Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Studia Andromahi

Kod oferty: WAK410227
Kod oferty: WAK410227
obiektobiektkuchnia / aneks kuchennypokój
obiekt
obiekt
kuchnia / aneks kuchenny
pokój

Nasi klienci docenili

 • Hotel usytuowany ok. 300 m od kamienisto-żwirkowej plaży.
 • Nad morzem można zasmakować pysznej kuchni w klimatycznych knajpkach.
 • Przepiękny zielony teren idealny na spacery.
 • Wieczorną rozrywkę zapewni klub King Size.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Riwiera OlimpijskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK410227
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  3.7
  juicyboy Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Nie wykupować posiłków. Poza śniadaniami reszta "potraw" woła o pomste do nieba. Lepiej jeść w pobliskich knajpach, przynajmniej zasmakuje się kuchni greckiej.
  ZaletyTani
  WadyBrak kabiny prysznicowej

  8.0
  Gosia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Bardzo mili właściciele, czysto, wygodne lóżka. Cisza i spokoj wieczorem. Polecam dla ludzi chcących odpocząć po calym dniu plażowania. Warto dokupić wyżywienie w Hotelu przy plaży Aqua Rossa, bylo bardzo smaczne. Wakacje zaliczamy do bardzo udanych.
  ZaletyCicha spokojna okolica
  Wady10 minut do plaży

  7.6
  Piotr
  Pobyt - Sierpień 2018Para
  Standard adekwatny do ceny,dobry dla aktywnego zwiedzania
  ZaletyMiła atmosfera,blisko do centrum miejscowości
  Wadykiepskie łazienki

  Pogoda

  29°C
  16°C
  22°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 6 roku życia;
  - podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
  - osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.