Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Amaryllis (Perissa)

Kod oferty: WAK643391
Kod oferty: WAK643391
1/16
budynek główny, basen
budynek główny
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: SantoriniOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK643391
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

3.0
Mirosław
Pobyt - Lipiec 2019Para
Piszę tutaj bo nigdzie nie mozna napisać ostrzeżenia o tym ,że na Santorini jest strasznie.Nic nie warte ogladania.Ceny są straszne.Komercja jakiej nie ma na innych Greckich wyspach.Oszukują turystów na serwisie plazowym.Nie ma jasnych regół poboru opłat za lezaki i parasol. Oszukali nas w barze VISANTO.Przy wejściu powiedziano ,że wystarczy kupić serwis :piwo,kawa,przekąski za 20 euro i serwis plażowy(Leżaki+parasol) gratis.Oszust z tego VISANTO przy wyjściu żądał jeszcze 10 euro za parasol.W innych barach tego nie było!!!.W niekturych na wejścu mówia o konietrznosci zakupu serwisu w barze za 25 euro. KOMERCJA i brak smaku tylko na Santorini.Co do hotelu to odradzam zakup hotelu RENA .Tragiczny stan,łazienki dla jaskiniowca.Śniadanie to żenada-brak ciepłego nawet jajka.Ser,wendlina zpapieru,pomidor,kawa lura zfusów.Stoja i nadzoruja posiłek.Kartki po polsku nie wynoś nic ze śniadania.TV nie działa jest to trzy kanały greckie.Wszędzie brudno,na basenie pełno liści w wodzie.Rezydentka jest na pasku u menagera i nic nie pomaga turystom. Nastawiona na prowizję od hotelu i przewoźników,barów gdzie poleca posiłki po 25 -30 euro za porcję ryby zkilkoma frytkami+sałatka grecka+piwo.

8.1
Sebastian Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2019Para
Hotel naprawdę bardzo czysty, kameralny.Tak naprawdę służył nam jedynie do spania w nim.
ZaletyObsługa
Wadyśniadania

Mapa

Pogoda

19°C
12°C
22°C
6

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz lokalizacji pasażera - PLF (Passenger Locator Form), który należy wypełnić przed wylotem (kod QR zostaje wygenerowany w przeciągu godziny) i posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagają unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim);
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.