miał zachowaną własną intymność. Widok na pas startowy, co dla innych może być mankamentem. Dla mnie nie było. Biorąc pod uwagę, że pas startowy (jedyny) należy do bardzo ekstremalnych wśród europejskich lotnisk, byłam wręcz podekscytowana widokiem lądujących i startujących co chwilę samolotów. A ile zdjęć tych samolotów zrobiłam! Pomijam fakt, że aby zobaczyć to wszystko zjeżdżały tu wycieczki z całej wyspy! Kolejny cudny widok to na ,,Biały Kościółek na wodzie\" Wszystko na wyciągnięcie ręki. Rozrywek brak (nie licząc animacji) ale do pobliskiej stolicy także rzut beretem. Jeździliśmy autobusem kursującym po wyspie. Odjeżdża spod hotelu. Z dworca głównego (autobusowego) odjeżdżaliśmy, by zwiedzać wyspę. Cudowne piaszczyste plaże. Codziennie inna! (koło hotelu nie ma moim zdaniem ładnej plaży) Bilety (odpowiednik naszego MPK) lepiej kupować w kioskach. U kierowcy drożej. Byliśmy nad kanałem miłości, plaży Durella, na tronie Wilhelma, w Paliokastrii (nie wiem, czy dobrze napisałam miejscowość),w pałacu Sisi. Cudo! Wzięliśmy tylko jedną wycieczkę fakultatywną, do Albanii. Polecam opcję z Butrint (ze zwiedzaniem Butrint - antyczna osada). Inaczej moim zdaniem bez sensu. W programie także ,,Błękitne oko\" Uwaga pływałam w nim. W Albani warto zjeść ,,mokre\" ciasto tak zwane: ,,trzy mleka\" (trelece bądź tress leechs - różnie jest chyba zapisane w menu, nie pamiętam dokładnie) i wypić dobrą kawę. Z pobytu na Korfu jestem bardzo zadowolona! Z pokoju, a zwłaszcza tarasu - również. Wyżywienie jak wszędzie. Nie mam zastrzeżeń, zawsze coś dla siebie znalazłam. Aha, mnie nie przeszkadzał hałas startujących i lądujących samolotów, ale mój mąż lubi ciszę. Przyzwyczaił się jednak po 2 dniach, więc nie było to dla niego problemem. W hotelu czysto. Wyjazd zaliczam do bardzo udanych. Byliśmy tam w 2018 roku we wrześniu. Mimo, iż to wrzesień, wciąż były animacje.
  ZaletyPiękne widoki i cudny taras
  WadyJak na trzy gwiazdki - brak

  3.4
  Jolanta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2018Rodzina z dziećmi
  Pobyt w hotelu był w okresie 18-21.05.2018 w zasadzie przed sezonem . Mieszkaliśmy w pokoju po 2 str ulicy czyli od str lotniska hałas ogromny jak samolot startuje od tej str co nasz pokój (w sumie można się przyzwyczaić drzwi całkiem dobrze tłumily hałas ale na balkonie nie dało się siedzieć , dzieciom natomiast to się podobało wiec ok). Jedzenie mało wyszukane dość często powtarzane monotonne w jednym dniu nie było na obiad mięsa tylko wątrobka ... za to okropny minus . Non stop się coś psulo jak nie nalewak do piwa to do soków ... był taki dzień ze zamiast wytrzeć sok z podłogi rzucili na to papiery po kartonach żeby po tym chodzić ... w zasadzie wyszło tak ze człowiek przyklejal się do podłogi od tego soku ... jeśli chodzi o przekąski to śmiechu warte ... suchy chleb pokrojony w trójkąty a na nim kawałek niby szynki albo ser żółty . Opcja all inclusive wiec nie bardzo potrzebna ... Dzieci nie miały co jeść . Kolejny minus za brak owoców i deserów . Mogę śmiało powiedzieć ze było biednie . Natomiast pycha jedzenie u Greka tuż za hotelem . Łazienki z grzybem . Zepsuta deska od sedesu która non stop opadala bo nie była od tego sedesu zamontowanie byle jaka za mała . Obsługa bardzo miła wiec tu jedynie za to plus. W hotelu są 2 baseny ... 3 największy zakryty tarasem widokowym i woda leje się do tego nieużywanego ... Hotel lata świetności ma grubo za sobą ... wieczorem nie ma co robić ... zostaje jedynie zwiedzać i nie brać opcji all bo i tak większość czasu człowiek woli być poza hotelem bo w nim nic niestety nie trzyma. Pościel i ręczniki wymieniane codziennie .podłoga tez była ścierana wiec jakoś źle nie było . Autobus odjeżdża co 20 min przystanek za hotelem zaraz wiec to duży plus . Bilet można kupić w sklepiku obok bądź u kierowcy w tym ze u kierowcy drożej trochę . Hotelu nikomu nie polecilabym .
  ZaletyPołożenie . Miło obsługa.
  WadyGrzyb w łazience . Zepsuta deska od sedesu. Psujący się sprzęt jak nie nalewak do piwa to do soku. Marne jedzenie a w zasadzie dzieci nie miały co jeść . Brak owoców

  5.9
  Ada
  Pobyt - Czerwiec 2018Grupa przyjaciół
  PLUSY: + krajobraz wyspy (widoki są niesamowite) + atrakcja w postaci odlotów i przylotów (samolot nad głowami mega wrażenie) + bar do 23 + miła, uśmiechnięta obsługa (Piotrek, Leon i Vasso) MINUSY: - nie ma snack baru / dyskoteki / animacji / masaży / sali do ćwiczeń - pokój (może miałam pecha, ale nie miałam stolika na balkonie, kieliszków, suszarki w łazience. Łóżko składane dla 3 osoby w pokoju zamiast normalnego. grzyb na ścianie i przeciekająca woda prosto na głowę. zgłoszone do recepcji, nic z tym nie zrobili.) - łazienka (brak jakiejkolwiek półki na kosmetyki, wanna brudna (do tego miałam bez zasłony), kran zardzewiały, smród z odpływu, szklane drzwi bez zasuwki, jakieś nieporozumienie) - restauracja (posiłki monotonne, nudne. muzyka podczas posiłków jak na jakiejś stypie) - nad basenem (brak muzyki, animacji, zabaw. Cisza jak makiem zasiał. Podczas wiatru parasole tak niestabilne, że trzeba je trzymać. Po przelotnym deszczu zamykają basen na reszte dnia.) - LakeView = niewyobrażalny smród w pokoju i dziesiątki komarów, które nie dają w nocy spać - sprzątanie pokoju \"na odwal się\" - mimo 2 barów (przy basenie i recepcji) zawsze otwarty tylko jeden, bo chyba im rąk do pracy brakuje. Wynik meczu Polska - Senegal dodatkowo nad dobił.
  ZaletyPołożenie Plaża Basen
  WadyPokoje Brak rozrywek Zapach

  6.3
  Jakub
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Ogólnie na duży plus zasługuje obsługa hotelu,kelnerzy, recepcjonisci bardzo życzliwi. Pokoje male, ale czyste i zadbane. Na sniadanie codziennie to samo, obiady czy kolacje nie byly zbytnio urozmaicone, ale glodni nie chodziliśmy. Duza wada bylo brak jakichkolwiek przekasek w ciagu dnia. Jesli chodzi o owoce również nie bylo ciekawie. Plastry pomaranczy i jablka posypane cynamonem. I to wszystko. Ale UWAGA. Nie wybierajcie biura EXIM TOURS, ponieważ wykupuje on pokoje w tanszej czesci hotelu, po drugiej stronie ulicy. Tego nawet nie bylo na zdjeciach oferty. Sa to pokoje osobnym budynku i schodzi sie jak do piwnicy. Wszystkich naszych rodakow tam kwaterowali. Dowiedzialem sie od recepcji, ze EXIM TOURS wykupuje pokoje w tej gorszej czesci, nie informując o tym. Na szczęście mila obsługa nie robi problemow z zamiana pokoju w tej normalnej czesci hotelu. Hotel polecany jedynie dla osob aktywnych, jesli ktos chce wypoczac w hotelu lezac nad basenem to nie tedy droga. Sa lepsze hotele na wyspie.
  ZaletyBlisko do przystanku autobusowego, stamtad dostaniemy sie do miasta Corfu. Bilety za 1.20?, do kupienia obok w markecie (sa tansze jak u kierowcy).
  WadyMało urozmaicone posiłki

  3.6
  Anna
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Jeśli zacząć od plusów - hotel położony w pięknym miejscu, z bardzo miłą i uczynną obsługą, która z wszystkich sił starała się zrekompensować braki i niedogodności. Niestety, jak zasugerowała nam kelnerka, właściciel liczy każde euro i dlatego standard hotelu i posiłki pozostawiały wiele do życzenia. Śniadania codziennie identyczne, a do wyboru z dań ciepłych: niezjadliwe małe kiełbaski, jajka sadzone, fasolka w sosie pomidorowym(która w połowie pobytu zastąpiła pieczarki), croissanty, małe pączki bardzo słodkie i ciągnące.Z zimnych wybór też niewielki, bo np. tylko 2 rodzaje szynki typu mortadela, jeden rodzaj sera żółtego. Obiady i kolacje również nie zaskakiwały i nie powalały możliwością wyboru. Brak owoców - tylko plasterki pomarańczy i jabłka posypane cynamonem. W ostatnie 2 dni pojawił się arbuz. W restauracji brudne obrusy nie zmieniane nawet przez 3 dni, pod talerzami klejące się podkładki. Pokoje sprzątane codziennie i generalnie czyste ale biuro EXIM Tours rezerwuje je w budynku położonym po drugiej stronie ulicy niż główna część hotelu. Jest to jakby przybudówka, w której bardzo śmierdzi wilgocią i grzybem ( dość widocznym na ścianach). Basen ze słoną wodą, jeden duży i brodzik dla dzieci. Mało leżaków i parasoli, a te które pozostały w dużej części połamane i pozarywane. Cały basen i teren nad nim zamykane o 19, więc jeśli ktoś po całodziennej objazdówce wyspy ma ochotę na kąpiel czy choćby odpoczynek na leżaku - nie ma szans. Ogólnie rzecz biorąc - nie polecamy.
  ZaletyPiękny widok, miła obsługa
  Wadyulokowanie pokoju w osobnym budynku, w którym śmierdziało grzybem, do tego brak wentylacji w łazience, monotonne posiłki, baaardzo mały wybór dań, brak owoców i przekąsek, basen zamykany o 19