Dobry6 opinii
5,5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Bomo Chrysalis

Kod oferty: WAK518538
teren hotelu
obiekt
okolica
teren hotelu
balkon / taras
teren hoteluobiektokolicateren hotelubalkon / tarasotoczeniepokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Egzotyczna plaża na wyspie Elafonissi - przekonacie się o tym sami jak tylko zatopicie stopy w jej różowym piasku.
 • Laguna Balos - najpiękniejsza i najliczniej fotografowana laguna Europy z soczyście turkusową wodą.
 • Wąwóz Samaria - najdłuższy suchy wąwóz w Europie - niebywała gratka dla miłośników piękna naturalnej przyrody.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  06:0526.05.2021 Środa
  WAWWarszawa - Chopin
  10:1026.05.2021 Środa
  HERHeraklion

  Powrót

  21:0002.06.2021 Środa
  HERHeraklion
  23:0502.06.2021 Środa
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK518538Region: KretaOrganizator: Mouzenidis Travel

  Region

  Kreta - Heraklion

  Opis

  Bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych

  Komfortowe pokoje

  1km od miasta Hersonissos

  Opis

  Hotel położony w kurorcie Anissaras. Tuż przy przepięknej zatoce Malia. Zbudowany w 2015 i odnowiony w 2017 roku. Kameralny obiekt oddaje do dyspozycji gości 50 komfortowych pokoi. Ze względu na bliskość Hersonissos jest doskonałą propozycją dla fanów życia nocnego.

  Bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych

  Recepcja

  Parking

  Basen ze słodką wodą

  Mini market (blisko hotelu)

  Bar

  Restauracja

  Polozenie

  Rejon Anissaras

  1km od miasta Hersonissos

  25km od miasta Heraklion

  40km od miasta Agios Nikolaos

  30km od lotniska w Heraklionie

  Przystanek autobusowy (700metrów od hotelu)

  Hersonissos -jedna z najbardziej znanych miejscowości turystycznych Krety. Prawdziwy raj odnajdą tutaj osoby nastawione na rozrywkę. Znajduje się b. dużo barów, tawern, klubów i dyskotek. Świetnie rozwinięta baza sportów wodnych. Rodziny mogą wybrać się do Aquaparku oraz Akwarium. Hersonissos to idealne miejsce na aktywny wypoczynek połączony z zabawą.

  Plaza

  Piaszczysta (150metrów od hotelu)

  Leżaki i parasole (płatne)

  Wyzywienie

  All Inclusive

  Pokoje

  50 pokoi: Doubles GV/SV (~17m2), Triples SV (~17m2), Family Rooms (~36m2).

  W pokojach: klimatyzacja, mini-lodówka, TV SAT, telefon, prysznic, suszarka do włosów, bezpłatne Wi-Fi, sejf (płatny), balkon/taras.

  Double GV/SV: łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze.

  Triples SV: łóżko podwójne i rozkładana sofa.

  Family Rooms: 2 pokoje, łazienka, 2 łóżka pojedyncze i łóżko podwójne.

  Sprzątanie 6 razy w tygodniu, zmiana pościeli 3 razy w tygodniu.

  Sport

  Sport i rozrywka:

  Basen ze słodką wodą

  Dla dzieci:

  Animacje

  Klub dla dzieci Grekoleto (międzynarodowy)


  O wyzywieniu

  All inclusive 2020

  • Śniadanie: 7:30-10:00

  • Lunch: 12:30-14:00

  • Kolacja: 19:00-21:00

  Szwedzki stół, kuchnia śródziemnomorska i międzynarodowa.

  • Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe: 11:00-22:00

  • 16:00-17:00: ciasteczka, kawa, herbata w barze przy basenie.

  • Napoje bezalkoholowe: cola, sprite, fanta, soki (post mix): pomarańczowy, ananasowy, jabłkowy; kawa, herbata, gorąca czekolada.

  • Napoje alkoholowe: ouzo, raki, metaxa, czerwone i białe wino, piwo.

  • Po godz. 22:00 wszystkie napoje płatne.

  Hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie bez wcześniejszego powiadomienia.

  Inne informacje

  Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany cen usług dodatkowo płatnych.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Cretaquarium

  9 km w linii prostej od hotelu
  Absolutnie fantastyczne miejsce - zachwycą się nim nie tylko dzieci, dorosłych także porwie magia podwodnego świata. W tym największym i najnowocześniejszym w Europie akwarium przeżyjemy niesamowitą przygodę z ponad 2500 gatunkami zwierząt morskich zamieszkujących wody Morza Śródziemnego. Na terenie akwarium znajduje się aż 60 akwariów o pojemności aż do 900 tys. litrów. Duża zaletą tego akwarium jest jego multimedialny charakter - do dyspozycji zwiedzających jest aż 100 punktów obserwacyjnych, ekrany dotykowe, peryskopy, mikroskopy, można także wypożyczyć audioguide. Akwarium jest czynne przez 365 dni w roku. Od maja do września jest otwarte od 9.30 do 21.00.

  Zobacz więcej

  Cretaquarium

  Ruiny w Knossos

  20 km w linii prostej od hotelu
  Legendarny Pałac Minojski zwany także Labiryntem Minotaura to wyjątkowe miejsce na wyspie, które dało początek słynnym legendom o Dedalu i Ikarze oraz królu Minosie. Pałac w Knossos wybudowano w 2000 roku p.n.e - był filarem kultury minojskiej. Wielokrotnie równano go z ziemią, doświadczył także trzęsienia ziemi i najazdu Achajów. Jego historię odkryły na nowo ulewne deszcze, które spadły na Knossos pod koniec XIX w. i odsłoniły skrywane dotąd skarby. Prace wykopaliskowe prowadził Arthur Evans - dzięki niemu odsłonięto ruiny o powierzchni 14740 m2. W wyniku prac odkryto między innymi pozostałości warsztatów garncarskich i kamieniarskich. Arthur Evans odtworzył częściowo pomieszczenia pałacu wraz z malowidłami naściennymi. Dzięki jego pracy możemy zobaczyć z jakim rozmachem wznoszono budowle 4 tys. lat temu. Bilet wstępu dla osoby dorosłej to koszt ok. 6 Euro.

  Zobacz więcej

  Ruiny w Knossos

  Muzem Archeologiczne w Heraklionie

  22 km w linii prostej od hotelu
  Będąc na Krecie po prostu nie można go nie odwiedzić. To unikalne na skalę europejską muzeum i zarazem jedno z największych w Grecji. To podróż do przeszłości - nietuzinkowa lekcja historii przez ostatnie 5500 lat Krety. W 20 salach znajdziemy unikatowe dzieła sztuki (także z bardzo ważnego dla Krety okresu minojskiego), miedzy innymi: sarkofagi, freski, ceramikę, narzędzia, nagrobki oraz słynne znaleziska takie jak dysk z Fajstos (1650-1600 p.n.e., nazywany także pierwszą minojską płytą CD - według licznych badaczy jest na nim zapisana modlitwa do bogini-matki) i figurka Bogini z wężami (1700-1450 p.n.e.). Muzeum znajduje się w ścisłym centrum Heraklionu, ceny biletów wstępu to: normalny 4 Euro, ulgowy: 2 Euro, dzieci i młodzież poniżej 18 lat - wstęp wolny.

  Zobacz więcej

  Twierdza Kules w Heraklionie

  22 km w linii prostej od hotelu
  To żelazny punkt w programie zwiedzania Krety. Wybierając się na twierdzę zyskujemy: możliwość przespacerowania się murami obronnymi, z których roztacza się cudowna panorama na miasto i port oraz zwiedzanie wnętrza twierdzy i spacer po falochronie. Twierdza została zbudowana przez Wenecjan, którzy nazywali ją morską twierdzą. Była wówczas elementem fortyfikacji, które niczym ochronny pierścień otaczały Kretę. Jej budowa trwała aż 17 lat, ściany murów w niektórych miejscach mają aż 3 metry grubości. Bilet wstępu na twierdzę kosztuje tylko 2 Euro - dzięki jego zakupowi zwiedzimy 26 pomieszczeń, w których kryją się armaty, magazyny z amunicją oraz więzienie.

  Zobacz więcej

  Twierdza Kules w Heraklionie

  Spinalonga

  32 km w linii prostej od hotelu
  Wycieczka na tajemniczą wyspę to wyprawa na cały dzień - koniecznie trzeba zarezerwować dla niej czas będąc na wakacjach na Krecie. Jeszcze kilka tysięcy lat temu była integralną częścią Krety. W wyniku jednak potężnego trzęsienia ziemi odłączyła się od niej. Dopłyniemy na wyspę kutrem rybackim z portu w miasteczku Elounda i Agios Nikolaos. Punktem kulminacyjnym jest okazała forteca - niemy świadek licznych wydarzeń. Budowa twierdzy trwała niemal 70 lat - w tym czasie ta niewielka wysepka przeobraziła się w twierdzę z 35 działami. To właśnie z tego miejsca Kreteńczycy bronili się przed atakami na wschodnie wybrzeże Krety. Militarny charakter tego miejsca dogłębnie podkreślają liczne fortyfikacje. Na pewno naszej uwadze nie umknie także fakt, że na wyspie znajdowała się kolonia trędowatych. Zapędzeni na Spinalongę, odcięci od świata w którym dotychczas żyli, starali się stworzyć normalne warunki do życia - zamożne rodziny chorych mieszkańców wznosiły domy i kościoły, w których pracę i schronienie znajdowali trędowaci. Dopiero w 1957 r. kolonia została zamknięta, a chorych przeniesiono do szpitali.

  Zobacz więcej

  Spinalonga

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  24°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni przybywający do Grecji z zagranicy od 8 stycznia 2021 r. do 19 kwietnia 2021 r. (z możliwością przedłużenia) zostaną zobligowane do poddania się 7-dniowej kwarantannie, a w przypadku osób powracających z Wielkiej Brytanii (bez względu na narodowość) do poddania sią 7-dniowej kwarantannie z dodatkowym wymogiem wykonania testu PCR w ostatnim dniu izolacji. Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 pozostają bez zmian: podróżujących liniami lotniczymi z Polski wjazd na terytorium Grecji dozwolony jest pod warunkiem przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa, wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  5.8
  kama
  Pobyt - Wrzesień 2019Seniorzy
  pokoje czyste klima bez zarzutu jedzenie słabe z owoców tylko arbuz i melon na śniadania zawsze to samo słabej jakości desery brak produktów typowo greckich
  Zaletypolozenie czystosc
  Wadymały wybór owoców jedzenie słabo urozmaicone

  8.6
  Patrycja
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  Wszystko było super, hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki :) Pokoje bardzo czyste i zadbane, sprzątane codziennie. Personal chętnie pomaga we wszystkim z uśmiechem na twarzy :D Wyżywienie 8/10. Plaża znajduje się tuż przy hotelu. Wakacje zaliczam do udanych! polecam!!!
  8.7
  Patrycja
  Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
  Hotel położony w cichej okolicy z jednej strony góry a z drugiej morze. Pokoje wyremontowane. Na sezon 2019 nowy kucharz. Posiada miniclub. Miejsce raczej dla osób nastawionych na spokojny wypoczynek.
  ZaletyWidoki Sea view w każdym pokoju Czysto
  WadySłaba lokalizacja wypadowa

  2.8
  Dawid Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Para
  W hotelu Chrysalis spędziłem wakacje z żoną w sierpniu. Jesteśmy bardzo rozczarowani hotelem, szczególnie jedzeniem w tym miejscu. Płacąc niemało za pobyt z pakietem all inclusive stwierdzam, że to najgorszy hotel w jakim do tej pory byliśmy. Naszym zdaniem hotel nie zasługuje na 3 gwiazdki, tym bardziej na 4. Pokój może i odnowiony, w miarę czysty, za to mały. W łazience nieprzyjemny zapach, chwilami nie do zniesienia. Właściciele hotelu bardzo nieprzyjemni. Najgorsze natomiast było jedzenie. Pakiet all inclusive bardzo ubogi. Śniadania (codziennie takie same) ? jajecznica z proszku, płatki, marmolada, ryż z cynamonem przypominający breję, ogórek, pomidor, trochę sałaty, tania mortadella i ser zółty. Obiady i kolacje ? potrawy przygotowane generalnie z tego co zostało z poprzednich posiłków, np. carbonara z mortadellą ze śniadania lub lasagne z makaronem od speghetti, który był podany na obiad. Jedzenie wyglądało nieapetycznie, zapach jedzenia był nieprzyjemny. Z owoców jedynie dostępne były arbuz, brzoskwinie z puszki oraz pokrojone w plastry jabłka. Greckiej sałatki, oliwiek oraz dobrego sosu tzaziki nie widzieliśmy. Jeżeli chodzi o drinki i koktajle generalnie bardzo mały wybór (jedynie Metaxa, Raki Ouzo), piwo i napoje rozwodnione. ?Coctail of the day? był codziennie taki sam (sugerowałbym więc zmianę nazwy na ?coctail of the summer? lub ?coctail of the year?). Przez cały pobyt ta sama muzyka, do znudzenia puszczana z youtube. Właścicielka hotelu niemiła, niemalże od rana do kolacji patrzyła co oraz w jakiej ilości goście nakładają na talarz, co było dla nas bardzo niekomfortowe. Basen bardzo mały, słabo zagospodarowana przestrzeń wokół hotelu. Szczerze nie polecam tego hotelu. Jestem pewien, że za tę cenę można znaleźć duży lepszy hotel z o niebo lepszym jedzeniem. Rezydentka oraz przedstawicielka biura podróży NET HOLIDAY p. Aleksandra bardzo niesympatyczna, niechętnie, mam wrażenie, służąca pomocą. Oferty lokalnych wycieczek prezentowała w taki sposób, jakby w ogóle nie zależało jej na ich sprzedaży. Słysząc narzekania dotyczące jedzenia w hotelu odpowiedziała: ?A o co Państwu chodzi? To jest mały hotel, a poza tym Grecy nie jadają śniadań?, kompletnie nie dostrzegła problemu. Zgłosiła tylko do recepcji, że goście domagają się sałatki greckiej i oliwek. Paranoja. P. Aleksandra nie kryła tego, że nie ma dla nas czasu i że spieszy się do kolejnego hotelu na spotkanie. Czy tak tratuje się swoich klientów? Ponadto, na kartce z godzinami powrotów do Polski p. Aleksandra podała godziny odjazdu z pod innego hotelu, nie informując gości, że taksówka pod hotel Chrysalis będzie wcześniej, żeby zabrać nas na miejsce zbiórki skąd autobus dowoził na lotnisko. W związku z tym goście sami musieli się dowiadywać co i o jakiej godzinie. Beznadziejna organizacja. Uważam, że biuro podróży powinno się wstydzić polecając ludziom hotel Chrysalis.
  ZaletyDZIAŁAJĄCA KLIMATYZACJA W POKOJU
  WadyJEDZENIE, NAPOJE I DRINKI, NIEMILI WŁAŚCICIELE, NIEPRZYJEMNY ZAPACH W ŁAZIENCE

  4.1
  Łukasz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  Uważam, że biuro podróży powinno się wstydzić, że wysyła klientów do takiego hotelu! Był to najgorszy hotel w jakim miałem okazję spędzić wakację i już nie skorzystam z oferty tego biura podróży!
  ZaletyBrak
  WadyJedzenie, małe pokoje z mrówkami, nie działająca telewizja, niemili właściciele, beznadziejne drinki