Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Langley Resort Fort Royal

Kod oferty: WAK500117

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

315
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

02.01.2021 Sobota
WAWWarszawa - Chopin
02.01.2021 Sobota
PTPPoint A Pitre

Powrót

09.01.2021 Sobota
PTPPoint A Pitre
10.01.2021 Niedziela
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK500117Region: Wyspa GwadelupaOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

Położenie

Langley Resort Fort Royal to karaibskie marzenie leżące wzdłuż turkusowego morza Gwadelupy. Położony między morzem a górami, na północnym krańcu Basse-Terre. Tylko 30minut jazdy od międzynarodowego lotniska oraz w bliskiej odległości od wioski rybackiej Deshaies. Jest idealnym miejscem na wakacje zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi.

Pokoje

Hotel posiada 133 pokoje oraz 82 bungalowy. Pokoje są jasne, przyjemne i przestronne. Pokoje dwuosobowe zajmują 19metrów kwadratowych i znajdują się na końcu hotelu. Wyposażone są w klimatyzację, dostęp do Wi-Fi, sejf, telefon, telewizor z kanałami satelitarnymi i suszarkę do włosów. Jest to pokój z balkonem z pięknym widokiem na Morze Karaibskie.

Do dyspozycji gości

Recepcja czynna 24h, darmowy parking, darmowe Wi-Fi, basen, basen dla dzieci, dwie plaże, restauracja, bar przy plaży, bar w recepcji, leżaki, biblioteka, pralnia, sklep z pamiątkami, pokój gier, kids club (dla dzieci w wieku 3-12), wypożyczalnia samochodów, windsurfing, kajaki, centrum nurkowe, tennis, siatkówka plażowa. Kilka dni w tygodniu hotel oferuje występy na żywo w barze na plaży lub restauracji z muzyką międzynarodową oraz lokalną.

Restauracja Le Royal oferuje nowoczesną kuchnię stanowiącą mieszankę smaków kreolskich i międzynarodowych. Restauracja serwuje śniadania w formie bufetu (w godzinach 07-10), lunch w formie bufetu lub a la carte (w godzinach 12-15) oraz kolacje w formie bufetu (w godzinach 19-22).

Bar przy plaży "Kawan" oferuje karaibskie drinki i koktajle, jak również świeże przekąski, kanapki, sałatki czy pizzę. (w godzinach 22-24)

Bar w recepcji jest doskonałym miejscem do napicia się kawy lub zimnego drinka (czynny 24h).

Opcja HB obejmuje śniadania, kolacje (bez napoi), wszystkie dostępne aktywności niezmotoryzowane (oprócz prywatnych lekcji)

Opcja All inclusive obejmuje śniadania, lunche wraz z napojami, kolacje wraz z napojami, wybrane drinki w barze przy plaży (od 22-24), kids club, wszelkie aktywności niezmotoryzowane (oprócz prywatnych lekcji)

Opcja All inclusive nie obejmuje importowanych alkoholi, win, dodatkowych wycieczek, wypożyczania rowerów, nurkowania, pralni, niani dla dziecka, masażu, faxu, telefonu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Pointe a Pitre-Warszawa z przesiadką w jednym z portów europejskich, transfer lotnisko- hotel- lotnisko, zakwaterowanie, śniadania (w ramach tej opcji wstęp na basen oraz darmowe leżaki), ubezpieczenie KL 150 000 EUR, NNW - 4 000 EUR, BAGAŻ - 400 EUR, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Dodatkowych posiłków (istnieje możliwość dopłaty do opcji HB lub ALL), lokalnego podatku płatnego na miejscu w kwocie ok 0,8 EUR/os./noc, napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

Uwagi

1. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.

3. Pobyt w hotelu minimum 3 noce.

4. Oferta dla dziecka 2-12 lat przygotowywana na zapytanie.

5. Na miejscu obowiązkowy podatek miejski do zapłaty w hotelu 0,8 EUR/os./noc (osoby powyżej 12 lat)

6. Aktualne terminy i ceny na stronie www.rezerwujwakacje.com.pl

7. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EUR, NNW - 4 000 EUR, BAGAŻ - 400 EUR

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu przy podróżach do francuskich departamentów zamorskichjest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00