Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyGrecjaKretaAdelianos KamposRethymno Residence Hotel & Suites (ex Maravel Sky)
Polska otwiera granice

Rethymno Residence Hotel & Suites (ex Maravel Sky)

Kod oferty: WAK607967
basen
restauracja
dla dzieci
basen
basen
basenrestauracjadla dziecibasenbasendla dzieciteren hotelurestauracjaobiektlobby barkids clubkids clubdla dziecipokójpokój

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, małe zjeżdżalnie, pokój zabaw.
 • Tylko 150 m do długiej i szerokiej, piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej
 • Atrakcyjne położenie: w okolicy Adelianos Kambos, ok. 6 km od centrum Rethymno ze sklepami, barami, restauracjami i klubami nocn
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK607967Region: KretaOrganizator: Best Reisen
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  30°C
  Temperatura w nocy
  21°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  13

  Opinie

  Opinie dodane przez

  5.1
  agnieszka
  Pobyt - Sierpień 2019Para
  Zaletyhotel odnowiony czysty baseny ok ,obsługa też,uśmiechnięci i życzliwi
  Wadydaleko do plaży ,brak leżaków i parasoli hotelowych na plaży,zejście do morza nie ciekawe,plaża żwirowa a w morzu mnóstwo kamieni buty konieczne mała ilość leżaków przy basenach w hotelu brak czegokolwiek by wysuszyć na tarasie ręcznik czy bieliznę
  pobyt z mężem zaliczamy do udanych ,jest gdzie pospacerować ,dojazd do Rhetymno bez problemowy autobusem miejskim nr 20 cena biletu 1,30 euro zakup w butikach.Wieczorne atrakcje słabe,nudne.
  9.3
  adam Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Para
  ZaletyBaseny, miła obsługa hotelowa, posiłki zróżnicowane, codziennie sprzątane pokoje, doskonale położenie, 100 m od plaży, doskonały dla rodzin z dziećmi.
  WadyNie ma większych.
  Pobyt wspominany dobrze, nie można mieć większych pretensji. Dużo Rosjan, Niemców, Francozow. Woda w basenach doskonała, plaże duże lecz kamienista, woda w morzu wspaniała.
  7.1
  Wioleta
  Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
  Zaletyatrakcje dla dzieci urozmaicone posiłki blisko sklepy, bary, restauracje
  Wadypokoje: ciemne, szare do plaży trzeba przejść przez ruchliwą ulicę
  Sam hotel jakby wołał o odnowienie. Pierwsze wrażenie bywa mylne i w tym przypadku. Część z aquaparkiem naprawdę zadowalająca. Miniklub przy basenach. osobny basen ze zjeżdżalniami. Świeże owoce i smaczne drinki dostępne bezpośrednio przy basenie. Rodzice leżąc na leżaku mają dziecko na oku nawet kiedy wychodzi z miniklubu.
  9.2
  Zbigniew Blacha Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Zaletymiła obsługa, dobre jedzenie, ilość basenów, leżaki do wyboru przy każdym basenie bliskość plaży, ilość barów i możliwość korzystania z posiłków w nich.
  Wadynie stwierdziliśmy.
  same zalety jeżeli mowa o pobycie. Jedyna uwaga to do organizatora. Prawie dwanaście godzin oczekiwania na wyjazd z hotelu po opuszczeniu pokoju nie należy do przyjemnych i może zaćmić wrażenia po bardzo dobrym wypoczynku.
  9.7
  Marzena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Grupa przyjaciół
  ZaletyHotel położony w dobrym miejscu, z dobrym serwisem i super jedzeniem.
  WadyNie mam zastrzeżeń.
  Hotel bardzo zadbany wśród bujnej zieleni. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, przestronne z wygodnymi łóżkami. Bardzo miła obsługa hotelowa począwszy od menagera i pań z recepcji a kończąc na paniach, które sprzątały pokoje.Czego można chcieć więcej jak czas spędza się poza nim... Jedzenie wyśmienite. Duży wybór mięs, ryb,makaronów.Do tego masa warzyw pod każdą postacią...tak świeżych jak i grillowanych.Na deser zawsze duży wybór ciast, ciasteczek, lodów i owoców. Nigdy niczego nie brakowało...braki były uzupełniane na bieżąco. Pyszna kawa różnego rodzaju. Baseny czyste i bez tłoku na nich. Przy każdym z basenów bary, które serwują przekąski. Zaraz obok hotelu mnóstwo sklepów z pamiątkami i przystanek autobusowy, z którego można pojechać do pięknego Rethymno. Do plaży bardzo blisko.Muszę dodać, że podróżowaliśmy grupą 10 osób i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń. Przy tym jedna z osób była na wóżku inwalidzkim i wszystko było w najlepszym porządku.Hotel jest jak najbardziej przyjazny takim osobom. Podziękowanie należy się również pracownikom ITAKI, którzy pilotowali sprawy związane z jego pobytem.
  +4

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: począwszy od 1 lipca 2020 r. Rząd Grecji określił, w jaki sposób kraj będzie przyjmował podróżnych i zapewniał wszystkim bezpieczeństwo przez cały sezon.
  Formularz Passenger Locator Form (PLF) jest kluczowym elementem w planowaniu. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia PLF co najmniej 48 godzin przed wjazdem do Grecji, podając szczegółowe informacje o miejscu wylotu, poprzednich pobytach w innych krajach oraz adres pobytu podczas pobytu w Grecji.
  System wygeneruje kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym - w wypadku podróży lotniczych będzie on skanowany przy wyjściu z samolotu.

  Dodatkowe opłaty

  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00