Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Brasil (Benidorm)

Kod oferty: WAK633171
obiekt, plażaobiekt, basenbasenteren hotelurecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójteren hoteluteren hoteluteren hotelurestauracja
obiekt, plaża
obiekt, basen
basen
teren hotelu
recepcja / lobby
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: Costa BlancaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK633171
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Opinie dodane przez

6.5
Marlena Klient Wakacje.pl
Pobyt - Marzec 2017Para
Hotel OK poza restauracją w której było gorzej niż na wiejskiej stołówce. Gwarno, szum, jedzenie nieskaczne i ze słabych produktów. Sery-seropodobne, owoce nadpsute. Ochotę na jedzenie odbierał hałas i bród, stolik na stoliku przez co nie można było odpocząć się i zrelaksować przy jedzeniu. Hotel nastawiony na starszych Anglików. Oprócz tego podczas naszego pobytu były grupy dzieci niepełnosprawnych - nie mam nic przeciwko tylko raczej nieprzyjemnie się je jeżeli wokół widzisz tyle cierpienia - starość, choroby, niepełnosprawność. Sam pokój ok i bardzo na plus położenie hotelu - wszędzie blisko na piechotę. Benidorm piękny chodz większość nastawiona na anglików których jest tu pełno. Polecam Bar Zodiak - za 5 euro można dostać butelkę wina lub dzbanek piwa oraz 5 tapasów. Bardzo zawiodła mnie organizacja i EximTours - na lotnisku nie było wiadomo gdzie iść. W ofercie dostaliśmy informacje że mamy zgłosić się na poziom -2 (dobrze nie pamiętam ale tak mi się wydaje), nie było wiadomo gdzie mamy się stawić i gdzie jest to -2. Nikt oprócz nas z osób lecących samolotem nie miał takiej informacji. Szukaliśmy ponad pół godziny zejścia co wprawiło nas w dodatkowe nerwy. Na dole czekał na nas kierowca który nie potrafił mówić po angielsku - miałam wrażenie że zna tylko wyuczone zdania. W Benidorm wysadził nas na środku ulicy pokazał coś ręką i kazał szukać hotelu. Była 1 w nocy a my w obcym mieście sami szukamy hotelu. Podobnie z powrotem. Dostaliśmy kartkę na której była jakaś nazwa. Zapytaliśmy gdzie to jest to recepcjonistka powiedziała że to hotel przy plaży i że musimy go poszukać. Znam angielski i jestem młodą osobą a mimo to miałam dużo stresu. Nie wyobrażam sobie jak w taką podróż miałyby wyjechać osoby starsze lub nie znające języka.
Zaletydobre położenie blisko plaży i głównego centrum
Wadyjedzenie niesmaczne, restauracja głośna

Mapa

Pogoda

23°C
13°C
18°C
10

Przed podróżą

Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.