Bardzo dobry47 opinii86% poleceń
8,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

HTop Calella Palace & Spa

Last minute
Kod oferty: WAK543075
basen
basen
basen
basen
basen, pool bar
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

  • Udogodnienia dla dzieci: miniklub, animacje, brodzik.
  • Atrakcyjne położenie: w jednym z najbardziej znanych kurortów na Costa Maresmeb - Calelli, ok. 300 m od centrum z restauracjami
  • Rozrywka: dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, pokazy artystyczne - flamenco, muzyka na żywo.
  • Tylko 450 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Trwa weryfikacja ceny

    Informacje o podróży

    Wylot

    15:3521.05.2021 Piątek
    WAWWarszawa - Chopin
    18:4021.05.2021 Piątek
    BCNBarcelona

    Powrót

    19:2028.05.2021 Piątek
    BCNBarcelona
    22:2528.05.2021 Piątek
    WAWWarszawa - Chopin

    Szczegóły oferty

    Kod oferty: WAK543075Region: Costa BravaOrganizator: Atur
    Warunki uczestnictwa
    Wyświetl szczegóły

    Mapa

    Pogoda

    Temperatura w dzień
    22°C
    Temperatura w nocy
    13°C
    Temperatura wody
    17°C
    Liczba godzin słonecznych
    10

    Przed podróżą

    Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

    Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

    Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

    Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

    UWAGA:

    W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
    Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
    W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
    Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

    Opinie

    Opinie dodane przez

    10
    Kasia
    Pobyt - Luty 2019Rodzina z dziećmi
    Hotel spełnił wszystkie moje oczekiwania . Miło mnie zaskoczyła czystość w pokoju i łazience . Duże czyste łóżka , piękny balkon , czysta toaleta . Ręczniki wymieniane , dokładane płyny i mydełka . Jedzenie bardzo smaczne , ogromny wybór , kolacje tematyczne. rybki , mięso , owoce morza , na bieżąco kucharz smaży rybki , mięso, omlety , jajka itd. Paella , makarony , ryże , sosy , frytki , rano słodkie bułeczki, wędlina , sery , płatki , owoce, warzywa, pyszne sałatki i przystawki . Obsługa bardzo miła . Zgubiłam telefon , Panie sprzątające bardzo uczciwe nie zabrały go dla siebie . W pokoju można spokojnie wszystko zostawić na wierzchu nic nie zniknie . Ściany faktycznie cienkie, ale jakoś mi to zbytnio nie przeszkadzało . Blisko do sklepu blisko do morza . Jest też kolejka którą za niecałe 10 euro można w dwie strony dojechać do Barcelony . Dobry dojazd do Lloret de Mar . Piękne uliczki z kawiarenkami , restauracjami i sklepikami . Ogólne lepiej niż oczekiwałam . Z całym przekonaniem mogę polecić ten hotel .
    Zaletyświetna lokalizacja , pyszne jedzenie , miły personel , czyste pokoje
    Wadybrak

    9.8
    Renata Klient Wakacje.pl
    Pobyt - Lipiec 2019Para
    Nie widzę wad, a raczej same zalety. Polecam ten hotel!!!
    ZaletySame zalety - dobre położenie, stosunkowo wszędzie blisko, przepyszne jedzenie i w dużych ilościach. Obsługa bardzo przyjazna. Pokoje sprzątane na bieżąco. Dobre miejsce na zwiedzanie.
    WadyBrak

    9.5
    Ceballos Klient Wakacje.pl
    Pobyt - Październik 2019Singiel
    Hotel super. Posiłki urozmaicone i smaczne. Obsługa pomocna i b. miła - szczególnie Pani Angelika w barze. Cena adekwatna do jakości. Polecam
    Zaletyposiłki, położenie, obsługa
    Wadywindy

    10
    Henryk Klient Wakacje.pl
    Pobyt - Wrzesień 2019Para
    Witam boskie wakacje w połowie wrzesnia hotel z górnej półki ,jedzenie weselne,super lokalizacja wszędzie blisko i tanio Pobyt na 11 dni samolot + all w cenie 4900 zł na 2 osoby oferta nie do przebicia Ten hotel można brać w ciemno Polecammmm !
    ZaletyHotel de lux
    WadyBrak

    10
    Wojtek Klient Wakacje.pl
    Pobyt - Wrzesień 2019Seniorzy
    Z mojej strony brak jakichkolwiek zastrzeżeń zdecydowanie polecam
    ZaletyBardzo dużo zalet ja osobiście do niczego nie miałem zastrzeżeń d
    WadyBrak