Fantastyczny2 opinie100% poleceń
9.8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyGrecjaZakynthosTsiliviLesante Classic Luxury Spa (ex. Lesante Luxury Hotel & Spa)

Lesante Classic Luxury Spa (ex. Lesante Luxury Hotel & Spa)

Last minute
Kod oferty: WAK635125
basenbasenbasenbasenbasenbasenpokójpokójpokójpokój
basen
basen
basen
basen
basen

Nasi klienci docenili

 • Ok. 100 m od pięknej piaszczystej plaży, jednej z najlepszych na Zakynthos
 • W pokojach internet WI-FI bezpłatne
 • Duży basen o nieregularnych kształtach z wydzieloną częścią dla dzieci oraz z jacuzzi (ze słodką wodą)
 • Dużo udogodnień dla dzieci: plac zabaw dla dzieci, krzesełka dla dzieci
 • Opis oferty

  Region: ZakynthosOrganizator: Ecco HolidayKod oferty: WAK635125

  Region

  Grecja/Zakynthos

  Opis

  Nowoczesny i luksusowy obiekt Lesante Classic Luxury Hotel & Spa znajduje się w idyllicznym otoczeniu, pośród soczystej zieleni i uspokajającego błękitu nieba oraz morza. Uprzywilejowany przez swoją nadmorską lokalizację - położony w wiosce Tsivili, Lesante Classic idealnie oddaje ducha i rytm wyspy. Lesante Classic Luxury Hotel & Spa to prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłó w.

  Lokalizacja

  W Planos, ok. 100m od plaży, ok. 800m od centrum Tsilivi, ok. 5km do miasta Zakynthos, ok. 9km od lotniska w Zakynthos, przystanek autobusowy ok. 350m od hotelu.

  Wyposażenie

  Liczba pokoi: 119, restauracje: 1, restauracje a'la carte: 1, windy: 2, baseny odkryte: 1, recepcja 24 - godz. z lobby, sala TV, sklepik z pamiątkami, przechowalnia bagażu, restauracja główna z tarasem, restauracja a la carte (dodatkowo płatna), piano bar

  Duży basen zewnętrzny z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie, plac zabaw dla dzieci, sala gier, hotel posiada również centrum SPA oferujące liczne zabiegi (pielęgnacyjne, relaksacyjne oraz masaże), dysponujące krytym basenem, sauną, jacuzzi, centrum fitness (korzystanie z całego centrum SPA dodatkowo płatne.

  Basen

  Basen odkryty, z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole bezpłatne

  Pokoje

  Łazienka z wanną i prysznicem, telewizja, klimatyzacja, suszarka do włosów, sejf, internet, mini bar (płatny) Typ pokoju - Standard Deluxe dla maksymalnie 2 osób dorosłych i 1 dziecka do lat 12, na zapytanie inne typy pokoi: rodzinne, z widokiem na morze, suite.

  Plaża

  Ok. 100m od hotelu, piaszczysta, łagodne zejście do morza, parasole (płatne), leżaki (płatne).

  Wyżywienie

  Śniadania w formie bufetu, możliwość dopłaty do obiadokolacji.

  Informacje dodatkowe

  Internet Wi-Fi - bezpłatny.


  świadczenia

  Przelot, pobyt w hotelu, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowiązkowe ubezpieczenia KL NW, transfer lotnisko-hotel-lotnisko,BAGAŻ:

  • na lotach linii LOT (LO) - w cenie 1 sztuka bagażu podręcznego do 8 kg o wymiarach max 55 x 40 x 23 cm.

  Dodatkowo płatne

  Linie Lot


  Bagaż rejestrowany 1 szt do 23 kg dodatkowo płatny 300 zł/os. w 2 strony
  CENY OBOWIĄZUJĄ W MOMENCIE REZERWACJI BILETU. Dodanie bagażu po potwierdzeniu rezerwacji wiąże się z wyższymi kosztami.
  Obowiązkowy lokalny podatek turystyczny obejmujący wszystkich turystów przebywających w Grecji powyżej 1 dnia:
  dla pobytów, w hotelach 5 - 4 € / noc / pokójdla pobytów, w hotelach 4 - 3 € / noc / pokójdla pobytów, w hotelach 3 - 1,5 € / noc / pokójdla pobytów, w hotelach 2, 1 lub w apartamentach - 0,5 € / noc / pokójPodatek będzie pobierany na miejscu, po przylocie do Grecji. Zastrzegamy możliwość zmiany, opłata niezależna od organizatora.

  Obsługa na miejscu

  Brak obsługi

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Piątek, 04.06.2021
  WAWWarszawa - Chopin
  ZTHZakynthos

  Powrót

  Piątek, 11.06.2021
  ZTHZakynthos
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Anna

  9.6
  SYLWIA
  Pobyt - Czerwiec 2009Para

  Pogoda

  28°C
  20°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 19 kwietnia 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zwolnieni są z obowiązku odbywania kwarantanny.

  Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 pozostają bez zmian: podróżujących liniami lotniczymi z Polski wjazd na terytorium Grecji dozwolony jest pod warunkiem przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa, wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.