Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Mayor Mon Repos Palace

Kod oferty: WAK646762
Kod oferty: WAK646762
restauracjabudynek głównyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyteren hoteluteren hotelupokójpokójpokójpokójbalkon / tarasbalkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjadrink barsale konferencyjne
restauracja
budynek główny
recepcja / lobby
recepcja / lobby
teren hotelu
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Kanoni - słynny punkt widokowy - jeden z najważniejszych symboli wyspy z panoramą na biały klasztor Vlacherna oraz Mysią Wyspę.
 • Canal d'Amour - zachwycające formacje skalne, które odbijając się na zboczach klifów tworzą cudowny spektakl.
 • Aqualand Corfu - jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie z jednym z największych basenów ze sztuczną falą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: KorfuOrganizator: NekeraKod oferty: WAK646762
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie dodane przez

  3.3
  klientkaM
  Pobyt - Czerwiec 2011Para
  Mialam przyjemnosc (raczej nieprzyjemnosc)wczoraj przymusowo i nie z wlasnej woli znalezc sie w tym okropnym hotelu:(Wiec tak : hotel stary,pokoje jak za komuny,ciasne,duszne,na meblach było po centymetrze kurzu,Sprzataczki sa okropne i niestety to samo tyczy sie niektorych pan z obsługi hotelu!Jest głosno i nie mozna sie wyspac!!!Jedzenie beło takie sobie,mi osobiscie nie smakowało!!!Obsługa hotelu to ekipa 60 letnich staruszkow:pGłównie przebywaja tam niemcy!Pokoje tak ciasne ,ze mozna nabawic sie klaustrofobii przez jeden dzien pobytu! A do obiadokoacji za buteleczke wody i mały kieliszeczek białego (taniego okropnego wina ) musialam dopłacic 10.50 euro,SKANDAL I ZENADA,Osobiscie nie polecam!!!!!
  9.2
  Emil vv
  Do Krofu można było się dostać w niecałe 20 minut piechotą, przez w hotelu nie było nigdy zbytniego hałasu. Pocieszę też leniuchów że taksówka lub autobus wcale nie są takie drogie. Barmani i kelnerzy z drugiej zmiany to sympatyczni młodzi ludzie. Jedzenie nie jest złe. Basen jest mały. Plaża jest po przeciwnej stronie drogi i ma swój bar. Ale jest on czynny tylko w ciągu dnia.
  8.8
  Leon vv
  Towarzyski hotel, z bardzo wesołą atmosferą. Jedno dużo łóżko, trzy lustra, mały dyndający na ścianie telewizor. Mieliśmy popsutą lodówkę, w sumie do niczego nie była potrzebna. Ściany chude, czasem można było usłyszeć podniesiony głosy sąsiadów. W nocy raczej cicho. Na balkonie dwa krzesła, nie było stolika ale na naszą prośbę nam donieśli nie robiąc kłopotu. Śniadania nic specjalnego ale standard był dobry.
  8.1
  bonhov1
  Pobyt - Lipiec 2007Para

  8.5
  Sissi
  Pobyt - Maj 2007Para
  Hotel znajduje się 15 minut taksówką od lotniska a nie jak podaje organizator 1 godzinę! Plaza 40 m od hotelu ,uboga.Hotel dla ludzi którzy lubią aktywne życie a nie wylegiwanie się na słońcu. Serwis room bez zarzutów,bardzo miły i profesjonalny. Piękna promenada nadmorska prowadzi do centrum stolicy/1 km/.Jest co zwiedzać w mieście i na obrzeżach.Hotel bardzo miły, rzeczywiście z epoki cesarstwa austriackiego. Jedzenia mnóstwo, słodkości nie do przejedzenia! Widoki z balkonu na morze, cudowne.Wieczorami oświetlone stateczki pływajace z Albani na Korfu i z powrotem bajeczne.

  Pogoda

  31°C
  18°C
  24°C
  12

  Przed podróżą

  ZASZCZEPIENI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

  WYMAGANE DOKUMENTY:
  Formularz lokalizacji pasażera- PLF (Passenger Locator Form), który należy wypełnić do godziny 22:59 czasu polskiego dnia poprzedzającego dzień wylotu i posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej

  TESTY W SUPERCENIE!
  Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.