Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Wakacje.plWczasyGrecjaRodosKalathosAtrium Palace Thalasso Spa & Villas

Atrium Palace Thalasso Spa & Villas

Kod oferty: WAK647776
Kod oferty: WAK647776
basenbasendrink barteren hotelubasenplac zabaw
basen
basen
drink bar
teren hotelu
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: RodosOrganizator: Sun&FunKod oferty: WAK647776
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

8.7
Dawid Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
Jeśli lubisz klimat tętniącego życiem nadmorskiego miasteczka, muzykę, puby itd. NIE przyjeżdżaj :) W każdym innym przypadku, jak najbardziej polecam Atrium Palace w Kalathos.
ZaletyObsługa, udogodnienia, pokoje, baseny, czystość, wygoda, wyżywienie.
WadyOkolica poza hotelem jest praktycznie pusta.

10
Wojciech Puchalski Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2015Seniorzy
Obiekt spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób
Zaletypyszne jedzenie & wifi bezpłatne; blisko szerokiej plaży & centrum; ręcznie malowane zdobienia
Wadymoim zdaniem hotel nie posiada wad

6.8
max
Pobyt - Wrzesień 2012Para
Byliśmy w tym hotelu na początku września,plusy to : duże baseny ( z zimną wodą) ,dużo ładnej roślinności,ciepła i czysta woda w morzu,ładny hotel :recepcja ,baseny itp. Minusy to: pokoje a w szczególności łazienki to 3 gwiazdki a nie 5 ,słabe jedzenie i obsługa (na stołówce)..
7.8
Eleonora Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2013Rodzina z dziećmi
Byliśmy zadowoleni z hotelu. Największe plusy do basen (prawie zawsze były przy nim duży wybór wolnych leżaków, tylko dwa razy w ciągu dwóch tygodni był tłok - ale leżaki i tak się znalazły), obsługa w barze przy basenie i wyżywienie (smaczne i zdrowe, choć po dwóch tygodniach mogło się znudzić, no i kuchnia mogłaby częściej przyrządzać dania greckie - chociaż dolmadesy, oliwki i feta były codziennie). Z animacji praktycznie nie korzystaliśmy, tylko dzieci czasem bawiły się w klubiku. Do plaży jest 15 minut pieszo, ale kilka razy dziennie kursuje na plażę i z powrotem busik hotelowy. Raz zepsuła nam się klimatyzacja (tzn. ciekła z niej woda w środku nocy), ale po zgłoszeniu została naprawiona i problem się nie powtórzył. Pani z recepcji (Polka) rzeczywiście mogłaby być trochę milsza, ale za to prawie cała grecka obsługa jest bardzo sympatyczna :-) . Prawie z wszystkimi można też swobodnie się dogadać po angielsku (oprócz pań sprzątających, na których pytanie "Do you want service?" można odpowiedzieć tylko "Yes" albo "No" - "Later" nie wchodzi w rachubę :-) ). A byłam też świadkiem, jak Polacy zamawiali w barze drinki po polsku i dostawali to, o co prosili. Plaża żwirowo-kamienista, w niektórych miejscach sporo dużych kamieni przy zejściu do wody, ale są i takie, gdzie wchodzi się wygodnie. Woda ciepła i bardzo przejrzysta. Jeśli chodzi o wycieczki, to byliśmy tylko na rejsie po Zatoce Toronejskiej - może być; najciekawszym i niestety najkrótszym elementem była kąpiel w morzu przy Wyspie Żółwiej (schodziło się ze statku do wody po schodkach albo skakało się z platformy). Zwiedzać w okolicy nie bardzo jest co, chyba że w Salonikach, ale to co najmniej półtorej godziny jazdy w jedną stronę. Jeśli ktoś chce na urlopie popływać w czyściutkim morzu i w basenie, to gorąco polecam.
9.3
marta
Pobyt - Lipiec 2013Rodzina z dziećmi
Hotel bardzo fajny mila i cicha okolica.Rewelacyjny basen i wyśmienite jedzenie żę o 5kg więcej obywatela się wraca.gorąco polecam

Pogoda

31°C
20°C
25°C
11

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz lokalizacji pasażera - PLF (Passenger Locator Form), który należy wypełnić przed wylotem (kod QR zostaje wygenerowany w przeciągu godziny) i posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagają unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim);
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.