Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plNartyGruzjaGudauriHotel Gudauri Marco Polo

Marco Polo Gudauri

Kod oferty: WAK601770
Last minute
Kod oferty: WAK601770

Opis oferty

Region: GudauriOrganizator: NekeraKod oferty: WAK601770

Kraj

Gruzja

Położenie

W sercu kurortu narciarskiego Gudauri, zaledwie 200m do wyciągu Lift 1 Pirveli.

Wyposażenie

Dwupiętrowy hotel całoroczny zbudowany w 1988 r. - od lat jeden z najlepszych w regionie. Oferuje recepcję z obszernym lobby i windą, restaurację Soliko, bar z kominkiem Kamin, klub nocny Night Lounge, SPA, basen kryty, przechowalnię bagażu, wypożyczalnię i przechowalnię sprzętu narciarskiego.

Zakwaterowanie

Pokój dwuosobowy Junior Suite ok. 38m² dwupoziomowy z częścią wypoczynkową i sypialną, z balkonem, TVSAT, sejfem, minibarem, łazienką z toaletą, prysznicem, szlafrokami i zestawem kosmetyków; sprzętem do prasowania. Pokój rodzinny Deluxe ok. 49m² dwupoziomowy z częścią wypoczynkową i sypialną, z balkonem, TVSAT, sejfem, minibarem, łazienką z toaletą, prysznicem, szlafrokami i zestawem kosmetyków. Dodatkowo sprzęt do prasowania. Apartament Luxury Suite ok. 83m², po za tym jak Deluxe.

Wyżywienie

Bufet sniadaniowy w cenie.

Dzieci

Pokój zabaw z opieką animatorów.

Sport

Korty tenisowe, kręgielnia (4 tory),

Wellness

Centrum spa i odnowy biologicznej oferuje szeroki wybór masaży i zabiegów, wannę z hydromasażem, saunę oraz taras słoneczny. Goście mają bezpłatny dostęp do spa.

Internet

WiFi w cenie

Parking

Bezpłatny

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
14.06.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
21.06.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

27°C
16°C
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która podróżuje do Gruzji zobowiązana jest do wypełnienia formularza elektronicznego zobacz więcej i przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanym w ciągu ostatnich 72 godz. przed przylotem (w języku angielskim).
Dzieci również powinny mieć wypełniony formularz i posiadać zaświadczenie.
Podróżni są zobowiązani do wykoniania kolejnego testu PCR na własny koszt po 3 dniach od przyjazdu.

W okresie pomiędzy dniem przylotu a dniem wykonania kolejnego testu podróżni mogą swobodnie przemieszczać się po kraju. Uwaga! - w przypadku braku zaświadczenia podczas kontroli paszportowej można spotkać się z odmową wjazdu do Gruzji.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- osoby posiadające zaświadczenie o przyjęciu pełnego cyklu szczepienia przeciwko COVID-19 (szczepionką jedno- lub dwudawkową). Zaświadczenie powinno być wystawione w języku angielskim. Władze gruzińskie nie określiły wzoru dokumentu. Zaświadczenie powinno zawierać przynajmniej następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia, data podania szczepionki. Dokument wygenerowany z Internetowego Konta Pacjenta zawiera następujące dane: imię, nazwisko, numer PESEL, przyjęcie jednej dawki lub dwóch dawek szczepionki, data szczepienia. Po przyjęciu pełnego cyklu szczepienia możesz od razu wjechać do Gruzji. Uwaga! - w przypadku braku zaświadczenia podczas kontroli paszportowej możesz spotkać się z odmową wjazdu do Gruzji.

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Obywatele Polscy mogą przekraczać granicę zarówno na paszporcie jak i dowodzie osobistym.
Obywatele RP, tak jak wszyscy obywatele Unii Europejskiej, korzystają z prawa do swobodnego wjazdu i pobytu w Gruzji przez okres do 360 dni .
Nie są wymagane żadne szczepienia. Należy wykazać ostrożność przy zakupie żywności, zwłaszcza na bazarach. Woda w sieci wodociągowej w większości miast nadaje się do bezpośredniego spożycia.

Przewodnik

Opis obiektu

Gudauri jest młodym, dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem narciarskim w Gruzji. Znany z fenomenalnych warunków śniegowych, zdobywa coraz większą popularność pośród fanów białego szaleństwa i przyciąga co roku wielotysięczne rzesze narciarzy z całej Europy. W sezonie od grudnia do kwietnia region oferuje nie tylko przygotowane trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, ale również możliwość jazdy pozatrasowej a średnia wysokość pokrywy śnieżnej wynosi ponad 2m.

Ośrodek usytuowany jest na południowych zboczach Kaukazu. Dolne stacje wyciągów znajdują się na wysokości 2050 m. n.p.m., skąd można wyjechać aż na 3 250 m. n.p.m.
Najbardziej doświadczonym narciarzom i snowboarderom Gudauri oferuje również możliwości uprawiania heli skiingu, czyli zjazdu w dziewiczym terenie, z wysokości ponad 4000 m.n.p.m., po uprzednim dostaniu się tam na pokładzie helikoptera.

Narciarzy z Polski i Europy przyciągają bardzo przystępne ceny karnetów na nowoczesne wyciągi oraz brak tłoku na trasach.

Na turystów czekają profesjonalne szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu zimowego.

Standard hoteli i całej infrastruktury nie odstaje poziomem od znanych europejskich kurortów.

Mapa tras