Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Albir Garden Resort

Kod oferty: WAK605374
basenbasen, zjeżdżalniaaquapark, zjeżdżalniaaquaparkaquapark, zjeżdżalniabasenteren hoteluteren hotelubasenteren hoteluteren hoteluteren hoteluobiektbalkon / taraspokójpokójpokój
basen
basen, zjeżdżalnia
aquapark, zjeżdżalnia
aquapark
aquapark, zjeżdżalnia

Nasi klienci docenili

 • Duży aquapark z 16 zjeżdżalniami i fontannami dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.
 • Atrakcyjna lokalizacja: tylko 200 m od centrum Albir, ok. 5 km od zabytkowej Altei, ok. 6 km od Benidorm, ok. 62 km od lotniska.
 • Bogaty program sportowo-rozrywkowy: siłownia, petanka, animacje, aerobik, centrum wellness, wieczorne pokazy, muzyka na żywo.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Costa BlancaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK605374
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.3
  Roman
  Pobyt - Lipiec 2017Rodzina z dziećmi
  Hotel jak najbardziej godny polecenia. Duży basen, Aquaparki, zadbany teren hotelu. Pyszne jedzenie.
  ZaletyDuży basen, Aquaparki, zadbany teren hotelu. Pyszne jedzenie.
  WadyDużo hałaśliwych Anglików.

  8.7
  Dominik Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Personel życzliwy i uśmiechnięty. Służyli podpowiedzią i pomocą. Jedyna wada: Anglicy, którzy nie mają pojęcia o czystości i eleganckim zachowaniu. Hotel polecam rodzinom.
  3.4
  Sylwia
  Pobyt - Lipiec 2015Rodzina z dziećmi
  Hotel bardzo bardzo słaby, najgorszy w jakim byliśmy. Pokoje bardzo małe ledwie można przejść koło łóżka, chociaż to na czym spały dzieci trudno nazwać łóżkiem- stara rozlatująca się sofa. Jednak najgorsze w tym wszystkim było jedzenie- nie jesteśmy wybredni ale w tym hotelu w ofercie all inclusiv czasem nie mieliśmy co jeść!!!!- żeby nie być głodnym jedliśmy ryż z sosem pomidorowym- bo reszta była niezjadliwa!!! Atutem jest aquapark i teren wokół hotelu- zadbany ogród. Ogólnie wróciliśmy BARDZO rozczarowani, były to nasze najgorsze wakacje. Nie polecam
  ZaletyNiewątpliwym atutem jest aquapark i piękny ogród
  WadyWyżywienie to totalna katastrofa

  8.9
  Katarzyna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2017Para
  Hotel adekwatny do posiadających ilości gwiazdek,posiłki smaczne,czysto ,obsługa dobra ,mało programów dla dorosłych wieczorami????
  ZaletyPiękna zieleń wokół hotelu,czysty,zadbany.
  WadyWieczorami słabe animacje i program dla dorosłych ,w ciągu tygodnia ani jednego wieczoru hiszpańskiego ????

  1.0
  sylwia
  Pobyt - Lipiec 2016Rodzina z dziećmi
  Przede wszystkim to nie jest hotel, tylko osrodek turystyczny. Spedzilismy tam z rodzina nasze najgorsze wakacje. Pokoje brudne i stare, instalacja elektryczna z lat 70, mieszkalismy na parterze a na pietrze zapalil sie pokoj musielismy z dziecmi czekac do rana az sytuacja zostanie opanowana potem wpuscili nas do smierdzacego pokoju, niestety musielismy tam spedzic reszte pobytu bo o wymianie nie bylo mowy. Po powrocie pisalismy pismo do ITAKI z reklamacja ale nam odpowiedzieli ze napewno przesadzamy i hotel wedlug nich zasluguje na 4*, mimo ze mielismy dowody ze jest tylko 2*. NIE POLECAM za zadne pieniadze, malo tego gdybym ta wycieczke otrzymala zupelnie za darmo tez bym tam nie pojechala. Popieram wszystkie poprzednie negatywne opinie.
  ZaletyBrak
  WadyBrud, halas, posilki

  Mapa

  Pogoda

  23°C
  13°C
  18°C
  10

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.